freshov [ Junior ]
Go2goal - Symulator piłkarza
Witam!
Chciałbym przedstawić nowy polski projekt - go2goal.pl
Jak wskazuje tytuł tematu, gra pozwala wcielić się w młodego piłkarza i pomóc mu wspiąć się szczyty futbolowej kariery.
Ponieważ gra wystartowała zaledwie wczoraj, każdy nowy użytkownik może mieć ogromny wpływ na jej przyszły kształt.
Zapraszam!
K4B4N0s [ Filthy One ]
Footstar był pierwszy. Ale nudził bezsensownym klikaniem w interakcje z innymi w drużynie.
Obczai się zobaczy, bo wygląda ciekawie.
_kuzko_ [ Pretorianin ]
wow fajny pomysl :) zaraz obczaje :)
freshov [ Junior ]
@Kabanos
Dlatego też polecam ten serwis. Mi również znudził się Footstar, a jeśli go2goal przyciągnie userów, może być dla niego ciekawą alternatywą. No i jest polski:)
K4B4N0s [ Filthy One ]
No zarejestrowałem się, ale po stworzeniu piłkarza na razie nie ma nic do roboty, poza szukaniem klubu.

Dj_Mazurski_kartofel_123 [ Pretorianin ]
rejestracja i zaczynam grę
_kuzko_ [ Pretorianin ]
ja tak samo szukam sobie klubu, za duzego wyboru jeszcze nie ma ;) moze zalozmy wlasny? :P
freshov [ Junior ]
Do wszystkich chętnych - jest duże parcie na skrzydłowych z dobrym dośrodkowaniem, ponieważ na razie bardzo mało ludzi takich stworzyło. Jeśli będziecie mieli takich grajków - bez problemu znajdziecie team z dobrą pensją.
BTW. Zaglądajcie na forum.
vinni [ Fan Siatkówki ]
Można by założyć klub.
Jak coś to mój piłkarz to Yossi Benayoun.
_kuzko_ [ Pretorianin ]
ja jestem jako ljungberg, ale nie moge zalozyc klubu, bo napisali, ze juz jest wystarczajaca ilosc...

Kub$ki [ Generaďż˝ ]
Ja gram jako Kuba. P
Jak byś cię klub tworzyli to ja się na to pisze :)
_kuzko_ [ Pretorianin ]
dolaczylem do KS Arashi :) zapraszam innych ;)
Darth Father [ Spam Master ]
założy ktoś klub GOLa:)?Qverty ja jeszcze nie jestem ale bierz KS Arashi:)

Qverty [ Generaďż˝ ]
Gram Iniestą...tyko nie wiem jaki klub wybrać...jak ktoś chce żebym grał razem z nim to jestem otwarty na wszelkie zaproszenia...
Darth Father--->dlaczego akurat KS Arashi?
Darth Father [ Spam Master ]
Qverty--> zapraszam wszystkich do Rebe(L)ia Warszawa ,jak narazie 2 zawodników ale zapraszam:)
Darth Father [ Spam Master ]
up
Kub$ki-->ee?

Kub$ki [ Generaďż˝ ]
Rebe(L)ia Warszawa
Nie dziękuje!
Wysłałem podanie do KS Arashi
EDIT:
Darth Father - Wiślak jestem :]
Ghorri [ ]
Witam, gram jako Thai - KS Arashi.
Darth Father [ Spam Master ]
Kubski-->a ja Białostoczanin i mi to nie przeszkadza bo to tylko gra
Kub$ki [ Generaďż˝ ]
Darth Father - Tak to tylko gra ale i tak nie lubię Warszawy :)
Może jakaś lista graczy?
do wzoru: nick golowy [nick w grze] - klub w grze
Lista Graczy:
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
Ghorri [ ]
Lista Graczy:
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
vinni [ Fan Siatkówki ]
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi

