GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam Pamiec KINGSTON 2gb AUKCJA

26.04.2009
11:40
smile
[1]

lukaszop [ Pretorianin ]

Sprzedam Pamiec KINGSTON 2gb AUKCJA

Witam.
Zapraszam na aukcje!!!

26.04.2009
12:04
smile
[2]

GumiS™ [ Veni, Vidi, Vici ]

Zła kategoria

28.04.2009
22:33
[3]

lukaszop [ Pretorianin ]

up

28.04.2009
22:44
[4]

Randone [ Generaďż˝ ]

Sadzisz, ze im dluzsza aukcja tym drozej sprzedasz?
Szczerze mowiac jak widze aukcje, ktore nie koncza sie za kilka dni to juz wiecej tam nie wchodze.
Jak chce cos kupic, to chce to dostac jak najszybciej, a nie bojac sie 3 tygodnie na dana rzecz.

01.05.2009
08:55
[5]

lukaszop [ Pretorianin ]

update:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.