GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fallout problem

04.04.2009
10:24
smile
[1]

Rezort [ Naznaczony ]

Fallout problem

Mam problem, gdy opuszczam Blask zawsze ginę po paru metrach O.o , zabieram 5 Antyradów, ale i tka ginę, o co tu chodzi, jak mam opuścić Blask żeby nie zginąć ?

04.04.2009
10:26
[2]

RaVitZ [ Legionista ]

Ale używasz tych Antyradów? Czy tylko je sobie nosisz?

04.04.2009
10:38
smile
[3]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Po pierwsze - WEŹ te 5 antyradów, po drugie NIE śpij tam(nawet nie wiem czy można), po trzecie NIE badaj niższych poziomów bez 30 antyradów

04.04.2009
10:48
smile
[4]

Rezort [ Naznaczony ]

Super :P, są jakieś kody na nieśmiertelność na chwile ?, Zbadałem wszytskie poziomy i żadnego antyrada nie użyłem, tylko 5 przed drogą :P
I co tera ? :P

04.04.2009
10:50
[5]

narmiak [ nikt ]

Jak już wyjdziesz z Glow weź RadAway, aż nie spadnie poziom napromieniowania postaci. Nie wiem, czy to jest ten cały Antyrad, bo nie grałem nigdy w wersję PL, ale w każdym razie wygląda to tak:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.