GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Żegnam wszystkich!!

30.04.2009
21:49
[1]

konr23m [ Konsul ]

Żegnam wszystkich!!

narazie nie usuwam konta... ale musze opuścić to forum niestety... bo mam juz lepsze zajecia... to na razie dzieki za wszystkie rady, bez których nie poradziłbym sobie:)

30.04.2009
21:50
[2]

ronn [ moralizator ]

nie ma za co

30.04.2009
21:51
[3]

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

Żyj.

30.04.2009
21:51
[4]

mefsybil [ Legend ]

...


Żegnam wszystkich!! - mefsybil
30.04.2009
21:52
smile
[5]

Selman [ Wings for Marie ]

wyszedłeś z domu i dowiedziałeś że świat to nie tylko dom, kibel, lodówka?

30.04.2009
21:52
[6]

polak111 [ LOXXII ]

Do widzenia.

30.04.2009
21:52
[7]

RaZoR_247 [ Trigen ]

bo mam juz lepsze zajecia..

Można wiedzieć jakie?

30.04.2009
21:52
[8]

Tomcio xD [ Marszałek ]

Cześć, trzymaj się

30.04.2009
21:53
[9]

hordziak [ Konsul ]

Skończyłeś z no-life'restwem? :D

30.04.2009
21:53
smile
[10]

Triple_h [ Junior ]

Będzie nam Ciebie brakowało

30.04.2009
21:54
smile
[11]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

Trzymaj się!

30.04.2009
21:54
smile
[12]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Czuję się tak, jakby cząstka mnie umarła...

30.04.2009
21:56
[13]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Waa? Kto ty jestes?

30.04.2009
21:58
smile
[14]

Conspiracy1994 [ Konsul ]

Wzruszające !

30.04.2009
22:03
[15]

konr23m [ Konsul ]

bo mam juz lepsze zajecia..

Można wiedzieć jakie?

1. imprezy
2. podróze
3. poznawanie nowych kolezanek xD;p
4. nauka

edit
po prostu wyjezdzam;d;p

30.04.2009
22:03
[16]

_borzo_ [ _wporzo_ ]

Tylko nie ty! To nie sprawiedliwe... Mój ulubiony GOLowicz odchodzi! Jakie to przykre!!!jeden

Ale zaraz... A kim ty piiip właściwie jesteś?

spoiler start
To co spotkałeś na zewnątrz to życie. Ma się je tylko jedno, a kody nie działają.
spoiler stop

30.04.2009
22:05
[17]

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]

W sumie to nic wielkiego ale szacun... Ja codziennie muszę tu zajrzeć ! Poznałem spoko wiarę... Myślę, że oni (chyba) też do mnie nic nie mają i naprawdę lubię tu przebywać! :)

30.04.2009
22:08
[18]

Nikos007 [ Konsul ]

3maj się!

30.04.2009
22:10
[19]

RaZoR_247 [ Trigen ]

No to 3m się!

30.04.2009
22:15
smile
[20]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

##### ANIOŁY ODCHODZĄ PIERWSZE #####

[*]

30.04.2009
22:17
[21]

konr23m [ Konsul ]

nie umieram... tylko w jakim celu mam siedziec na forum... jak jest tyle rzeczy które wydarzaja sie obok mnie... a przeprowadzka to najlepszy moment...wycieczki..to jest to ;p

30.04.2009
22:18
smile
[22]

Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]

Fajnie. A kim jesteś?

30.04.2009
22:19
[23]

Darth Father [ Spam Master ]

[*]

30.04.2009
22:21
[24]

Pupacz Kupiworek [ Legionista ]

Bywaj, przyjacielu.

30.04.2009
22:22
[25]

Gr4c3k [ Pretorianin ]

żęgnaj ;p

30.04.2009
22:23
[26]

Edrien [ Pretorianin ]

To cześć

30.04.2009
22:23
[27]

konr23m [ Konsul ]

Kazuya_3---------> a ty kim jesteś myślisz ze jestes znany przez wszystkich hah XD lepiej juz ide nie chce wrogów sobie narobić, ale użytkowników których nie lubie to:
narmo- cwaniak od poczatku jak jestem to zauwazyłem ze sie popisuje widzą, której nie posiada
włodzix- gówniarz który sądzi ze jest sławny, moze i jest ale z głupoty

i tyle;]

30.04.2009
22:24
[28]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Ciocia Stasia rzekłaby: Buożesztymój!
Murzynek rzekłby: Who fuckin' cares?
Kaskader z Hollywoodu rzekłby: Jestem hardkorem!
A Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty rzekłby...spierdalaj.

Tak czy siak, Twoja ksywka kompletnie nic mi nie mówi, więc wybierz sobie którąś z powyższych wypowiedzi i ciao. Chcesz buźkę? A, masz ;*.

30.04.2009
22:26
[29]

konr23m [ Konsul ]

dave_mgs------> czekaj twoja ksywka tyle mi mówi.... gdzies nawet o tobie słyszałem...

30.04.2009
22:30
[30]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Ale ja nie mówię, że ma Ci coś mówić moja ksywka, bo jakoś nie wybijam się ponad GOLową społeczność. Twoje pożegnanie miałoby sens, gdyby były tu osoby, z którymi masz chociaż jakiś tam wirtualny kontakt, czy chociażby prowadziłeś z kimś jakieś dyskusje na jakiś temat, bo tak to w sumie żegnasz się sam ze sobą. Tymbardziej, że na tym forum takowe wątki traktowane są jako próba zwrócenia na siebie uwagi.

