GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

świńska grypa wstrząsy sejsmiczne idt. przygotowania do 2012r. ??

30.04.2009
21:20
smile
[1]

migiel1212 [ Pretorianin ]

świńska grypa wstrząsy sejsmiczne idt. przygotowania do 2012r. ??

Coraz więcej takich chorób katastrof ekologicznych i nie wiem co o tym myśleć . Dlaczego W temacie jest rok 2012r. spytacie jest to data przez Nostradamusa i Św.Jana przewidziana na apokalipsę .
A więc pytanie czy to jest początek apokalipsy czyli końca świata i czy to prawda że tylko chrześcijanie przeżyją. Ja nie wiem co o tym myśleć a jakie jest wasze zdanie.

30.04.2009
21:22
smile
[2]

Norman_Bates [ Centurion ]

Wyznawcy Islamu mają napisane w swojej Biblii, że koniec świata w 2010r. i tylko Oni przeżyją. Pora zmienić wiarę!

30.04.2009
21:24
[3]

faust7 [ Generaďż˝ ]

No i jeszcze masowe samobójstwa po Pakietach Internetowych...

30.04.2009
21:24
[4]

migiel1212 [ Pretorianin ]

a budda miał na 2008 xD

30.04.2009
21:39
[5]

GROM Giwera [ One Shot ]

Czytałeś kiedyś tłumaczy i interpretatorów nostradamusa że pieprzysz takie głupoty?

01.05.2009
08:07
[6]

migiel1212 [ Pretorianin ]

[5] nie ale na NGC ciągle o tym pieprzą o Św.Janie i o nostradamusie . a nostradamus już parę rzeczy przewidział które się sprawdziły :P np.Wojnę

01.05.2009
08:11
[7]

grattz [ Generaďż˝ ]

Coraz więcej takich chorób katastrof ekologicznych
Jakbym czytał onet... tam to prawie w każdym temacie takie zdanie.

01.05.2009
08:28
[8]

Belert [ Legend ]

co wy z tym Sw.Janem ??Gdzie to jest napisane ?

01.05.2009
08:32
[9]

power gracz [ Cwaniak ]

belert---w biblii...

01.05.2009
09:20
smile
[10]

gentz [ Centurion ]

G.wno prawda - świńska grypa to naprawdę pikuś przy innych chorobach (gruźlica chociażby), trzęsienia ziemi były, są i będą, a 2012 to jedna wielka bzdura.

01.05.2009
09:34
[11]

warriorrr [ Junior ]

dajcie sobie z tym spokój!! nie moge juz słuchać o takich głupotach

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.