GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WTF????

04.04.2009
00:21
[1]

ProPs3 [ Konsul ]

WTF????

04.04.2009
00:23
[2]

kubicBSK [ Senator ]

Odtwarza po prostu fragment gamaplay:)?

04.04.2009
00:23
[3]

Serek55 [ Sercio Polski ]

Serio dałeś się nabrać? :)

04.04.2009
00:24
[4]

rogalinho [ Illmatic ]

Tak jak Kubic. Nawet nie widać żeby przyciski naciskał.

04.04.2009
00:31
[5]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

fajnie by bylo ale watpie aby PSP udzwignelo gta iv

04.04.2009
03:12
[6]

orzinn [ GOD LIKE ]

fajnie by bylo ale watpie aby PSP udzwignelo gta iv ORLY??

04.04.2009
03:22
smile
[7]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

yarly

se po wifi streamuje obraz

04.04.2009
03:36
[8]

orzinn [ GOD LIKE ]

Wątpię bo jest nawet filmik jak to wrzucić na PSP mój kumpel ma ale tnie się strasznie nie opłaca sie motać z psp

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.