Pozdrawiam ;)

30.04.2009
22:32
[31]

Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]

konr23m---> Nie rozśmieszaj mnie. Dziwią mnie po prostu takie wątki pożegnalne. Nie chcesz/nie możesz pisać, to nie, ale po co o tym informować, nie mówiąc już o tym, że pewnie 85% użytkowników nie ma pojęcia kim jesteś.

30.04.2009
22:33
[32]

konr23m [ Konsul ]

no nie wiedziałem, a nie raz wdawałem sie w ciekawe dyskucje, a wirtualne kontakty są śmieszne;p dobra juz spadam z tego forum!

30.04.2009
22:34
[33]

konr23m [ Konsul ]

Kazuya_3-------> malo było takich wątków... po prostu nabyłem takie nawyki z tego forum!

30.04.2009
22:50
[34]

peterkarel [ Pool Shark ]

a kto ty jesteś, że postanowiłeś się z nami żegnać ?

30.04.2009
22:52
smile
[35]

mariaczi [ Alone ]

To spadaj real lajfie:)

30.04.2009
22:54
smile
[36]

djforever. [ Konsul ]

Ale jesteś fajny, że masz jakieś życie poza domem, normalnie zazdroszczę. Będziemy tęsknić. Pisz czasem listy.

30.04.2009
22:54
[37]

Beret z antenką [ Konsul ]

Ale chłopcze drogi, rób co chcesz (jeżeli jesteś pełnoletni) po uj zawracasz tył ludzi tu piszących skoro nawet jesteś mało znany i jesteś tylko userem.

[*]

30.04.2009
22:56
[38]

Bzyk [ Offensive ]

Dlaczego zakładasz na ten temat wątek? Myślisz, że ktoś by zauwazył brak Ciebie na tym forum? Może chodzi o zwrócenie na siebie uwagi ? :-P

30.04.2009
22:58
smile
[39]

.: Veron :. [ Phoenix Knight ]

Niech Inos będzie z tobą...

A teraz jak już się wypłakaliśmy to można zamknąć temat.

30.04.2009
22:59
smile
[40]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

W wieku 19 lat opuszcza rodzinną kryptę

30.04.2009
23:04
[41]

Beret z antenką [ Konsul ]

Pitbull się zaczyna nobku więc później ci wygłosze mowe pożegnalną

30.04.2009
23:04
smile
[42]

rzaba89nae [ WTF!? ]

I tak wrócisz, każdy wraca, jak nie pod tym pseudo, to pod innym... I nawet się nie przyznasz, że Ty to Ty :)

Trzymaj się! :D

spoiler start
Byłbyś bardziej rozpoznawalny, gdybyś miał avatara :P
spoiler stop

30.04.2009
23:07
smile
[43]

krzynier [ Senator ]

konr23m -> Żegnam Cię z wielkim bólem serca. Byłeś dla mnie osobą godną podziwu, moim autorytetem. Zawsze potrafiłeś pocieszyć smutnych, rozwiązać wszelkie konflikty czy doprowadzić największego optymistę do samobójstwa. Twe piękne posty pokazują, jakie naprawdę powinno być nasze forum, dzięki Tobie trzyma ono poziom. Bez Ciebie nie będzie tak samo, wszystkie dyskusje będą szare i pozbawione wdzięku. Żaden problem, nie zostawał bez Twojej wiedzy, potrafiłeś wytłumaczyć najtrudniejsze rzeczy największemu głupcowi. Na śladach Twych stóp, wyrastały kwiaty najpiękniejszych i najrzadszych gatunków, na Twą cześć ćwierkały słowiki o najgłośniejszych głosach, najwyśmienitsi muzycy tworzyli pieśni zatytułowane Twoim imieniem. Wszystkie kobiety, rzucały się z mostu, byleby zobaczyć Cię na żywo, a nie jedna chciałaby się zabić tylko dla Ciebie. Twój wygląd był olśnieniem dla wielkich malarzy, których największe dzieła podziwia ludzkość.
Nasze forum, już nigdy nie będzie bez Ciebie takie samo. Żegnam jeszcze raz, mam nadzieję, że jeszcze do nas powrócisz.

30.04.2009
23:08
smile
[44]

mefsybil [ Legend ]

[43]

30.04.2009
23:11
smile
[45]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Krzynier, weź nie pij tyle

30.04.2009
23:12
smile
[46]

karolzzr [ Generaďż˝ ]

Ciao.

30.04.2009
23:16
smile
[47]

kasas [ MisiU ]

[43]---> hahaha nie no wyszlo ci bosko :D

30.04.2009
23:54
smile
[48]

Halucyn89 [ Senator ]

to na razie dzieki za wszystkie rady, bez których nie poradziłbym sobie:)

Głupio tak się żegnać, ale po zdaniu po wyżej dobre wrażenie pozostawiłeś mimo iż kompletnie przynajmniej ja nie kojarzę :)

01.05.2009
00:06
[49]

R3ch0T [ Konsul ]

[*]

01.05.2009
00:17
smile
[50]

zombie czu-czu [ Ja ]

I po cholere takie watki(sam tworze gorsze)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.