
krychaj5 [ Junior ]
Ile czekać na zamówienie?
Zamówilłem gre w sklepie gry-online no i ile bede musiał czekać na przesylłke? Wybrałem przekaz pocztowy
Narmo [ nikt ]
Kontakty:
Jeżeli chcecie abyśmy odpowiedzieli na wasze pytania proszę o wysyłanie emaili pod odpowiednie adresy:
[email protected] - w sprawach ogólnych i innych nie wymienionych poniżej, również kontakt z adminem forum.
[email protected] - kontakt dla posiadaczy abonamentów
[email protected] -w sprawie reklamacji płatnych usług na serwisie w tym wszystkie problemy z usługami za SMS
[email protected] - tylko w sprawie konkursów i problemów z wysyłką nagród
[email protected] - zakupy, reklamacje, przelewy, przekazy, towary, płatności za abonamenty, gry które chcecie kupić i inne związane z kupowaniem i sklepem.
Mipari [ Generaďż˝ ]
Przy PP wszystko jest możliwe - zazwyczaj jednak dochodzi w przeciągu tygodnia.
mirencjum [ operator kursora ]
Szybko wysyłają. Ostatnio zamówiłem grę i na drugi dzień już była przesyłka pocztowa.
krychaj5 [ Junior ]
no oks zamówiłem w piątek i cierpliwości mi starczy do 2 tygodni od zamówienia :D czyli do 8 maja.. już sie nie moge doczekać dlatego pytam ile mam mniej więcej jeszcze czekać..
mam nadzieje że sie poczta pospieszy

Uno07 [ Legend ]
Sklep gry-online w tym temacie jest bardzo szybki :)
Zawsze dostaję praktycznie do 3-ech dni przesyłkę :)
mirencjum [ operator kursora ]
Jutro o 14.21 będzie przesyłka.
punisher93 [ Pretorianin ]
mirencjum wyczerpał temat xD

krychaj5 [ Junior ]
mirencjum jak to prawda to chyba do szkoły nie pójde xD
ale oby tak było ;D
yasiu [ Legend ]
wybrałeś przekaz pocztowy? znaczy co - pieniądze za grę wpłacasz na poczcie? to poczekasz...
hubercik015 [ Puste pole ]
yasiu przekaz pocztowy paczki zapewne. A kasę wpłacasz w banku i jak mają kasę na koncie to wysyłka dopiero wychodzi od nich!
_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]
Ja nie przypominam sobie, żebym na grę z GOL-a czekał dłużej niż 2-3 dni ;)
yasiu [ Legend ]
przekaz pocztowy to sposób na przesyłanie pieniędzy.
ja akurat wolę płacić kartą niż robić przelewy :P
krychaj5 [ Junior ]
ee przeciez mówie że pocztą dostane gre a zapłace przy odbiorze
ile jeszcze mam czekać? dzisiaj już raczej nie przyjdzie dopiero w poniedziałek jak coś :/
kęsik [ Floating Garden ]
Ja najdłużej czekałem 4 dni.
SilentFisher [ Konsul ]
Do tygodnia powinieneś dostać swoją przesyłkę.
krychaj5 [ Junior ]
no ok najwyżej poczekam do poniedziałku :/

krychaj5 [ Junior ]
' A ja czekam na Ciebie przesyłko '