GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chwila marzeń.

04.04.2009
00:17
smile
[1]

Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]

Chwila marzeń.

Ode mnie dla golowiczów:




04.04.2009
00:28
[2]

Serek55 [ Sercio Polski ]

Cóż za wzruszenie ogarnęło me uczucia,
niczym ptaszek na wietrze sunący po drzewie,
jak kociołek po trawie,
zagłębiam się w marzeniach,
gdyż nieograniczona ich ilość,
niczym gwiazdy we wszechświecie,
ziarnka piasku na Ziemi,
cóż za piękno myśleć i wyobrażać...

Taki bezsensowny :)
Ale muzyczka bardzo uspokajająca.

04.04.2009
00:46
smile
[3]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Bez wątpienia muzyka ta piękną jest.

04.04.2009
09:16
smile
[4]

BuBaZ [ What's The Difference ]

serek55 -> do mazia ci brakuje ;>

Piękna muzyka :)

04.04.2009
09:39
[5]

Hitmanio [ Legend ]

Rzeczywiście piękna muzyka, obrazek z dwoma końmi również ;)

04.04.2009
09:40
[6]

władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]

Piękne...

04.04.2009
10:33
smile
[7]

Tasak221 [ Pretorianin ]

odpoczynek dla umysłu ciekawe...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.