GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Crossfire Problem

17.04.2009
15:55
smile
[1]

hotfire [ Pretorianin ]

Crossfire Problem

Mój ulubioy MMOFPS ale cos się stało nie moge grac wchodze klikam start game i się pokazuje okno jagby jakies update czekam,czekam potem patrze sie i jest error co zrobic?

17.04.2009
16:15
smile
[2]

hotfire [ Pretorianin ]

Up musze uratowac moją ulubioną gre

17.04.2009
16:19
smile
[3]

prick [ All of you are DEAD! ]

Ja też mam podobny problem. Gra mi się ładuje bez końca... Czekałem pół godziny i nic się nie dzieje. Ciągle się ładuje.

17.04.2009
16:25
smile
[4]

hotfire [ Pretorianin ]

nie o to mi chodzi tylko że jest error

17.04.2009
17:57
smile
[5]

hotfire [ Pretorianin ]

uppppp

17.04.2009
18:47
[6]

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

Spróbuj ściągnąć nową wersję gry. Stara się automatycznie nie chciała zpatchować.

17.04.2009
19:03
smile
[7]

hotfire [ Pretorianin ]

a jest najnowsza wersja? przeslij link

17.04.2009
19:08
[8]

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

18.04.2009
08:53
smile
[9]

hotfire [ Pretorianin ]

aaa nie musiales muwic znam ta strone i pobrałem ooo zminiło się wszystko supeer

01.06.2009
02:53
smile
[10]

look13 [ Junior ]

prosze o pomoc nie dziala mo crossfire
wyświetla sie: Failed to initialize Antihack!
nie mam pojecia co sie stało bo wczesniej dzialalo bez problemu
prosze o odpowiedz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.