Dj_Mazurski_kartofel_123 [ Pretorianin ]
Lista Graczy:
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
Darth Father [ Spam Master ]
lol 5 maja gramy z DA Wkra Toruń a jutro z KS Arashi
zapraszam do naszego klubu: Rebe(L)ia Warszawa
K4B4N0s [ Filthy One ]
Lista Graczy:
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [ Spam Master ]
Lista Graczy:
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko->ja gram:)Ilu macie zawodników?My tylko 12:( Ale wszyscy zebrani dzisiaj :D
_kuzko_ [ Pretorianin ]
Lista Graczy:
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
KS Arashi rzadzi :D gracie w najblizszym meczu w podstawowym skladzie? ja nie :(;P
Keeeeeeee [ Junior ]
KS Arashi RlZ
Ke - KS Arashi
Kub$ki [ Generaďż˝ ]
Mnie niestety też nie ma w podstawowym składzie
Darth Farher - nas jest 18
Poprawna lista:
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Darth Father [ Spam Master ]
Kubski-->ilu was jest?
Keeeeeeee [ Junior ]
może jutro zagrasz. ;]
_kuzko_ [ Pretorianin ]
jest nas 18stu wiec mam nadzieje, ze w sparingu zagra kazdy po 45 min chocby :) ale taktyke mamy 4-3-3 wiec nie wiem czy mialo sens dolaczanie do druzyny z nadzieja na gre jako skrzydlowy ;P;)
Kub$ki [ Generaďż˝ ]
4-3-3
Ee nie lubię tej taktyki :(
Nie lepiej 4-4-2 z wysuniętymi skrzydłowymi?
Keeee - nie widziałem twojego posta jak pisałem swojego więc...
POPRAWNA LISTA
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi
_kuzko_ [ Pretorianin ]
no ja tez wolalbym 4-4-2 ale nie mam na to wplywu zadnego jako zawodnik chyba

DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi
DarthRadeX [Sebiano Volta] - Rebe(L)ia Warszawa
Darth Father---> Witam kolegę z drużyny ;)
Darth Father [ Spam Master ]
DarthRadeX--mamy 2 darthów w drużynie:)
Mastyl [ Legend ]
Podobne do New Star Soccer?
K4B4N0s [ Filthy One ]
Ni hu hu.
W NSS kontolujesz piłkarza i jego poczynania bezpośrednio.
To jest coś w rodzaju menedżera piłkarza.
Darth Father [ Spam Master ]
up
Jest nas już 13:DI wreszcie mamy 12 maja mecz jako gospodarze
Bartek0702 [ Centurion ]
No to kabanos jesteśmy w jednej drużynie:P
K4B4N0s [ Filthy One ]
No to dwaj menedżerowie idą po mistrza :D
rogalinho [ Illmatic ]
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi
DarthRadeX [Sebiano Volta] - Rebe(L)ia Warszawa
rogalinho [Nasir Jones] -
Narazie tylko się zgłosiłem ale liczę że mnie przyjmą:p
_kuzko_ [ Pretorianin ]
bedziemy mieli czesto GOLowe derby z tego co widze ;) za 3 miesiace konczy mi sie kontrakt, Wam tez? mozna by wtedy do jednego klubu przejsc wspolnego :)
Darth Father [ Spam Master ]
u nas wszyscy pod koniec maja ale może przedłużę:)
rogalinho [ Illmatic ]
Wysłałem do dwóch klubów, więc zobaczymy gdzie będę grał.
Darth Father [ Spam Master ]
rogalinho-->do naszego ?:)
Kur*a jakieś 10 minut temu kapitan się lognął:)
rogalinho [ Illmatic ]
Między innymi:) Może się jeszcze dziś gość zaloguje.

DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]
Jutro meczyk sparingowy z KS Arashi o godz. 19.00 (od pierwszej minuty w podstawowej 11-stce). Zobaczymy jak Kub$ki, ghorri, Vinni oraz Keeeeeeee prezentują się na naszym tle. Z tego co widziałem w drużynie Arashi jest całkiem sporo piłkarzy, ciekawe czy wszyscy 3 dostaną szansę pokazania się w tym meczu.
rogalinho [ Illmatic ]
Wysłałem zgłoszenia gdzieś do 4 klubów. Ciekawe ile czasu będę czekał na potencjalną akceptację.
rogalinho [ Illmatic ]
Już jeden kontrakt został mi zaproponowany:P Poczekam do północy i jeśli nic się nie zmieni to moim klubem będą Orły Pomorza.
_kuzko_ [ Pretorianin ]
nie ma jeszcze opcji zmian w trakcie meczu, ale moze zdaza to zmienic do czasu naszego meczu i cale arashi wtedy zagra :)
rogalinho-> ile Ci proponuja? ;) w ogole po co pieniadze pilkarzowi w tej grze? chyba na nic nie mozna wydawac...
rogalinho [ Illmatic ]
ile Ci proponuja?
Najpierw 1000 ale teraz przysłali propozycję z 400 zł. Widze że jakis ten szefuncio niekompetenty więc do północy się wstrzymam z kontraktem.
kęsik [ Floating Garden ]
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi
DarthRadeX [Sebiano Volta] - Rebe(L)ia Warszawa
rogalinho [Nasir Jones] -
kęsik [Nicki Gol] -
No zobaczymy co z tego wyniknie...

Qverty [ Generaďż˝ ]
KS Arashi dostanie od nas po dupie jutro xD
_kuzko_ [ Pretorianin ]
zobaczymy zobaczymy :P stawiam majatek na Arashi ;):P powinni dodac zaklady bukmacherskie ;D
rogalinho [ Illmatic ]
Chciałbym do Rebelii, bo jestem warszawiakem, ale coś się na to nie zanosi zebym tam zagościł.
lavil [ Konsul ]
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi
DarthRadeX [Sebiano Volta] - Rebe(L)ia Warszawa
rogalinho [Nasir Jones] -
kęsik [Nicki Gol] -
lavil [Eric Wright] -
Zarejestrowałem się, ciekawe co z tego będzie :) Złożyłem oferty do 3 klubów, zobaczymy czy ktoś mnie zechce.
rogalinho [ Illmatic ]
Jakie Wam zaproponowali zarobki?

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi
DarthRadeX [Sebiano Volta] - Rebe(L)ia Warszawa
rogalinho [Nasir Jones] -
kęsik [Nicki Gol] -
lavil [Eric Wright] -
Nazgrel [Nazgrel Delgado] -
Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie zgłosiłem podanie do Wkry, Rebelii i Arashi.
rogalinho [ Illmatic ]
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi
DarthRadeX [Sebiano Volta] - Rebe(L)ia Warszawa
rogalinho [Nasir Jones] - Orły Pomorza
kęsik [Nicki Gol] -
lavil [Eric Wright] -
Nazgrel [Nazgrel Delgado] -
_kuzko_ [ Pretorianin ]
rogalinho--> ja mam 3 tys, ale zgodzilem sie zeby mi zmniejszyli do 2,5 bo budzetu dopiac nie moze prezes ;)
rogalinho [ Illmatic ]
Oj ja mam o wiele niższy, ale myśle że zawodnik też wygórowany ze mnie nie jest.
_kuzko_ [ Pretorianin ]
te pieniadze w sumie do niczego nie sa potrzebne, wiec lepiej dac klubowi zarobic zeby mieli na trenerow porzadnych. moj zawodnik ma statystyki max 4 a glownie 1, wiec tez do najlepszych nie nalezy ;)
Ghorri [ ]
Pieniądze na pewno kiedyś znajdą zastosowanie, gra się przecież dopiero rozwija.
Dziś nie gram, wyraziłem chęć siedzenia na ławce. :) Zagram w następnym sparingu.
Darth Father [ Spam Master ]
jeszcze 10 godzin i 20 minut do spotkania:)
Dj_Mazurski_kartofel_123 [ Pretorianin ]
czas założyć wątek seryjny
wątek seryjny:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8996495&N=1
k2o [ Senator ]
Mnie nikt nie chce przyjąć, juz od wczoraj czekam :(

_kuzko_ [ Pretorianin ]
nom moze niech ktos z abonamentem zalozy szpanerski seryjny watek i wrzuci tu linka ;)

Dj_Mazurski_kartofel_123 [ Pretorianin ]
kurcze szkoda że nie mam abonamentu
Kub$ki [ Generaďż˝ ]
W którym wątku piszemy?
A i przypominam że za 9h mecz :)