GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

częstotliwość procesora

04.04.2009
17:26
smile
[1]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

częstotliwość procesora

Witam czy znacie jakiś dobry program do zmniejszenia częstotliwości procesora, chciałem sobie pograć w blood Omen 1 a to podobno pomaga hmm bo jest w tym problem ze albo sie zawiesza albo brak reakcji klawiszy itp na windowsie xp no i czy da rade wogole grać na dwu rdzeniówkach
??

04.04.2009
17:35
[2]

mycha921 [ Invisible ]

Hmmm, jeśli bardzo stare gry to spróbuj DOSboxa.

04.04.2009
17:43
[3]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

nic nie dało

04.04.2009
17:45
[4]

hubercik015 [ Puste pole ]

Ja np. na 2 rdzeniówce nie mogę grać w Unreala 2003 i używam CPU-Control do wyłączenia jedengo rdzenia na czas gry.

04.04.2009
17:46
[5]

Neo12 [ Prince of Persia ]

Jeśli idzie o Blood Omena pomocne będzie to:




Daj znać jak działa.

04.04.2009
17:49
[6]

raziel88ck [ Legend ]

ja to sprawdzalem i zawiesza mimo wszystko

04.04.2009
17:50
[7]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

i znów nic

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.