GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za zwierz?

30.04.2009
21:25
smile
[1]

Selman [ Wings for Marie ]

Co to za zwierz?

:P


Co to za zwierz? - Selman
30.04.2009
21:25
[2]

migiel1212 [ Pretorianin ]

xD

30.04.2009
21:27
[3]

faust7 [ Generaďż˝ ]

Kosmit... ale jaki gatunek to nie wiem... spytaj się Włodzix'a

A tak serio to nie wiem... albo coś o czym nigdy nie słyszałem albo (bardziej wg mnie prawdopodobne) fotoshop albo jakaś ściema...

30.04.2009
21:29
smile
[4]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

Jakiś motyl?

30.04.2009
21:29
[5]

Mastyl [ Legend ]

No, też jestem ciekaw.

30.04.2009
21:31
[6]

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]

No co ty, nie wiesz... No to są podstawy przecież...

spoiler start
A tak na serio to cholera wie :P
spoiler stop

30.04.2009
21:32
[7]

mefsybil [ Legend ]

To jest samica, zobaczcie co w pysku trzyma...

30.04.2009
21:37
[8]

polak111 [ LOXXII ]

Ćma?

30.04.2009
21:39
[9]

MoherrBerett [ Chor��y ]

chupacabra!

30.04.2009
21:41
[10]

Devilyn [ Arise from the ashes! ]

To nie jest fruczak aby?


Co to za zwierz? - Devilyn
30.04.2009
21:42
[11]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Wygląda jak ćma, ale coś mi tu nie pasuje ...

30.04.2009
21:42
[12]

PitbullHans [ Legend ]

To takie coś istnieje?

spoiler start
Jakby połączenie ssaka z owadem ;p
spoiler stop

30.04.2009
21:42
smile
[13]

Devilyn [ Arise from the ashes! ]

Tak się to zwierzątko nazywa - fruczak.

30.04.2009
21:43
smile
[14]

RaZoR_247 [ Trigen ]

To chyba jest fruczak.

30.04.2009
21:44
smile
[15]

Damian1539 [ Senator ]

Nietoperz?

30.04.2009
21:45
smile
[16]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Ćmopies

30.04.2009
21:45
[17]

Selman [ Wings for Marie ]

wolałem wersje że to jakaś wyższa forma z kosmosu,

a i na fruczaka mi to nie wygląda bo ma inne czułki i oczy:P

30.04.2009
21:57
smile
[18]

Minas Morgul [ Adenosine triphosphate ]

Ćma na pewno.

A jeśli zrobiło to na Was wrażenie, to bez słowa komentarza zapraszam do kliknięcia w poniższe linki.







30.04.2009
22:13
[19]

Nikos007 [ Konsul ]

O lol co to jest ?

30.04.2009
22:16
[20]

Pupacz Kupiworek [ Legionista ]

To syn mojego wujka - on tu mieszka.

30.04.2009
22:23
[21]

©®© [ Generaďż˝ ]

Moim zdaniem jakis egzotyczny nietoperz.

30.04.2009
22:26
[22]

al asaid [ Konsul ]

pasikonik?

30.04.2009
22:34
[23]

Lethos. [ The Evil Candy ]

Kacza pchła.

30.04.2009
22:35
[24]

rogalinho [ Illmatic ]

Oj, spierdzielałbym gdybym takie coś zobaczył.

30.04.2009
22:38
[25]

HumanGhost [ Senator ]

Konkretnie to jest to Fruczak gołąbek, ćma która lata w dzień. Często spotykam tego owada w siebie w ogródku. Spore bydle.

30.04.2009
22:44
[26]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Co jak co, ale serio nawet obrazka się bałem otworzyc. A widząc takei coś na żywo... ugh.

30.04.2009
22:46
[27]

Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]

chomikoćma?

30.04.2009
22:47
[28]

fluXX [ Pretorianin ]

K4B4N0s -> Spokojnie, jak znam życie, to zdjęcie zostało "troszkę" powiększone :)

Co do samego zwierzaka - nigdy bym nie pomyślał, że to może być ćma. Wygląda raczej jak krzyżówka chomika z owadem.

01.05.2009
00:11
[29]

R3ch0T [ Konsul ]

pchła :p

01.05.2009
00:17
smile
[30]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Kur*a, kto Ci kazał moje zdjęcie publikować? Ja Twoje wklejam i pytam "co to za zwierzę?"!? :|
Szacunku trochę...

01.05.2009
00:18
[31]

zombie czu-czu [ Ja ]

Wlodzix nic niewiesz na ten temat ?!

01.05.2009
00:20
smile
[32]

Qverty [ Generaďż˝ ]

[30] uooo rzaba to ty? Skąd ty się urwałeś?

01.05.2009
01:30
[33]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

[1] Śliczny chomik :D

Minas Morgul --> Niezłe stworki. Mam wstręt do owadów i żadnego takiego bym nie chciał spotkać, ale na zdjęcia można popatrzeć.

01.05.2009
08:36
[34]

power gracz [ Cwaniak ]

yyy...posklejajmy,co do czego
cialo-chomik
nozki-komar jakis chyba xD
i czy ja tam widze sznurek,czy jakas nitke ?
oj jakis swir zmutowal chomika i wystawil do neta..
na serio,to ja juz nie wiem,co to

01.05.2009
08:48
[35]

Twinings [ Child of Damned ]

Józek?

01.05.2009
09:01
[36]

kluha666 [ Senator ]

Przecież [1] to jest "Fąfas" xD

01.05.2009
09:54
[37]

sebu9 [ Konsul ]

Sikiratka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.