
Rezort [ Naznaczony ]
Fallout problem
Mam problem, gdy opuszczam Blask zawsze ginę po paru metrach O.o , zabieram 5 Antyradów, ale i tka ginę, o co tu chodzi, jak mam opuścić Blask żeby nie zginąć ?
RaVitZ [ Legionista ]
Ale używasz tych Antyradów? Czy tylko je sobie nosisz?

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Po pierwsze - WEŹ te 5 antyradów, po drugie NIE śpij tam(nawet nie wiem czy można), po trzecie NIE badaj niższych poziomów bez 30 antyradów

Rezort [ Naznaczony ]
Super :P, są jakieś kody na nieśmiertelność na chwile ?, Zbadałem wszytskie poziomy i żadnego antyrada nie użyłem, tylko 5 przed drogą :P
I co tera ? :P
narmiak [ nikt ]
Jak już wyjdziesz z Glow weź RadAway, aż nie spadnie poziom napromieniowania postaci. Nie wiem, czy to jest ten cały Antyrad, bo nie grałem nigdy w wersję PL, ale w każdym razie wygląda to tak: