GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z mikrofonem do Skype!

26.04.2009
19:52
[1]

AvengerXXX [ Konsul ]

Problem z mikrofonem do Skype!

Mam pewien problem z mikrofonem. Gdy dzwonię na rozmowę testową aby sprawdzić czy mikrofon działa mi poprawnie, w ogóle nie słyszę siebie jak mówię po sygnale.
Wchodziłem w Opcje-->Ustawienia Audio i ustawiłem tą niebieską kulkę w głośności mikrofonu na sam koniec lecz gdy mówię zielony wskaźnik przesuwa się niewiele.
Nie wiem czym może być spowodowany mój problem. Wszystko działało.
Najgorsze jest to, że jak puszczę jakąś muzykę to ten wskaźnik przesuwa się na maxa.

Z góry dzięki!

26.04.2009
20:05
[2]

Vegetan [ Bździągw ]

A w systemie nie masz nic pozmieniane?

26.04.2009
20:05
[3]

AvengerXXX [ Konsul ]

Nie

26.04.2009
20:16
[4]

AvengerXXX [ Konsul ]

up

30.04.2009
19:34
[5]

AvengerXXX [ Konsul ]

UP

01.05.2009
19:52
[6]

hotfire [ Pretorianin ]

hmmmmm dziwne masz laptop czy komputer?? jak komputer twój monitor moze miec głosniki jak mój więc moze rozmawiaj ebz słóchawek ale gdzies masz ukryty mikrofon

01.05.2009
19:57
[7]

AvengerXXX [ Konsul ]

Akurat nie mam mikrofonu w monitorze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.