ProPs3 [ Konsul ]
WTF????
kubicBSK [ Senator ]
Odtwarza po prostu fragment gamaplay:)?
Serek55 [ Sercio Polski ]
Serio dałeś się nabrać? :)
rogalinho [ Illmatic ]
Tak jak Kubic. Nawet nie widać żeby przyciski naciskał.
^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
fajnie by bylo ale watpie aby PSP udzwignelo gta iv
orzinn [ GOD LIKE ]
fajnie by bylo ale watpie aby PSP udzwignelo gta iv ORLY??

janek09091 [ Generaďż˝ ]
yarly
se po wifi streamuje obraz
orzinn [ GOD LIKE ]
Wątpię bo jest nawet filmik jak to wrzucić na PSP mój kumpel ma ale tnie się strasznie nie opłaca sie motać z psp