GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Włożenie słuchawek i dalszy dźwięk wydobywający się z głośników - PROBLEM

12.04.2009
18:11
[1]

MaXoyel^ [ Helbreath ]

Włożenie słuchawek i dalszy dźwięk wydobywający się z głośników - PROBLEM

Coś kiedyś pewnie w stanie wskazującym poprzestawiałem w systemie i teraz cholercia nie mogę dojść co to takiego było. Taki bajeczny problem: jest odpalony jakiś program z dźwiękiem (film, mp3, gra lub inne podobne cudo). Słucham/oglądam na przykład jakiś film bez słuchawek - na głośnikach - nagle postanawiam włożyć słuchawki i w owych słuchawkach dalej film oglądać.

Wkładam do otworu wtyczkę do słuchawek - i baaach, dźwięk dalej wydobywa się z głośników, a nie ze słuchawek. Aby dźwięk wydobywał się ze słuchawek muszę "zrestartować (włączyć od nowa) film ... Tak samo jest na odwrót - jeżeli słucham na słuchawkach film od początku i nagle odłączam je, to dźwięk nie wydobywa się z głośników: w ogóle go nie ma (analogicznie muszę włączyć od nowa film, mp3, lub grę) ;-) Problem pewnie banalny, ale nic nie widzę w opcjach/w systemie.

Toshiba a300 15B
Windows Vista

Z góry dzięki za rozwiązanie problemu.
Arrivederci
Mxl`

ps. kompletnie nie wiem jakie dane potrzebne są do rozwiązania łamigłówki, więc się po prostu zapytajcie (o ile powyższe nie będą wystarczające).

12.04.2009
20:41
smile
[2]

MaXoyel^ [ Helbreath ]

Z okazji, że dziś zacny dzień byście mi pomogli.

12.04.2009
21:26
[3]

PIJ MLEKO [ Legionista ]

instalowałeś najnowsze sterowniki ?

10.10.2009
17:40
[4]

MaXoyel^ [ Helbreath ]

PIJ MLEKO
Detektywie, a co takiego sterowniki mają do mojego problemu? Tak, są nowiuteńkie, błyszczące sterowniki do ... karty dźwiękowej.

Sorry, że odkopuję ten starodawny wątek, ale problem dalej aktualny :-) Tak, w 6 miesięcy nie rozwiązałem go.

10.10.2009
22:47
[5]

MaXoyel^ [ Helbreath ]

Ostatnie podbicie piłki - jeżeli nikt nie będzie znał solucji, to będę musiał radzić sobie jak dotychczas lub z miniaturowym problemem polecieć do jakiegoś serwisu.

Reinstall systemu nie wchodzi w grę.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.