DBE [ Pretorianin ]
Sprzedam kolekcje CD Action
Sprzedam kolekcje CD Action, same gazety, bez płyt. Gazety są w stanie od średniego do bardzo dobrego. Są to wydania za 2002 (jeden numer), 2003 (cały rocznik bez jednego numeru), 2004(kilka), 2006 (6 numerów), 2007 (styczeń - listopada, 2008 (1 numer), 2009 (1 numer). Na fotce obok jest jeden numer z 2003 którego już nie mam, ale za to brakuje numeru z 2009 roku.
Jak ktoś zainteresowany to pisać.
Sage [ Generaďż˝ ]
Za same gazety? 10zł. Może być?
Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]
20 zł daję za same gazety.
DBE [ Pretorianin ]
Sage-----> 10zł za co może być, ja tam myślę że 4zł/3zł za numer będzie dobrą ceną, ale lepiej kupić kilka numerów wtedy przesyłka będzie bardziej opłacalna

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
Squater ===> "Pisma",nie "gazety" :)
ja tam myślę że 4zł/3zł za numer będzie dobrą ceną, ale lepiej kupić kilka numerów wtedy przesyłka będzie bardziej opłacalna
Imć Gilgamesz sprzedaje trochę pisemek za 20 zł. Coś ta cena spadła ostatnio.

gnoll [ Without brain ]
Popatrz za ile ja kupiłem 36 numerów.

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
gnoll ===> Gratuluję ubicia dobrego interesu.
gnoll [ Without brain ]
===Schejkimenn=== --> Dzięki :) Trochę szczęścia w tym było. Nie pierwsza i nie ostatnia moja aukcja za złotówkę :)
VoltkeMan [ Pretorianin ]
"Płyty są intergralną częścią pisma i nie mogą być sprzedawane oddzielnie"
Tak głosi napis na okładce. Sorry.
Darth Father [ Spam Master ]
VoltkeMan-->a czy ty zauważyłeś gdzieś tam jakąś płytę bo ja nie?A można chyba sprzedawać tylko takie już kupione w sklepie.
Pr0Gh0sT [ Jack Bauer ]
Pisali kiedyś o tym w CDA (dokładniej smuggler) że nie przeszkadza im to że ktoś sprzedaje STARSZE numery....

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
VoltkeMan ===> Jeśli ktoś kupił jakąś rzecz (obojętnie co),to ma prawo z tego korzystać,nawet sprzedać innej osobie. Myślę,że to się tyczy także pism.
Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]
No tak ale jeżeli sprzedajemy nowe czasopismo np. w kiosku , to musimy z płytką , ale jeżeli używane to nawet smuggler powiedział , że nie ma problemu. Wystawiamy na aukcji i tyle.

sadomasol [ Legionista ]
ja tez kupilem ponad 20 numerow najnowszych CDA za 1pln na aukcji tylko paczka kosztowala 22pln bo ciezka
wiec nie ma w tym nic dziwnego nikt tego badziewia nie chce ot co!
Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]
No właśnie , dlatego ja trzymam wszystkie numery w piwnicy , na pamiątkę.

Torn [ Legend ]
A byłby ktoś chętny na takie starocie jak Top Secret, Secret Service, Reset, Gambler? Mam tego sporo, TS, SS i Reset - w większości prawie wszystkie numery (SS przestałem kupować jak już byli tak cukierowki, że aż mdliło). Tylko zawala mi to piwnice, chociaż szkoda się rozstawać, no, ale jakby ktoś kolekcjonował to mogę sprzedać.
ronn [ moralizator ]
mi brakuje 1-5 i kilku numerow z okresu 6-21. jak je masz to pewnie bym wziął :P
(ss)
ArtoseruS [ Konsul ]
Ciekawy interes. Ale hmm dałbym z 40-50 zl.

Deepdelver [ Legend ]
Torn --> ile byś chciał za numer?
Interesowałyby mnie Secret Service'y 01, 03, 90, 94, 95.
Fajnie jakbyś dysponował też jakąś listą Resetów i Gamblerów - za rozsądne pieniądze polepiłbym dziury w kolekcji.
Torn [ Legend ]
OK, postaram sie w przyszłym tygodniu zrobić listę wszystkich periodyków i dam znać.