
lukaszop [ Pretorianin ]
Sprzedam Pamiec KINGSTON 2gb AUKCJA
Witam.
Zapraszam na aukcje!!!

GumiS™ [ Veni, Vidi, Vici ]
Zła kategoria
lukaszop [ Pretorianin ]
up
Randone [ Generaďż˝ ]
Sadzisz, ze im dluzsza aukcja tym drozej sprzedasz?
Szczerze mowiac jak widze aukcje, ktore nie koncza sie za kilka dni to juz wiecej tam nie wchodze.
Jak chce cos kupic, to chce to dostac jak najszybciej, a nie bojac sie 3 tygodnie na dana rzecz.
lukaszop [ Pretorianin ]
update:)