GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dobór głośników do wzmacniacza

04.04.2009
00:49
[1]

grompablo [ Ocaleniec ]

dobór głośników do wzmacniacza

wzmacniacz pioneer 209r


dla 8 omowych głośników maksymalnie mogą być 90wat rms
dla 4 omowych - max 120w

Pytanie brzmi, jaka firma
- pomieszczenie 20m^2
- muzyka pop, techno, rock
- bardziej jakość niż duża moc

04.04.2009
01:36
[2]

wysiak [ Legend ]


04.04.2009
14:41
[3]

grompablo [ Ocaleniec ]

Hm a może wy coś doradzicie, może coś używanego z allegro ?

04.04.2009
14:43
[4]

Conath [ Senator ]

jak nam nie powiesz jaki jest budzet to moze byc ciezko;)

04.04.2009
14:57
[5]

grompablo [ Ocaleniec ]

600 zł

04.04.2009
16:06
[6]

grompablo [ Ocaleniec ]

yamaha NS-50E 550

tonsil maestro II 330


pioneer S-H240 245


????????????????????????????

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.