QamilekQ [ Konsul ]
Pomocy trzeba sciagnac plik z badongo na np. speedyshare
pomoże ktoś??
narmiak [ nikt ]
dzięki ale sobie chyba tela popsułem bo jak było 5/5 dałem stop i mi sie włączć nie chce...