
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
SPRZEDAM BLUZE ADIDASA; emo/oldschool
Snakepit [ aka Hohner ]
to ma byc emo? 0o
bez obrazy, nic do takich bluz nie mam bo to oldschool totalny (stary znaczek adasia rządził ;)), ale....totalnie widze ją na ciele wiesniaka bez zębów na wsi z piwem w ręku w kaloszach i z grabiami :D
Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]
Spoko ciuszek. Emo to bardzo popularne hasło na Allegro teraz - pewnie dlatego jest w opisie :)
Behemoth [ Lateralus ]
Który to snopek wystawia taką bluzę? M czy K?
Zastanawia mnie sens takiej aukcji :)
[edit]
Wyłączone mam.
W takim razie tym bardziej mnie to dziwi :))

kubinho12 [ Gooner ]
To jest Dreso, a nie EMO :]
Kruk - K, nie widzisz avatara?

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
emo
Storm93 [ Hardstyle Lover ]
Sprzedawcy pewno po prostu chodzi o to że jest pocięta żyletkami, a wy się nabijacie.
Matteo Lacca Capelli [ Konsul ]
Boże jak mnie to denerwuje ze praktycznie ciągle ktoś wpisuje to zasrana "emo" przy produkcie xd
zombie czu-czu [ Ja ]
Koło emo to nawet nielezalo...
sebekg [ Senator ]
elo elo jestem emo siedze w tramwaju i dumam jakie te zycie paskudne... jej jak ja nie lubie tych emo czlekow....
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
hahaha ale macie problem xD
mefek [ Generaďż˝ ]
To nie wiecie że każdy teraz chce być emo?

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
Na allegro prawie wszystkie stare ciuszki Adidasa,zostały ochrzczone mianem ubrań dla Emo.
A bluzka z [1] - idealna na ogniska,czy inne tego typu zabawy.
Lookash [ Senator ]
Czy bluza była osobiście noszona przez Snopka? Czy bluza była prana?

pablo397 [ sport addicted ]
Jon Lajoie w podobnej chadza, wiec to nie jest zadne emo a elegancki oldschool :D
(57;1:38)
tez musze sobie taka sprawic
leszo [ Legend ]
Własnie szukam czegos takiego w nówce, ale na allegro nic nie znalazłem. Chyba juz nie robią takich...

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
Wczoraj mnie w Firebirdzie do klubu nie wpuścili, pleby jebane. :<<<<
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
no jasne ze byla prana hehe, osobiscie przez moja mamusie:)
a ja w niej na obozy jezdzilam, za duza jest na mnie sporo, ale na wakacyjne wyprawy idealna:P
czekers [ Let there be Nite ]
@[16]
Proponuję pójść do sklepu, bo kupowanie ubrań na Allegro to zdeczka głupie jest.
A bluza fajna - lubie takie, choć wole dżinsową kurtkę.
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
chyba produkuja... ja mialam taka nowa. w niemczech kupilam u mnie po drugiej stronie mostu. czarna z bialymi paskami, ale zostawilam ja na obozie xD to chyba ze 2 lata temu
Lookash [ Senator ]
E tam, jak prana, to lipa :(
czekers -- Sam zdeczka głupi jesteś ;) Kupiłem ostatnio bluzę w tym klimacie, używaną, okazało się, że jest w świetnym stanie i jestem mega zadowolony.
Ja nie jestem przyzwyczajony do wyruszania "na zakupy" i kupowania tego, co mi w oko wpadnie. Czasem widzę coś na mieście, co mi się podoba, i tego szukam, a nie ma do tego lepszego miejsca niż Allegro, gdzie jest wszystkiego na tony.
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
hehe ja kupuje czesto na allegro badz w sklepach przez internet gdyz nienawidze chodzic na zakupy:P
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
jakby ktos chcial drecha jakiegos:P
Behemoth [ Lateralus ]
Tylko przepocone i biorę.
ambasador00 [ Konsul ]
kobieta nielubiaca chodzic na zakupy = mezczyzna
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
spoko, popatrze i jeszcze sie upewnie;]

claudespeed18 [ Legend ]
zdeka dresowe to emo... :D