
MC'20 [ Pretorianin ]
Coś bardzo ciekawego :)
Ludzie,patrzcie:
Może nie odkryłem Ameryki,ale ten film był inspiracją do stworzenia gry.Dowód:
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1067
okładka stylem przypomina tą z filmu.Tutaj zresztą też:
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1343
I teraz widzicie skąd to wszystko się wzięło XD
gtowiec [ Generaďż˝ ]
fajnie nie wiedziałem o tym dzięki spróbuje kupić/wypożyczyć ten film
Devilyn [ Arise from the ashes! ]
Hehe niezłe, nie wiedziałem tego w sumie :)

Bac02 [ Traucer ]
jak ktoś znajdzie gdzieś w internecie ten film to niech da znać na forum
hctkko. [ The Prodigy ]
wpiszcie w googlach: Grand Theft Auto 1977 rapidshare

Gangstah [ Masz bober? ]
czad
a juz myslalem ze rockstar wpadl na ten pomysl ,a tu jak widac , ukradli go

Dr.Rayman [ Legionista ]
Durny Rockstar,podkradac tytuł filmu do swoich własnych celów...Debile.

pz_220 [ Legionista ]
Ruskie żydki z Rockstara pomysłu nie mieli to ukradli.A ten film widziałem kiedyś na TCM a potem na TVN7.Znam ten film,ale pod innym tytułem którego za Chiny sobie nie przypomnę.
Thermometrr [ Konsul ]
Skąd wiadomo czy ukradli?! Mogli po prostu jakiś kontrakt nawiązać, czy coś.
pz_220 [ Legionista ]
Gdyby nawiązali współpracę z wytwórnią to na pudełku gry powinno się znaleźc logo tejże wytwórni.A na pudełku jest tylko wieeelkie logo Rockstara XD

Blood Lord [ Centurion ]
Mnie się śniło,że ten film dali do jakieś gazety po 5 zł i dodatkiem do niego była...pełna wersja GTA 1 XD
ambasador00 [ Konsul ]
[5] PIRAT!
Neo12 [ Prince of Persia ]
Skończ, nie zachowuj się jak idiota - i co z tego że napiszesz PIRAT, zmieni to świat na lepsze? Siedź cicho i nie nabijaj sobie postów.
Kamiot [ Tajniak ]
Wiedziałem o tym 2lata temu.Nawet to oglądałem.
Patryx0 [ Konsul ]
Nawet jeśli Rockstar ukradł pomysł, to zrobił z niego dobry pożytek, dla dobra ludzi :D
_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]
Jeżeli gry są na podstawie filmu to brawo! Żadna gra na podstawie filmu nie jest długa, a ta seria tak :)
GameLord [ Pretorianin ]
0_0
ppaatt1 [ Trekker ]
Nie ma żadnej tajemnicy
Okładka z podobną czcionką jest z wersji DVD. Wydawca mógł skojarzyć grę GTA z tymże filmem i zrobić chłyt marketingowy. Zrobił ładną okładkę nawiązującą do gry. Później jakiś dzieciak patrzy w sklepie na półkę z filmami i widzi GTA film, mimo iż film i gra nie mają oprócz nazwy nic wspólnego. Spójrzcie na plakaty, każdy oprócz wydania DVD ma inną czcionkę.
demon92 [ Pretorianin ]
Nie mogli ukraść tak sobie o bez problemu tytułu, bo twórcy filmu na pewno by ich podali do sądu.