GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Go2goal - Symulator piłkarza

30.04.2009
15:19
[1]

freshov [ Junior ]

Go2goal - Symulator piłkarza

Witam!
Chciałbym przedstawić nowy polski projekt - go2goal.pl
Jak wskazuje tytuł tematu, gra pozwala wcielić się w młodego piłkarza i pomóc mu wspiąć się szczyty futbolowej kariery.
Ponieważ gra wystartowała zaledwie wczoraj, każdy nowy użytkownik może mieć ogromny wpływ na jej przyszły kształt.
Zapraszam!

30.04.2009
15:22
[2]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Footstar był pierwszy. Ale nudził bezsensownym klikaniem w interakcje z innymi w drużynie.
Obczai się zobaczy, bo wygląda ciekawie.

30.04.2009
15:23
[3]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

wow fajny pomysl :) zaraz obczaje :)

30.04.2009
15:26
[4]

freshov [ Junior ]

@Kabanos
Dlatego też polecam ten serwis. Mi również znudził się Footstar, a jeśli go2goal przyciągnie userów, może być dla niego ciekawą alternatywą. No i jest polski:)

30.04.2009
15:27
[5]

K4B4N0s [ Filthy One ]

No zarejestrowałem się, ale po stworzeniu piłkarza na razie nie ma nic do roboty, poza szukaniem klubu.

30.04.2009
15:29
smile
[6]

Dj_Mazurski_kartofel_123 [ Pretorianin ]

rejestracja i zaczynam grę

30.04.2009
15:30
[7]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

ja tak samo szukam sobie klubu, za duzego wyboru jeszcze nie ma ;) moze zalozmy wlasny? :P

30.04.2009
15:33
[8]

freshov [ Junior ]

Do wszystkich chętnych - jest duże parcie na skrzydłowych z dobrym dośrodkowaniem, ponieważ na razie bardzo mało ludzi takich stworzyło. Jeśli będziecie mieli takich grajków - bez problemu znajdziecie team z dobrą pensją.
BTW. Zaglądajcie na forum.

30.04.2009
15:33
[9]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Można by założyć klub.

Jak coś to mój piłkarz to Yossi Benayoun.

30.04.2009
15:50
[10]

lhmjkojkm [ Moonbeam ]

Trochę drażniący błąd ==>


Go2goal - Symulator piłkarza - lhmjkojkm
30.04.2009
16:04
[11]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

ja jestem jako ljungberg, ale nie moge zalozyc klubu, bo napisali, ze juz jest wystarczajaca ilosc...

30.04.2009
16:24
smile
[12]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

Ja gram jako Kuba. P
Jak byś cię klub tworzyli to ja się na to pisze :)

30.04.2009
16:39
[13]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

dolaczylem do KS Arashi :) zapraszam innych ;)

30.04.2009
16:52
[14]

Darth Father [ Spam Master ]

założy ktoś klub GOLa:)?Qverty ja jeszcze nie jestem ale bierz KS Arashi:)

30.04.2009
16:52
smile
[15]

Qverty [ Generaďż˝ ]

Gram Iniestą...tyko nie wiem jaki klub wybrać...jak ktoś chce żebym grał razem z nim to jestem otwarty na wszelkie zaproszenia...


Darth Father--->dlaczego akurat KS Arashi?

30.04.2009
17:02
[16]

Darth Father [ Spam Master ]

Qverty--> zapraszam wszystkich do Rebe(L)ia Warszawa ,jak narazie 2 zawodników ale zapraszam:)

30.04.2009
17:11
[17]

Darth Father [ Spam Master ]

up
Kub$ki-->ee?

30.04.2009
17:14
smile
[18]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

Rebe(L)ia Warszawa
Nie dziękuje!

Wysłałem podanie do KS Arashi


EDIT:
Darth Father - Wiślak jestem :]

30.04.2009
17:22
[19]

Ghorri [ ]

Witam, gram jako Thai - KS Arashi.

30.04.2009
17:23
[20]

Darth Father [ Spam Master ]

Kubski-->a ja Białostoczanin i mi to nie przeszkadza bo to tylko gra

30.04.2009
17:33
[21]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

Darth Father - Tak to tylko gra ale i tak nie lubię Warszawy :)

Może jakaś lista graczy?
do wzoru: nick golowy [nick w grze] - klub w grze


Lista Graczy:
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi


30.04.2009
17:52
[22]

Ghorri [ ]


Lista Graczy:
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi

30.04.2009
18:19
[23]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi

30.04.2009
20:16
smile
[24]

Dj_Mazurski_kartofel_123 [ Pretorianin ]

Lista Graczy:
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń

30.04.2009
21:03
[25]

Darth Father [ Spam Master ]

lol 5 maja gramy z DA Wkra Toruń a jutro z KS Arashi
zapraszam do naszego klubu: Rebe(L)ia Warszawa

30.04.2009
21:05
[26]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Lista Graczy:
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń

30.04.2009
21:05
[27]

