
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
częstotliwość procesora
Witam czy znacie jakiś dobry program do zmniejszenia częstotliwości procesora, chciałem sobie pograć w blood Omen 1 a to podobno pomaga hmm bo jest w tym problem ze albo sie zawiesza albo brak reakcji klawiszy itp na windowsie xp no i czy da rade wogole grać na dwu rdzeniówkach
??
mycha921 [ Invisible ]
Hmmm, jeśli bardzo stare gry to spróbuj DOSboxa.
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
nic nie dało
hubercik015 [ Puste pole ]
Ja np. na 2 rdzeniówce nie mogę grać w Unreala 2003 i używam CPU-Control do wyłączenia jedengo rdzenia na czas gry.
Neo12 [ Prince of Persia ]
Jeśli idzie o Blood Omena pomocne będzie to:
Daj znać jak działa.
raziel88ck [ Legend ]
ja to sprawdzalem i zawiesza mimo wszystko
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
i znów nic