GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto pamięta gre BattleToads na pegazusa???

05.04.2009
00:28
[1]

...:::Mathew997:::... [ Chor��y ]

Kto pamięta gre BattleToads na pegazusa???

Pamętacie ta gre ostatnio znowu w nią zagrałem i poczułem taką radość na duszy.
To jak spotkanie starego przyjaciela po 10 latach.
Napiszcie czy pamiętacie, czy przeszliście(ja jeszcze nie) i jak wam sie podobała.

05.04.2009
00:32
smile
[2]

Narmo [ nikt ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8900557&N=1

05.04.2009
00:32
[3]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

To jest coś jak żółwie ninja tylko zamiast zmutowanych żółwi są zmutowane żaby?
Jeśli tak to gierka była dosyć fajna jak kiedyś w nią grałem, ale nigdy jej nie przeszedłem (jak i innym gier na pegaza)

05.04.2009
08:31
[4]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Ja jedynkę przeszedłem :)
Dwójki nie pamiętam.
Oj grało się.
Mogliby zaś dać NESy do kupienia w sklepach.
Cartridge można spotkać na bazarach jeszcze.
Ale najczęściej soą to składanki pokroju mario

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.