Darth Father [ Spam Master ]

Lista Graczy:
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko->ja gram:)Ilu macie zawodników?My tylko 12:( Ale wszyscy zebrani dzisiaj :D

30.04.2009
21:06
[28]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

Lista Graczy:
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń

KS Arashi rzadzi :D gracie w najblizszym meczu w podstawowym skladzie? ja nie :(;P

30.04.2009
21:17
[29]

Keeeeeeee [ Junior ]

KS Arashi RlZ

Ke - KS Arashi

30.04.2009
21:19
[30]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

Mnie niestety też nie ma w podstawowym składzie

Darth Farher - nas jest 18


Poprawna lista:

Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi

30.04.2009
21:20
[31]

Darth Father [ Spam Master ]

Kubski-->ilu was jest?

30.04.2009
21:25
[32]

Keeeeeeee [ Junior ]

może jutro zagrasz. ;]

30.04.2009
21:29
[33]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

jest nas 18stu wiec mam nadzieje, ze w sparingu zagra kazdy po 45 min chocby :) ale taktyke mamy 4-3-3 wiec nie wiem czy mialo sens dolaczanie do druzyny z nadzieja na gre jako skrzydlowy ;P;)

30.04.2009
21:41
[34]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

4-3-3
Ee nie lubię tej taktyki :(
Nie lepiej 4-4-2 z wysuniętymi skrzydłowymi?

Keeee - nie widziałem twojego posta jak pisałem swojego więc...

POPRAWNA LISTA
Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi

30.04.2009
21:46
[35]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

no ja tez wolalbym 4-4-2 ale nie mam na to wplywu zadnego jako zawodnik chyba

30.04.2009
22:00
smile
[36]

DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]

Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi
DarthRadeX [Sebiano Volta] - Rebe(L)ia Warszawa

Darth Father---> Witam kolegę z drużyny ;)

30.04.2009
22:05
[37]

Darth Father [ Spam Master ]

DarthRadeX--mamy 2 darthów w drużynie:)

30.04.2009
22:06
[38]

Mastyl [ Legend ]

Podobne do New Star Soccer?

30.04.2009
22:10
[39]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Ni hu hu.
W NSS kontolujesz piłkarza i jego poczynania bezpośrednio.

To jest coś w rodzaju menedżera piłkarza.

30.04.2009
22:22
[40]

Darth Father [ Spam Master ]

up
Jest nas już 13:DI wreszcie mamy 12 maja mecz jako gospodarze

30.04.2009
22:37
[41]

Bartek0702 [ Centurion ]

No to kabanos jesteśmy w jednej drużynie:P

30.04.2009
22:40
[42]

K4B4N0s [ Filthy One ]

No to dwaj menedżerowie idą po mistrza :D

30.04.2009
22:45
[43]

rogalinho [ Illmatic ]

Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi
DarthRadeX [Sebiano Volta] - Rebe(L)ia Warszawa
rogalinho [Nasir Jones] -

Narazie tylko się zgłosiłem ale liczę że mnie przyjmą:p

30.04.2009
22:47
[44]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

bedziemy mieli czesto GOLowe derby z tego co widze ;) za 3 miesiace konczy mi sie kontrakt, Wam tez? mozna by wtedy do jednego klubu przejsc wspolnego :)

30.04.2009
22:48
[45]

Darth Father [ Spam Master ]

u nas wszyscy pod koniec maja ale może przedłużę:)

30.04.2009
22:51
[46]

rogalinho [ Illmatic ]

Wysłałem do dwóch klubów, więc zobaczymy gdzie będę grał.

30.04.2009
22:52
[47]

Darth Father [ Spam Master ]

rogalinho-->do naszego ?:)
Kur*a jakieś 10 minut temu kapitan się lognął:)

30.04.2009
22:53
[48]

rogalinho [ Illmatic ]

Między innymi:) Może się jeszcze dziś gość zaloguje.

30.04.2009
23:05
smile
[49]

DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]

Jutro meczyk sparingowy z KS Arashi o godz. 19.00 (od pierwszej minuty w podstawowej 11-stce). Zobaczymy jak Kub$ki, ghorri, Vinni oraz Keeeeeeee prezentują się na naszym tle. Z tego co widziałem w drużynie Arashi jest całkiem sporo piłkarzy, ciekawe czy wszyscy 3 dostaną szansę pokazania się w tym meczu.

30.04.2009
23:07
[50]

rogalinho [ Illmatic ]

Wysłałem zgłoszenia gdzieś do 4 klubów. Ciekawe ile czasu będę czekał na potencjalną akceptację.

30.04.2009
23:14
[51]

rogalinho [ Illmatic ]

Już jeden kontrakt został mi zaproponowany:P Poczekam do północy i jeśli nic się nie zmieni to moim klubem będą Orły Pomorza.

30.04.2009
23:17
[52]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

nie ma jeszcze opcji zmian w trakcie meczu, ale moze zdaza to zmienic do czasu naszego meczu i cale arashi wtedy zagra :)

rogalinho-> ile Ci proponuja? ;) w ogole po co pieniadze pilkarzowi w tej grze? chyba na nic nie mozna wydawac...

