...:::Mathew997:::... [ Chor��y ]
Kto pamięta gre BattleToads na pegazusa???
Pamętacie ta gre ostatnio znowu w nią zagrałem i poczułem taką radość na duszy.
To jak spotkanie starego przyjaciela po 10 latach.
Napiszcie czy pamiętacie, czy przeszliście(ja jeszcze nie) i jak wam sie podobała.

Narmo [ nikt ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8900557&N=1
TeRiKaY [ PROJECT STORY ]
To jest coś jak żółwie ninja tylko zamiast zmutowanych żółwi są zmutowane żaby?
Jeśli tak to gierka była dosyć fajna jak kiedyś w nią grałem, ale nigdy jej nie przeszedłem (jak i innym gier na pegaza)
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Ja jedynkę przeszedłem :)
Dwójki nie pamiętam.
Oj grało się.
Mogliby zaś dać NESy do kupienia w sklepach.
Cartridge można spotkać na bazarach jeszcze.
Ale najczęściej soą to składanki pokroju mario