GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SMS

05.04.2009
10:34
[1]

sychu10 [ Chor��y ]

SMS

Nie wiem czy wybrałem dobrą kategorię...jak coś z góry przepraszam.
Mam taki problem.Chciałbym otrzymywać relacje z meczów Manchesteru United w postaci sms-ów ale nie wiem jak to zrobić by przychodziły mi takie sms-y.Próbowałem to zrobić na stronie www.redlog.pl bo tam jest wszystko opisane ale coś to nie działa.
Jeśli ktoś wie jak to zrobić bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
sychu10

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.