GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak najprościej z DVD do avi?

29.04.2009
22:00
smile
[1]

123456789max [ Wujek MAX ]

Jak najprościej z DVD do avi?

Witam!
Próbowałem pytać w innym wątku,próbowałem szukać w google i nic!!!!Chcę wgrać sobie oryginalny film na IPhona i w sumie od dawna mam z tym problemy.Z góry dzięki za pomoc

29.04.2009
22:02
smile
[2]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Jakto nic w google?



29.04.2009
22:21
[3]

123456789max [ Wujek MAX ]

Płyta chodzi,ale oba programy nie dają sobie rady

30.04.2009
08:17
smile
[4]

123456789max [ Wujek MAX ]

UP

30.04.2009
11:22
[5]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Ale napisz o co chodzi...jak to nie daja sobie rady, przeciez do tego sa stworzone! Moze ty cos robisz zle...

30.04.2009
11:24
[6]

Ward [ Senator ]

12345678901234max -a może komputerek trochę za słaby, co tam w środku blachy siedzi?

30.04.2009
15:15
[7]

123456789max [ Wujek MAX ]

Komputer GTA IV odpala,więc słaby nie jest;)Czy powodem problemów,może być dodatkowy napęd Blue-Ray?Jak wybieram w tych programach stacje dysków,to się zawieszają

30.04.2009
19:06
[8]

123456789max [ Wujek MAX ]

UP

30.04.2009
21:12
[9]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Nikt ci nie odpowie, dopoki nie napiszesz szczegolow...

30.04.2009
21:20
[10]

123456789max [ Wujek MAX ]

Jakich szczegółów?Problem polega na tym,że obojętnie w jakim programie wybiorę stacje dysków,natychmiast się on zawiesza.

30.04.2009
23:27
[11]

yazz_aka_maish [ Legend ]

No dobra skoro nie piszesz to ja sie poddaje. A wazne sa chocby takie szczegoly czy nagrywarka i dysk z ktorego leci plik zrodlowy (czy ewentualnie oba napedy) sa na jednej tasmie...

01.05.2009
09:44
[12]

123456789max [ Wujek MAX ]

Jak tak bardzo chcecie specyfikacje to proszę:
Procesor:Intel Core 2 Duo P8400 2.26GHz,2.27GHz
4 GB ram'u
Windows Vista Service Pack 1
Napęd:Optiarc BD ROM BC-5500S ATA Device
Model.HP Pavilion dv7-1199ew
Coś jeszcze?

01.05.2009
10:01
smile
[13]

A_wildwolf_A [ Pretorianin ]

obadaj ten program
i nie oburzaj się, w końcu to ty potrzebujesz pomocy.......

01.05.2009
10:11
[14]

123456789max [ Wujek MAX ]

Zaraz sprawdzę i faktycznie sorry,ale jestem już odrobinę zmęczony tym problemem

01.05.2009
10:18
[15]

123456789max [ Wujek MAX ]

Niestety,ale ten program całkowicie blokuje działanie stacji dysków

01.05.2009
10:40
[16]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Ja używam programu ZC DVD Ripper 2.0.6 i po konwersji pełnometrażowego filmu DVD uzyskuję plik avi od 450 do 600 mb.

Programik jest na płycie DVD lutowego wydania gazetki EKSPERT Plus NR1/2009 Komputer Świat w cenie 9.90 zł.

01.05.2009
10:56
[17]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Gdybys od razu napisal ze to laptop sprawa bylaby choc w polowie jasna, moznaby wykluczyc czesc problemow, ktore dotykaja jedynie nieumiejetnei zlozone zestawy...

Nasuwa mi sie pewna mysl, co moze byc nie tak, ale wiesz co? Radz sobie sam. Czlowiek chce pomoc, a ty sie jeszcze obruszasz, twoj ton pozostawie wiele do zyczenia i nie mam najmniejszej ochoty pomagac w rozwiazaniu tego probemu.

Bywaj.

01.05.2009
11:38
[18]

123456789max [ Wujek MAX ]

To przecież napisałem sorry.Tęcze się z tym od 2-3 tygodni i na serio jestem już tym zmęczony.Może moje posty tak wyglądy,ale ja się nie oburzam an serio.Jeśli kogoś uraziłem,to serdecznie przepraszam

01.05.2009
11:47
[19]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Chodzi o to, ze nikt nie jest jasnowidzem i dopoki nie podasz wiecej informacji nie jest w stanie ci pomoc. Jak napisales, ze Optiarc zapalila mi sie czerwona lampka, gdy jeszcze serwisowalem kompy bylo mnostwo problemow z tymi napedami (mimo, ze to niby spuscizna swietnego Nec`a ale nie wiem ile w tym prawdy....)

Okazuje sie, ze mialem racje, bo kupa ludzi narzeka na te napedy, zerknij na ten temat - jest tez rozwiazanie, wprawdzie innego nieco problemu, ale moze pomoc rowneiz tobie:

01.05.2009
11:50
[20]

123456789max [ Wujek MAX ]

To filtrowanie już raz zrobiłem,myślisz ze powinienem oddać lapka na gwarancje,nawet miesiąca nie ma...

01.05.2009
11:53
[21]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Najpierw pokombinuj ze sterownikami/firmware do napedu, z wlasnego doswiadczenia wiem, ze sa (a raczej byly bo mialem do czynienia z ta firma ze 2 lata temu) jakby niedopracowane i cholernie lubia sie gryzc z winda...

01.05.2009
11:58
[22]

123456789max [ Wujek MAX ]

Ostatnio aktualizowałem BIOS'a,zaraz poszukam tych sterowników

01.05.2009
12:03
[23]

123456789max [ Wujek MAX ]

Na oficjalnej stronie znalazłem sterownik 1,04,moja aktualna wersja to 1,83,mam aktualizować?

01.05.2009
12:36
[24]

yazz_aka_maish [ Legend ]

No nie, no, bez sensu na starsze! A firmware?

W ogole poszukaj w opcjach tych programow do konwersji, czy nie mozna ustawic, aby nagrywarka korzystala z zestawu instrukcji ktory ty wybierzesz. Bo z tego co pamietam niektore programy maja opcje pozwalajaca wybrac z ktorych polecen ma korzystac naped, np. defaultowych spod Windows czy producenta. Tu tez moze byc pies pogrzebany.

01.05.2009
14:18
[25]

123456789max [ Wujek MAX ]

O to ci chodzi?W żadnym innym programie nie znalazłem takiej rzeczy


Jak najprościej z DVD do avi? - 123456789max
01.05.2009
19:09
[26]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Nie, to nie to. Bazowalem na programach do nagrywania, widocznie nie ma czegos takiego w konwerterach - sorka za wprowadzanie w blad.

03.05.2009
14:07
[27]

123456789max [ Wujek MAX ]

Żadnych nowych pomysłów?Niedługo na zielona szkole jadę i wolałbym mieć jakieś filmy przy sobie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.