
123456789max [ Wujek MAX ]
Jak najprościej z DVD do avi?
Witam!
Próbowałem pytać w innym wątku,próbowałem szukać w google i nic!!!!Chcę wgrać sobie oryginalny film na IPhona i w sumie od dawna mam z tym problemy.Z góry dzięki za pomoc

yazz_aka_maish [ Legend ]
Jakto nic w google?
123456789max [ Wujek MAX ]
Płyta chodzi,ale oba programy nie dają sobie rady

123456789max [ Wujek MAX ]
UP
yazz_aka_maish [ Legend ]
Ale napisz o co chodzi...jak to nie daja sobie rady, przeciez do tego sa stworzone! Moze ty cos robisz zle...
Ward [ Senator ]
12345678901234max -a może komputerek trochę za słaby, co tam w środku blachy siedzi?
123456789max [ Wujek MAX ]
Komputer GTA IV odpala,więc słaby nie jest;)Czy powodem problemów,może być dodatkowy napęd Blue-Ray?Jak wybieram w tych programach stacje dysków,to się zawieszają
123456789max [ Wujek MAX ]
UP
yazz_aka_maish [ Legend ]
Nikt ci nie odpowie, dopoki nie napiszesz szczegolow...
123456789max [ Wujek MAX ]
Jakich szczegółów?Problem polega na tym,że obojętnie w jakim programie wybiorę stacje dysków,natychmiast się on zawiesza.
yazz_aka_maish [ Legend ]
No dobra skoro nie piszesz to ja sie poddaje. A wazne sa chocby takie szczegoly czy nagrywarka i dysk z ktorego leci plik zrodlowy (czy ewentualnie oba napedy) sa na jednej tasmie...
123456789max [ Wujek MAX ]
Jak tak bardzo chcecie specyfikacje to proszę:
Procesor:Intel Core 2 Duo P8400 2.26GHz,2.27GHz
4 GB ram'u
Windows Vista Service Pack 1
Napęd:Optiarc BD ROM BC-5500S ATA Device
Model.HP Pavilion dv7-1199ew
Coś jeszcze?

A_wildwolf_A [ Pretorianin ]
obadaj ten program
i nie oburzaj się, w końcu to ty potrzebujesz pomocy.......
123456789max [ Wujek MAX ]
Zaraz sprawdzę i faktycznie sorry,ale jestem już odrobinę zmęczony tym problemem
123456789max [ Wujek MAX ]
Niestety,ale ten program całkowicie blokuje działanie stacji dysków
Lupus [ starszy general sztabowy ]
Ja używam programu ZC DVD Ripper 2.0.6 i po konwersji pełnometrażowego filmu DVD uzyskuję plik avi od 450 do 600 mb.
Programik jest na płycie DVD lutowego wydania gazetki EKSPERT Plus NR1/2009 Komputer Świat w cenie 9.90 zł.
yazz_aka_maish [ Legend ]
Gdybys od razu napisal ze to laptop sprawa bylaby choc w polowie jasna, moznaby wykluczyc czesc problemow, ktore dotykaja jedynie nieumiejetnei zlozone zestawy...
Nasuwa mi sie pewna mysl, co moze byc nie tak, ale wiesz co? Radz sobie sam. Czlowiek chce pomoc, a ty sie jeszcze obruszasz, twoj ton pozostawie wiele do zyczenia i nie mam najmniejszej ochoty pomagac w rozwiazaniu tego probemu.
Bywaj.
123456789max [ Wujek MAX ]
To przecież napisałem sorry.Tęcze się z tym od 2-3 tygodni i na serio jestem już tym zmęczony.Może moje posty tak wyglądy,ale ja się nie oburzam an serio.Jeśli kogoś uraziłem,to serdecznie przepraszam
yazz_aka_maish [ Legend ]
Chodzi o to, ze nikt nie jest jasnowidzem i dopoki nie podasz wiecej informacji nie jest w stanie ci pomoc. Jak napisales, ze Optiarc zapalila mi sie czerwona lampka, gdy jeszcze serwisowalem kompy bylo mnostwo problemow z tymi napedami (mimo, ze to niby spuscizna swietnego Nec`a ale nie wiem ile w tym prawdy....)
Okazuje sie, ze mialem racje, bo kupa ludzi narzeka na te napedy, zerknij na ten temat - jest tez rozwiazanie, wprawdzie innego nieco problemu, ale moze pomoc rowneiz tobie:
123456789max [ Wujek MAX ]
To filtrowanie już raz zrobiłem,myślisz ze powinienem oddać lapka na gwarancje,nawet miesiąca nie ma...
yazz_aka_maish [ Legend ]
Najpierw pokombinuj ze sterownikami/firmware do napedu, z wlasnego doswiadczenia wiem, ze sa (a raczej byly bo mialem do czynienia z ta firma ze 2 lata temu) jakby niedopracowane i cholernie lubia sie gryzc z winda...
123456789max [ Wujek MAX ]
Ostatnio aktualizowałem BIOS'a,zaraz poszukam tych sterowników
123456789max [ Wujek MAX ]
Na oficjalnej stronie znalazłem sterownik 1,04,moja aktualna wersja to 1,83,mam aktualizować?
yazz_aka_maish [ Legend ]
No nie, no, bez sensu na starsze! A firmware?
W ogole poszukaj w opcjach tych programow do konwersji, czy nie mozna ustawic, aby nagrywarka korzystala z zestawu instrukcji ktory ty wybierzesz. Bo z tego co pamietam niektore programy maja opcje pozwalajaca wybrac z ktorych polecen ma korzystac naped, np. defaultowych spod Windows czy producenta. Tu tez moze byc pies pogrzebany.
123456789max [ Wujek MAX ]
O to ci chodzi?W żadnym innym programie nie znalazłem takiej rzeczy
yazz_aka_maish [ Legend ]
Nie, to nie to. Bazowalem na programach do nagrywania, widocznie nie ma czegos takiego w konwerterach - sorka za wprowadzanie w blad.
123456789max [ Wujek MAX ]
Żadnych nowych pomysłów?Niedługo na zielona szkole jadę i wolałbym mieć jakieś filmy przy sobie