GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mod do fallouta 3

30.04.2009
18:23
smile
[1]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Mod do fallouta 3

Po długiej przerwie postanowiłem z powrotem pograć w jedną z bardziej znienawidzonych przeze mnie gier ubiegłego roku - fallouta 3. Słyszałem na GOLu, 13 schronie, i kilku innych serwisach o wielkim modzie(packu modów) do tejże gry. Mogę prosić o nazwę, ewentualnie linki? Wybaczcie brak dokładności, ale niewiele o tym modzie słyszałem. Linki do google.pl, i lmgtfy.com NIE są odpowiedzią na moje pytanie.

30.04.2009
18:28
[2]

claudespeed18 [ Legend ]

znienawidzonej hehe jasne, pamietam jak przechodziłes gre i ją lubiłes chyba, modów jest duzo jak i dodatki ale pewnie masz na mysli ten mod-patch robiony przez graczy, zajrzyj wiec do głównego wątku o Falloutach

btw, ja dzis po raz hm 20? zainstalowałem F1 i gram jak opętany :D

30.04.2009
18:30
[3]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]



Część modów jest tam całkiem niezłych. Z tym, że ja wolę samemu sobie dobierać mody a nie instalować jedno wielkie połączenie modów.

30.04.2009
18:31
smile
[4]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Mi chodzi o trzecią część, bethesda za to co zrobiła tej wspaniałej serii powinna zawisnąć. Poprzednie części są, były i będą zajebiste


Z tego co pamiętam, to był mod jakiegoś aureliusa? I po polsku chyba

30.04.2009
18:38
smile
[5]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

bone_man-->5.5GB? Ja dziękuję

30.04.2009
18:54
[6]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

mr 45 --> Ja mam sporo powyżej 5.5GB zainstalowane... Trzeba było F3 zrobić grywalnym to trochę trzeba było pościągać.

30.04.2009
18:56
smile
[7]

Pento Mamuta- powrót [ Legionista ]

Ściągnij mod Aurelinusa, cały czas jest rozwijany, poprawia mnóstwo aspektów gry.

30.04.2009
19:10
smile
[8]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Znalazłem wreszcie tego moda - to ten co w [7]. Właśnie pobieram

30.04.2009
23:00
smile
[9]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Mod jest zaje.. fajny, ale wkurzyła mnie ta zamiana stimpaków, i żarcia(na szczeście prócz nuka-koli), na med-x

30.04.2009
23:04
[10]

Mastyl [ Legend ]

"Mi chodzi o trzecią część, bethesda za to co zrobiła tej wspaniałej serii powinna zawisnąć. Poprzednie części są, były i będą zajebiste"

:D

kolejny zbuntowany dzieciak :)

30.04.2009
23:10
smile
[11]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Bo to święta prawda jest, kto to by słyszał żeby z Fallouta zrobić FPS.

30.04.2009
23:16
[12]

claudespeed18 [ Legend ]

wiem ze mówiłes o 3 i o niej własnie pisałem, tylko ze teraz gram sobie ponownie w F1 i mimo ze to moja ulubiona gra to co mnie w niej nieco drazni? ano tury hehe, jak kiedys je kochałem to teraz powoli zaczyna mnie to nuzyc i draznic...chce oddac wiecej strzałów a nie 1 lub 2 i czekac na ruchy przeciwnika, tury zreszta sa malo realistycznym sposobem rozgrywki, maja swój urok ale w F3 w 90% uzywałem trybu wolnego FPS a nie VATS'a bo stawal sie nudny, tak samo wyłaczyłem tury w Tactics'ie...bywa ;p

01.05.2009
10:53
smile
[13]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Ej, a wie ktoś czy jest jakiś mod który wywala med-x i przywraca stimpaki? Bo to obniża modowi ocenę z 9 na 7

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.