GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak odlepić od siebie dwa zdjęcia?

04.04.2009
16:43
[1]

Vegetan [ Bździągw ]

Jak odlepić od siebie dwa zdjęcia?

Zlepiły mi się dwa zdjęcia ze sobą, jedno do drugiego (zadrukowaną częścią do białej). Są to zdjęcia ze studniówki, więc nie chcę spisać ich na straty. Jak je oderwać od siebie, żeby nie zniszczyć ich? Jedno (odlepione wcześniej, inne) już w połowie połysk straciło :/ (a niby matowe). Do lodówki je wsadzić?

04.04.2009
16:45
[2]

mackof [ Prypiat ]

W jaki sposób się przykleiły? Same do siebie po prostu czy przy pomocy kleju, cumu, czy smok wie czego jeszcze?

04.04.2009
16:46
[3]

peterkarel [ Pool Shark ]

potrzymać nad parą. Tak jak robi się z kopertami :D

04.04.2009
16:47
[4]

Vegetan [ Bździągw ]

Po prostu były ułożone jedno na drugim i nie można ich teraz oddzielić.

04.04.2009
16:49
[5]

Chacal [ Senator ]

ja bym spróbował nagrzania suszarką... ale jaki będzie tego efekt, to nie wiem, więc za ewentualne niepowodzenia nie odpowiadam :)

04.04.2009
16:57
[6]

Vegetan [ Bździągw ]

Suszarka na gorące powietrze pomogła. Nie mniej jednak zdjęcie podniszczone.



Czy możliwe, że fotograf nie dosuszył zdjęć, zanim nam je oddał?

04.04.2009
17:01
[7]

wysiak [ Legend ]

Nawet na pewno. Ewentualnie zlapaly jakas wilgoc pozniej, ale suche sie tak nie sklejaja.

04.04.2009
17:08
[8]

Vegetan [ Bździągw ]

Właśnie u mnie nie miały gdzie wilgoci złapać, bo trzymałem je w suchych miejscach. Ale poleżały 2 dni jedno na drugim i ot :/



Co ja mam teraz zrobić, domagać się dodruku? Jeszcze inne zdjęcie, które zamawialiśmy osobno (sami chłopacy z klasy) jest strasznie zniekształcone i nieostre (tak jakby za mała rozdzielczość do zdjęcia dobrana; moim kompaktem lepsze zdjęcia robię). Pisałem już do tego studia maila, ale jeszcze nie doczekałem się odpowiedzi. Podobno strasznie ciężko się z nimi dogadać :/ Niby tylko głupie zdjęcia, ale drugich takich mieć nie będę miał.

05.04.2009
08:35
[9]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Stary, idź do fotografa z reklamacją co on narobił i tyle.
Przecie to nie są urodziny twojego psa reksia tylko poważne święto!!!!!

05.04.2009
09:37
smile
[10]

Paul12 [ Buja ]

Zamrozić i wykruszyć.

05.04.2009
09:42
smile
[11]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Tak, reklamacja. Poza tym to kup sobie album na zdjęcia, wtedy się nie zniszczą i nie posklejają.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.