GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ile czekać na zamówienie?

29.04.2009
20:41
smile
[1]

krychaj5 [ Junior ]

Ile czekać na zamówienie?

Zamówilłem gre w sklepie gry-online no i ile bede musiał czekać na przesylłke? Wybrałem przekaz pocztowy

29.04.2009
20:44
[2]

Narmo [ nikt ]

Kontakty:

Jeżeli chcecie abyśmy odpowiedzieli na wasze pytania proszę o wysyłanie emaili pod odpowiednie adresy:

[email protected] - w sprawach ogólnych i innych nie wymienionych poniżej, również kontakt z adminem forum.
[email protected] - kontakt dla posiadaczy abonamentów
[email protected] -w sprawie reklamacji płatnych usług na serwisie w tym wszystkie problemy z usługami za SMS
[email protected] - tylko w sprawie konkursów i problemów z wysyłką nagród
[email protected] - zakupy, reklamacje, przelewy, przekazy, towary, płatności za abonamenty, gry które chcecie kupić i inne związane z kupowaniem i sklepem.

29.04.2009
20:44
[3]

Mipari [ Generaďż˝ ]

Przy PP wszystko jest możliwe - zazwyczaj jednak dochodzi w przeciągu tygodnia.

29.04.2009
20:51
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Szybko wysyłają. Ostatnio zamówiłem grę i na drugi dzień już była przesyłka pocztowa.

29.04.2009
21:00
[5]

krychaj5 [ Junior ]

no oks zamówiłem w piątek i cierpliwości mi starczy do 2 tygodni od zamówienia :D czyli do 8 maja.. już sie nie moge doczekać dlatego pytam ile mam mniej więcej jeszcze czekać..

mam nadzieje że sie poczta pospieszy

29.04.2009
21:30
smile
[6]

Uno07 [ Legend ]

Sklep gry-online w tym temacie jest bardzo szybki :)
Zawsze dostaję praktycznie do 3-ech dni przesyłkę :)

29.04.2009
21:33
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Jutro o 14.21 będzie przesyłka.

29.04.2009
21:47
[8]

punisher93 [ Pretorianin ]

mirencjum wyczerpał temat xD

29.04.2009
22:13
smile
[9]

krychaj5 [ Junior ]

mirencjum jak to prawda to chyba do szkoły nie pójde xD
ale oby tak było ;D

30.04.2009
09:18
[10]

yasiu [ Legend ]

wybrałeś przekaz pocztowy? znaczy co - pieniądze za grę wpłacasz na poczcie? to poczekasz...

30.04.2009
09:31
[11]

hubercik015 [ Puste pole ]

yasiu przekaz pocztowy paczki zapewne. A kasę wpłacasz w banku i jak mają kasę na koncie to wysyłka dopiero wychodzi od nich!

30.04.2009
10:02
[12]

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]

Ja nie przypominam sobie, żebym na grę z GOL-a czekał dłużej niż 2-3 dni ;)

30.04.2009
10:19
[13]

yasiu [ Legend ]

przekaz pocztowy to sposób na przesyłanie pieniędzy.

ja akurat wolę płacić kartą niż robić przelewy :P

30.04.2009
15:13
[14]

krychaj5 [ Junior ]

ee przeciez mówie że pocztą dostane gre a zapłace przy odbiorze

ile jeszcze mam czekać? dzisiaj już raczej nie przyjdzie dopiero w poniedziałek jak coś :/

30.04.2009
15:18
[15]

kęsik [ Floating Garden ]

Ja najdłużej czekałem 4 dni.

30.04.2009
15:25
[16]

SilentFisher [ Konsul ]

Do tygodnia powinieneś dostać swoją przesyłkę.

30.04.2009
16:31
[17]

krychaj5 [ Junior ]

no ok najwyżej poczekam do poniedziałku :/

03.05.2009
00:21
smile
[18]

krychaj5 [ Junior ]

' A ja czekam na Ciebie przesyłko '

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.