GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SPRZEDAM BLUZE ADIDASA; emo/oldschool

17.04.2009
23:06
smile
[1]

Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]

SPRZEDAM BLUZE ADIDASA; emo/oldschool

17.04.2009
23:09
[2]

Snakepit [ aka Hohner ]

to ma byc emo? 0o

bez obrazy, nic do takich bluz nie mam bo to oldschool totalny (stary znaczek adasia rządził ;)), ale....totalnie widze ją na ciele wiesniaka bez zębów na wsi z piwem w ręku w kaloszach i z grabiami :D

17.04.2009
23:13
[3]

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

Spoko ciuszek. Emo to bardzo popularne hasło na Allegro teraz - pewnie dlatego jest w opisie :)

17.04.2009
23:15
[4]

Behemoth [ Lateralus ]

Który to snopek wystawia taką bluzę? M czy K?
Zastanawia mnie sens takiej aukcji :)

[edit]
Wyłączone mam.
W takim razie tym bardziej mnie to dziwi :))

17.04.2009
23:17
smile
[5]

kubinho12 [ Gooner ]

To jest Dreso, a nie EMO :]
Kruk - K, nie widzisz avatara?

17.04.2009
23:18
smile
[6]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

emo

17.04.2009
23:19
[7]

Storm93 [ Hardstyle Lover ]

Sprzedawcy pewno po prostu chodzi o to że jest pocięta żyletkami, a wy się nabijacie.

17.04.2009
23:22
[8]

Matteo Lacca Capelli [ Konsul ]

Boże jak mnie to denerwuje ze praktycznie ciągle ktoś wpisuje to zasrana "emo" przy produkcie xd

17.04.2009
23:26
[9]

zombie czu-czu [ Ja ]

Koło emo to nawet nielezalo...

18.04.2009
00:02
[10]

sebekg [ Senator ]

elo elo jestem emo siedze w tramwaju i dumam jakie te zycie paskudne... jej jak ja nie lubie tych emo czlekow....

19.04.2009
13:28
[11]

Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]

hahaha ale macie problem xD

19.04.2009
13:32
[12]

mefek [ Generaďż˝ ]

To nie wiecie że każdy teraz chce być emo?

19.04.2009
13:33
smile
[13]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

Na allegro prawie wszystkie stare ciuszki Adidasa,zostały ochrzczone mianem ubrań dla Emo.

A bluzka z [1] - idealna na ogniska,czy inne tego typu zabawy.

19.04.2009
13:50
[14]

Lookash [ Senator ]

Czy bluza była osobiście noszona przez Snopka? Czy bluza była prana?

19.04.2009
13:53
smile
[15]

pablo397 [ sport addicted ]

Jon Lajoie w podobnej chadza, wiec to nie jest zadne emo a elegancki oldschool :D

(57;1:38)

tez musze sobie taka sprawic

19.04.2009
13:56
[16]

leszo [ Legend ]

Własnie szukam czegos takiego w nówce, ale na allegro nic nie znalazłem. Chyba juz nie robią takich...

19.04.2009
13:57
smile
[17]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Wczoraj mnie w Firebirdzie do klubu nie wpuścili, pleby jebane. :<<<<

19.04.2009
13:57
[18]

Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]

no jasne ze byla prana hehe, osobiscie przez moja mamusie:)
a ja w niej na obozy jezdzilam, za duza jest na mnie sporo, ale na wakacyjne wyprawy idealna:P

19.04.2009
14:00
[19]

czekers [ Let there be Nite ]

@[16]
Proponuję pójść do sklepu, bo kupowanie ubrań na Allegro to zdeczka głupie jest.

A bluza fajna - lubie takie, choć wole dżinsową kurtkę.

19.04.2009
14:04
[20]

Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]

chyba produkuja... ja mialam taka nowa. w niemczech kupilam u mnie po drugiej stronie mostu. czarna z bialymi paskami, ale zostawilam ja na obozie xD to chyba ze 2 lata temu

19.04.2009
14:05
[21]

Lookash [ Senator ]

E tam, jak prana, to lipa :(

czekers -- Sam zdeczka głupi jesteś ;) Kupiłem ostatnio bluzę w tym klimacie, używaną, okazało się, że jest w świetnym stanie i jestem mega zadowolony.

Ja nie jestem przyzwyczajony do wyruszania "na zakupy" i kupowania tego, co mi w oko wpadnie. Czasem widzę coś na mieście, co mi się podoba, i tego szukam, a nie ma do tego lepszego miejsca niż Allegro, gdzie jest wszystkiego na tony.

19.04.2009
14:10
[22]

Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]

hehe ja kupuje czesto na allegro badz w sklepach przez internet gdyz nienawidze chodzic na zakupy:P

01.05.2009
18:52
[23]

Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]



jakby ktos chcial drecha jakiegos:P

01.05.2009
18:54
[24]

Behemoth [ Lateralus ]

Tylko przepocone i biorę.

01.05.2009
18:56
[25]

ambasador00 [ Konsul ]

kobieta nielubiaca chodzic na zakupy = mezczyzna

01.05.2009
18:57
[26]

Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]

spoko, popatrze i jeszcze sie upewnie;]

01.05.2009
19:43
smile
[27]

claudespeed18 [ Legend ]

zdeka dresowe to emo... :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.