GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Coś bardzo ciekawego :)

27.04.2009
20:25
smile
[1]

MC'20 [ Pretorianin ]

Coś bardzo ciekawego :)

Ludzie,patrzcie:
Może nie odkryłem Ameryki,ale ten film był inspiracją do stworzenia gry.Dowód:
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1067
okładka stylem przypomina tą z filmu.Tutaj zresztą też:
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1343
I teraz widzicie skąd to wszystko się wzięło XD

27.04.2009
20:34
[2]

gtowiec [ Generaďż˝ ]

fajnie nie wiedziałem o tym dzięki spróbuje kupić/wypożyczyć ten film

27.04.2009
20:36
[3]

Devilyn [ Arise from the ashes! ]

Hehe niezłe, nie wiedziałem tego w sumie :)

27.04.2009
20:46
smile
[4]

Bac02 [ Traucer ]

jak ktoś znajdzie gdzieś w internecie ten film to niech da znać na forum

27.04.2009
21:05
[5]

hctkko. [ The Prodigy ]

wpiszcie w googlach: Grand Theft Auto 1977 rapidshare

27.04.2009
21:07
smile
[6]

Gangstah [ Masz bober? ]

czad

a juz myslalem ze rockstar wpadl na ten pomysl ,a tu jak widac , ukradli go

28.04.2009
13:03
smile
[7]

Dr.Rayman [ Legionista ]

Durny Rockstar,podkradac tytuł filmu do swoich własnych celów...Debile.

28.04.2009
13:10
smile
[8]

pz_220 [ Legionista ]

Ruskie żydki z Rockstara pomysłu nie mieli to ukradli.A ten film widziałem kiedyś na TCM a potem na TVN7.Znam ten film,ale pod innym tytułem którego za Chiny sobie nie przypomnę.

28.04.2009
13:14
[9]

Thermometrr [ Konsul ]

Skąd wiadomo czy ukradli?! Mogli po prostu jakiś kontrakt nawiązać, czy coś.

28.04.2009
13:30
[10]

pz_220 [ Legionista ]

Gdyby nawiązali współpracę z wytwórnią to na pudełku gry powinno się znaleźc logo tejże wytwórni.A na pudełku jest tylko wieeelkie logo Rockstara XD

03.05.2009
11:50
smile
[11]

Blood Lord [ Centurion ]

Mnie się śniło,że ten film dali do jakieś gazety po 5 zł i dodatkiem do niego była...pełna wersja GTA 1 XD

03.05.2009
11:56
[12]

ambasador00 [ Konsul ]

[5] PIRAT!

03.05.2009
12:10
[13]

Neo12 [ Prince of Persia ]

Skończ, nie zachowuj się jak idiota - i co z tego że napiszesz PIRAT, zmieni to świat na lepsze? Siedź cicho i nie nabijaj sobie postów.

03.05.2009
13:03
[14]

Kamiot [ Tajniak ]

Wiedziałem o tym 2lata temu.Nawet to oglądałem.

03.05.2009
13:06
[15]

Patryx0 [ Konsul ]

Nawet jeśli Rockstar ukradł pomysł, to zrobił z niego dobry pożytek, dla dobra ludzi :D

03.05.2009
13:09
[16]

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]

Jeżeli gry są na podstawie filmu to brawo! Żadna gra na podstawie filmu nie jest długa, a ta seria tak :)

03.05.2009
13:12
[17]

GameLord [ Pretorianin ]

0_0

03.05.2009
13:12
[18]

ppaatt1 [ Trekker ]

Nie ma żadnej tajemnicy
Okładka z podobną czcionką jest z wersji DVD. Wydawca mógł skojarzyć grę GTA z tymże filmem i zrobić chłyt marketingowy. Zrobił ładną okładkę nawiązującą do gry. Później jakiś dzieciak patrzy w sklepie na półkę z filmami i widzi GTA film, mimo iż film i gra nie mają oprócz nazwy nic wspólnego. Spójrzcie na plakaty, każdy oprócz wydania DVD ma inną czcionkę.

03.05.2009
13:19
[19]

demon92 [ Pretorianin ]

Nie mogli ukraść tak sobie o bez problemu tytułu, bo twórcy filmu na pewno by ich podali do sądu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.