GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

tama

05.04.2009
14:09
[1]

amkazar [ Junior ]

tama

Cześć mam znowu problem z gierką FAR CRY zacząłem poziom tama i nie mogę po zeskoczeniu z wodospadu przedostać się dalej pomóżcie.

05.04.2009
15:34
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

"Teraz zeskocz na dół wodospadu, do małego jeziorka. Jako że dżungla przed tobą jest bardzo niebezpieczna, proponuję następującą taktykę. Podejdź do jednego z przeciwników i sprowokuj go do gonitwy za tobą. Wskocz z powrotem do jeziorka i patrz czy ten wskoczył za tobą. Jeśli tak "- poczekaj aż utonie, jeżeli nie - zwab go podchodząc bliżej i wycofując się szybko. Zrób tak z większością potworów znajdujących się w pobliżu. Ja zabiłem w ten sposób kilkunastu mutantów. W ten sposób oczyścisz sobie drogę ucieczki.

Skieruj się w prawą stronę od wodospadu. Idź po samej skale, aby nie zostać nakrytym przez przeciwnika. Wkrótce znajdziesz ciało żołnierz, a przy nim karabin z pięćdziesięcioma nabojami, który bardzo ci się przyda. Idź dalej aż dojdziesz do rzeki, do której wskocz jak najszybciej i…
…zacznij płynąć na drugi brzeg. Po chwili wyświetli się scenka. Weź sprzęt z wnętrza helikoptera i zasiądź za działkiem, przy pomocy którego załatw zbliżających się w twoją stronę przeciwników. Kiedy to zrobisz, skieruj się w stronę wejścia do laboratorium. Przed bramą natrafisz jeszcze na kilku mutantów, których załatwią snajperzy z muru. Z tymi z kolei nie walcz, a po prostu pobiegnij przez bramę."

https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=261

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.