GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Liga F1 PMG 2007

04.04.2009
08:49
[1]

bestek1987 [ Junior ]

Liga F1 PMG 2007

Ogłaszamy nabór do Ligi F1 Challenge 99-02 na modzie PMG 2007.Odpowiadamy na każde zgłoszenie.Należy zarejestrować się na stronie to trwa 30 sekund:



i dołączyć do pozostałych kierowców.
Charakterystyka Ligi:
- mod PMG2007
- zrozumiały regulamin
- odpowiadamy na pytania techniczne związane z ustawieniami bolidów
- miła atmosfera
- duch rywalizacji FAIR PLAY
- profesjonalne podejście
- i niezapomniane emocje związane z wyścigiem

ZAPRASZAMY!!!!!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.