GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nazwa piosenki

04.04.2009
09:07
smile
[1]

Peregrin Tuk [ Lech Zdech Amica ]

Nazwa piosenki

Chodzi mi o pewną hiphopową piosenke która słyszałem i kiedys często oglądałem na youtube. Było to z 4 lata temu piosenka opierała sie na motywie smutnym o tym co sie dzieje w nie których domach w polsce czyli bicie dzieci i ogólnie opis zła swiata. Spiewało to 2 gosci łysych, teledysk był kręcony na wysypisku smieci(stali w tym syfie). Motywem tez były cymbałki od pewnej dziewczynki które ojciec poźniej wyrzucił przez okno.

:)

04.04.2009
09:17
[2]

HR@BIA [ dziad5 ]

moze to

04.04.2009
09:39
[3]

Peregrin Tuk [ Lech Zdech Amica ]

Nie Hr@bia podobna tematyka ale nie to.

04.04.2009
09:40
[4]

władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]

Nic mi nie przychodzi do głowy

04.04.2009
12:48
[5]

Peregrin Tuk [ Lech Zdech Amica ]

up

04.04.2009
13:12
[6]

mefsybil [ Legend ]

05.04.2009
08:32
[7]

Peregrin Tuk [ Lech Zdech Amica ]

Nie to , prosze trzymajcie sie tego co napisałem u góry.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.