AvengerXXX [ Konsul ]
Problem z mikrofonem do Skype!
Mam pewien problem z mikrofonem. Gdy dzwonię na rozmowę testową aby sprawdzić czy mikrofon działa mi poprawnie, w ogóle nie słyszę siebie jak mówię po sygnale.
Wchodziłem w Opcje-->Ustawienia Audio i ustawiłem tą niebieską kulkę w głośności mikrofonu na sam koniec lecz gdy mówię zielony wskaźnik przesuwa się niewiele.
Nie wiem czym może być spowodowany mój problem. Wszystko działało.
Najgorsze jest to, że jak puszczę jakąś muzykę to ten wskaźnik przesuwa się na maxa.
Z góry dzięki!
Vegetan [ Bździągw ]
A w systemie nie masz nic pozmieniane?
AvengerXXX [ Konsul ]
Nie
AvengerXXX [ Konsul ]
up
AvengerXXX [ Konsul ]
UP
hotfire [ Pretorianin ]
hmmmmm dziwne masz laptop czy komputer?? jak komputer twój monitor moze miec głosniki jak mój więc moze rozmawiaj ebz słóchawek ale gdzies masz ukryty mikrofon
AvengerXXX [ Konsul ]
Akurat nie mam mikrofonu w monitorze.