
Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]
Chwila marzeń.
Ode mnie dla golowiczów:
Serek55 [ Sercio Polski ]
Cóż za wzruszenie ogarnęło me uczucia,
niczym ptaszek na wietrze sunący po drzewie,
jak kociołek po trawie,
zagłębiam się w marzeniach,
gdyż nieograniczona ich ilość,
niczym gwiazdy we wszechświecie,
ziarnka piasku na Ziemi,
cóż za piękno myśleć i wyobrażać...
Taki bezsensowny :)
Ale muzyczka bardzo uspokajająca.

Sethan [ Mapex VX Fusion ]
Bez wątpienia muzyka ta piękną jest.

BuBaZ [ What's The Difference ]
serek55 -> do mazia ci brakuje ;>
Piękna muzyka :)
Hitmanio [ Legend ]
Rzeczywiście piękna muzyka, obrazek z dwoma końmi również ;)
władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]
Piękne...

Tasak221 [ Pretorianin ]
odpoczynek dla umysłu ciekawe...