GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Luźny Lori

23.04.2009
15:26
smile
[1]

Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]

Luźny Lori



Usmiałem sie :) cikawe co to za zwierze?

Król Julian? :)

23.04.2009
15:37
smile
[2]

Pento Mamuta- reaktywacja [ Chor��y ]

23.04.2009
15:39
smile
[3]

fire [ Spacz ]

23.04.2009
15:39
smile
[4]

Darth Father [ Spam Master ]

Pszczoła-->to chyba ten jego doradca :D

23.04.2009
15:40
smile
[5]

Jaluk [ Pretorianin ]

Ciekawy zwierzak, a jakie fajne ma oczy.

23.04.2009
15:43
smile
[6]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

made my day

23.04.2009
15:46
[7]

Saul Hudson [ Senator ]

Pszczoła -->

23.04.2009
15:47
smile
[8]

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

Cudowny :)

23.04.2009
16:03
smile
[9]

CzykiRapMen [ Blade Master ]

23.04.2009
16:06
smile
[10]

ambasador00 [ Konsul ]

23.04.2009
16:18
smile
[11]

Paul12 [ Buja ]

z wikipedii:

"Wyglądem przypomina kota."

Jak dla mnie to za cholerę nie podobne :)

23.04.2009
16:20
[12]

ambasador00 [ Konsul ]

bo ja to tak napisalem na szybkiego

23.04.2009
16:20
smile
[13]

Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]

Ale fajny, no...

23.04.2009
16:59
[14]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Całkiem sympatyczne zyjatko :)

23.04.2009
17:01
smile
[15]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

fajny zwierzaczek

23.04.2009
17:08
smile
[16]

kali93 [ Isildur ]

Ale fajowe:D

23.04.2009
17:12
smile
[17]

Sznapi [ Rashômon ]

Jak dla mnie to raczej

23.04.2009
17:13
[18]

Axonn77 [ Kejemniczy Tafir ]

Ktoś się orientuje, czy można takie żyjątko kupić? Czy to jedynie "dla wybrańców"? :)

23.04.2009
17:13
[19]

samioklet [ Pretorianin ]

o lol :d

23.04.2009
17:15
smile
[20]

Mr_Baggins [ Consigliere ]

Ekstra :)

23.04.2009
17:26
smile
[21]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]

fajny ;]

23.04.2009
19:18
smile
[22]

Kozi89 [ Legend ]

Fantastyczny jest:D

23.04.2009
19:25
smile
[23]

Reavek [ RaV ]

@_@

23.04.2009
19:42
smile
[24]

Gmp3 [ Konsul ]

A może ?

23.04.2009
19:46
[25]

promyczek303 [ sunshine ]

Podstępne oczyska :)

23.04.2009
19:51
[26]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Axon - Czasem naczelne nie są objęte jakąś ochroną? Że nie można wywozić z naturalnego środowiska, albo coś takiego?

24.04.2009
11:00
smile
[27]

Media tech [ Centurion ]

Rewelka xD

24.04.2009
11:06
smile
[28]

AvengerXXX [ Konsul ]

Jakie miał fajne oczka. Taki niewinny.

02.05.2009
20:53
smile
[29]

Yaper [ GłoDOmoR ]

zajada sobie

02.05.2009
21:40
smile
[30]

Krzysiek1997 [ Pretorianin ]

Świetny ten zwierzaczek :) A oczka jeszcze lepsze.

02.05.2009
21:44
smile
[31]

PrzeEemek [ Pretorianin ]

oO jak widze to Lori dopiero tu dotarło... kilka tygodni wcześniej był na joemonster.org może byście tak częściej zaglądali polecam :D

02.05.2009
21:51
[32]

Reavek [ RaV ]

PrzeEemek - zobacz misiu malinowy z jakiego dnia jest 1 post :)

02.05.2009
21:54
smile
[33]

PrzeEemek [ Pretorianin ]

23 kwiecień... Bożesz ty mój naprawde bardzo dawno... raptem 9 dni temu...

A lori pojawił się na JM 11 dni temu... dobra srry 2 dni to nie tak dużo xD

Przepraszam bardzo za mój błąd...

03.05.2009
09:00
[34]

Halucyn89 [ Senator ]

tak to jest lemur

03.05.2009
09:03
smile
[35]

Selman [ Wings for Marie ]

widziałem na fishki.net ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.