migiel1212 [ Pretorianin ]
xD
faust7 [ Generaďż˝ ]
Kosmit... ale jaki gatunek to nie wiem... spytaj się Włodzix'a
A tak serio to nie wiem... albo coś o czym nigdy nie słyszałem albo (bardziej wg mnie prawdopodobne) fotoshop albo jakaś ściema...

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
Jakiś motyl?
Mastyl [ Legend ]
No, też jestem ciekaw.
_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]
No co ty, nie wiesz... No to są podstawy przecież...
mefsybil [ Legend ]
To jest samica, zobaczcie co w pysku trzyma...
polak111 [ LOXXII ]
Ćma?
MoherrBerett [ Chor��y ]
chupacabra!
Max_101 [ Mów mi Max ]
Wygląda jak ćma, ale coś mi tu nie pasuje ...
PitbullHans [ Legend ]
To takie coś istnieje?

Devilyn [ Arise from the ashes! ]
Tak się to zwierzątko nazywa - fruczak.

RaZoR_247 [ Trigen ]
To chyba jest fruczak.

Damian1539 [ Senator ]
Nietoperz?

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Ćmopies
Selman [ Wings for Marie ]
wolałem wersje że to jakaś wyższa forma z kosmosu,
a i na fruczaka mi to nie wygląda bo ma inne czułki i oczy:P

Minas Morgul [ Adenosine triphosphate ]
Ćma na pewno.
A jeśli zrobiło to na Was wrażenie, to bez słowa komentarza zapraszam do kliknięcia w poniższe linki.
Nikos007 [ Konsul ]
O lol co to jest ?
Pupacz Kupiworek [ Legionista ]
To syn mojego wujka - on tu mieszka.
©®© [ Generaďż˝ ]
Moim zdaniem jakis egzotyczny nietoperz.
al asaid [ Konsul ]
pasikonik?
Lethos. [ The Evil Candy ]
Kacza pchła.
rogalinho [ Illmatic ]
Oj, spierdzielałbym gdybym takie coś zobaczył.
HumanGhost [ Senator ]
Konkretnie to jest to Fruczak gołąbek, ćma która lata w dzień. Często spotykam tego owada w siebie w ogródku. Spore bydle.
K4B4N0s [ Filthy One ]
Co jak co, ale serio nawet obrazka się bałem otworzyc. A widząc takei coś na żywo... ugh.
Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]
chomikoćma?
fluXX [ Pretorianin ]
K4B4N0s -> Spokojnie, jak znam życie, to zdjęcie zostało "troszkę" powiększone :)
Co do samego zwierzaka - nigdy bym nie pomyślał, że to może być ćma. Wygląda raczej jak krzyżówka chomika z owadem.
R3ch0T [ Konsul ]
pchła :p

rzaba89nae [ WTF!? ]
Kur*a, kto Ci kazał moje zdjęcie publikować? Ja Twoje wklejam i pytam "co to za zwierzę?"!? :|
Szacunku trochę...
zombie czu-czu [ Ja ]
Wlodzix nic niewiesz na ten temat ?!

Qverty [ Generaďż˝ ]
[30] uooo rzaba to ty? Skąd ty się urwałeś?
bone_man [ Omikron Persei 8 ]
[1] Śliczny chomik :D
Minas Morgul --> Niezłe stworki. Mam wstręt do owadów i żadnego takiego bym nie chciał spotkać, ale na zdjęcia można popatrzeć.
power gracz [ Cwaniak ]
yyy...posklejajmy,co do czego
cialo-chomik
nozki-komar jakis chyba xD
i czy ja tam widze sznurek,czy jakas nitke ?
oj jakis swir zmutowal chomika i wystawil do neta..
na serio,to ja juz nie wiem,co to
Twinings [ Child of Damned ]
Józek?
kluha666 [ Senator ]
Przecież [1] to jest "Fąfas" xD
sebu9 [ Konsul ]
Sikiratka