
hotfire [ Pretorianin ]
Crossfire Problem
Mój ulubioy MMOFPS ale cos się stało nie moge grac wchodze klikam start game i się pokazuje okno jagby jakies update czekam,czekam potem patrze sie i jest error co zrobic?

hotfire [ Pretorianin ]
Up musze uratowac moją ulubioną gre

prick [ All of you are DEAD! ]
Ja też mam podobny problem. Gra mi się ładuje bez końca... Czekałem pół godziny i nic się nie dzieje. Ciągle się ładuje.

hotfire [ Pretorianin ]
nie o to mi chodzi tylko że jest error

hotfire [ Pretorianin ]
uppppp
Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]
Spróbuj ściągnąć nową wersję gry. Stara się automatycznie nie chciała zpatchować.

hotfire [ Pretorianin ]
a jest najnowsza wersja? przeslij link
Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

hotfire [ Pretorianin ]
aaa nie musiales muwic znam ta strone i pobrałem ooo zminiło się wszystko supeer

look13 [ Junior ]
prosze o pomoc nie dziala mo crossfire
wyświetla sie: Failed to initialize Antihack!
nie mam pojecia co sie stało bo wczesniej dzialalo bez problemu
prosze o odpowiedz