30.04.2009
23:25
[53]

rogalinho [ Illmatic ]

ile Ci proponuja?

Najpierw 1000 ale teraz przysłali propozycję z 400 zł. Widze że jakis ten szefuncio niekompetenty więc do północy się wstrzymam z kontraktem.

30.04.2009
23:27
[54]

kęsik [ Floating Garden ]

Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi
DarthRadeX [Sebiano Volta] - Rebe(L)ia Warszawa
rogalinho [Nasir Jones] -
kęsik [Nicki Gol] -

No zobaczymy co z tego wyniknie...

30.04.2009
23:28
smile
[55]

Qverty [ Generaďż˝ ]

KS Arashi dostanie od nas po dupie jutro xD

30.04.2009
23:30
[56]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

zobaczymy zobaczymy :P stawiam majatek na Arashi ;):P powinni dodac zaklady bukmacherskie ;D

30.04.2009
23:31
[57]

rogalinho [ Illmatic ]

Chciałbym do Rebelii, bo jestem warszawiakem, ale coś się na to nie zanosi zebym tam zagościł.

30.04.2009
23:32
[58]

lavil [ Konsul ]

Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi
DarthRadeX [Sebiano Volta] - Rebe(L)ia Warszawa
rogalinho [Nasir Jones] -
kęsik [Nicki Gol] -
lavil [Eric Wright] -

Zarejestrowałem się, ciekawe co z tego będzie :) Złożyłem oferty do 3 klubów, zobaczymy czy ktoś mnie zechce.

30.04.2009
23:36
[59]

rogalinho [ Illmatic ]

Jakie Wam zaproponowali zarobki?

30.04.2009
23:45
smile
[60]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi
DarthRadeX [Sebiano Volta] - Rebe(L)ia Warszawa
rogalinho [Nasir Jones] -
kęsik [Nicki Gol] -
lavil [Eric Wright] -
Nazgrel [Nazgrel Delgado] -

Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie zgłosiłem podanie do Wkry, Rebelii i Arashi.

30.04.2009
23:45
[61]

rogalinho [ Illmatic ]

Kub$ki [Kuba. P] - KS Arashi
ghorri [' Thai] - KS Arashi
Vinni [Yossi Benayoun] - KS Arashi
Dj_mazurski_kartofel_123[Michal_555]- DA Wkra Toruń
K4B4N0$ [Gwidon Kabanos] - DA Wkra Toruń
Darth Father [Kristofto(nick)Alfredo Gibbs] - Rebe(L)ia Warszawa
Kuzko [Fredrik Ljungberg] - KS Arashi
Keeeeeeee [Ke] - KS Arashi
DarthRadeX [Sebiano Volta] - Rebe(L)ia Warszawa
rogalinho [Nasir Jones] - Orły Pomorza
kęsik [Nicki Gol] -
lavil [Eric Wright] -
Nazgrel [Nazgrel Delgado] -

01.05.2009
00:00
[62]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

rogalinho--> ja mam 3 tys, ale zgodzilem sie zeby mi zmniejszyli do 2,5 bo budzetu dopiac nie moze prezes ;)

01.05.2009
00:01
[63]

rogalinho [ Illmatic ]

Oj ja mam o wiele niższy, ale myśle że zawodnik też wygórowany ze mnie nie jest.

01.05.2009
00:21
[64]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

te pieniadze w sumie do niczego nie sa potrzebne, wiec lepiej dac klubowi zarobic zeby mieli na trenerow porzadnych. moj zawodnik ma statystyki max 4 a glownie 1, wiec tez do najlepszych nie nalezy ;)

01.05.2009
07:43
[65]

Ghorri [ ]

Pieniądze na pewno kiedyś znajdą zastosowanie, gra się przecież dopiero rozwija.
Dziś nie gram, wyraziłem chęć siedzenia na ławce. :) Zagram w następnym sparingu.

01.05.2009
08:41
[66]

Darth Father [ Spam Master ]

jeszcze 10 godzin i 20 minut do spotkania:)

01.05.2009
10:03
[67]

Dj_Mazurski_kartofel_123 [ Pretorianin ]

czas założyć wątek seryjny

wątek seryjny:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8996495&N=1

01.05.2009
10:07
[68]

k2o [ Senator ]

Mnie nikt nie chce przyjąć, juz od wczoraj czekam :(

01.05.2009
10:08
smile
[69]

_kuzko_ [ Pretorianin ]

nom moze niech ktos z abonamentem zalozy szpanerski seryjny watek i wrzuci tu linka ;)

01.05.2009
10:09
smile
[70]

Dj_Mazurski_kartofel_123 [ Pretorianin ]

kurcze szkoda że nie mam abonamentu

01.05.2009
10:18
[71]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

W którym wątku piszemy?

A i przypominam że za 9h mecz :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.