
Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]
Luźny Lori
Usmiałem sie :) cikawe co to za zwierze?
Król Julian? :)

Pento Mamuta- reaktywacja [ Chor��y ]

fire [ Spacz ]

Darth Father [ Spam Master ]
Pszczoła-->to chyba ten jego doradca :D

Jaluk [ Pretorianin ]
Ciekawy zwierzak, a jakie fajne ma oczy.

Sethan [ Mapex VX Fusion ]
made my day
Saul Hudson [ Senator ]
Pszczoła -->

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]
Cudowny :)

CzykiRapMen [ Blade Master ]

ambasador00 [ Konsul ]

Paul12 [ Buja ]
z wikipedii:
"Wyglądem przypomina kota."
Jak dla mnie to za cholerę nie podobne :)
ambasador00 [ Konsul ]
bo ja to tak napisalem na szybkiego

Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]
Ale fajny, no...
-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Całkiem sympatyczne zyjatko :)

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
fajny zwierzaczek

kali93 [ Isildur ]
Ale fajowe:D

Sznapi [ Rashômon ]
Jak dla mnie to raczej
Axonn77 [ Kejemniczy Tafir ]
Ktoś się orientuje, czy można takie żyjątko kupić? Czy to jedynie "dla wybrańców"? :)
samioklet [ Pretorianin ]
o lol :d

Mr_Baggins [ Consigliere ]
Ekstra :)

Azerko [ Alone-in-the-wild ]
fajny ;]

Kozi89 [ Legend ]
Fantastyczny jest:D

Reavek [ RaV ]
@_@

Gmp3 [ Konsul ]
A może ?
promyczek303 [ sunshine ]
Podstępne oczyska :)
Dycu [ zbanowany QQuel ]
Axon - Czasem naczelne nie są objęte jakąś ochroną? Że nie można wywozić z naturalnego środowiska, albo coś takiego?

Media tech [ Centurion ]
Rewelka xD

AvengerXXX [ Konsul ]
Jakie miał fajne oczka. Taki niewinny.

Yaper [ GłoDOmoR ]
zajada sobie

Krzysiek1997 [ Pretorianin ]
Świetny ten zwierzaczek :) A oczka jeszcze lepsze.

PrzeEemek [ Pretorianin ]
oO jak widze to Lori dopiero tu dotarło... kilka tygodni wcześniej był na joemonster.org może byście tak częściej zaglądali polecam :D
Reavek [ RaV ]
PrzeEemek - zobacz misiu malinowy z jakiego dnia jest 1 post :)

PrzeEemek [ Pretorianin ]
23 kwiecień... Bożesz ty mój naprawde bardzo dawno... raptem 9 dni temu...
A lori pojawił się na JM 11 dni temu... dobra srry 2 dni to nie tak dużo xD
Przepraszam bardzo za mój błąd...
Halucyn89 [ Senator ]
tak to jest lemur

Selman [ Wings for Marie ]
widziałem na fishki.net ;)