GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mixplus - problem.

04.04.2009
08:11
[1]

DymekRPG [ I need more mana ]

Mixplus - problem.

Witam. Mam taki problem z Mixplusem. Wczoraj było wszystko dobrze a dzisiaj rano się obudziłem i widzę komunikat "Karta SIM Nieaktywna". Miałem pieniądze na koncie i jest ważne.
Co zrobić i czemu w ogóle tak mi się stało??
Z góry dzięki za odpowiedzi.

04.04.2009
08:48
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Wszystkie problemy z Plusem pomaga rozwiązywać kierownik tego wątku cyklicznego:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8810416&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.