Revanisko [ Senator ]
Stronka pokazująca pokrewna muzyke
Ktoś kiedyś mi zachwalał stronke na której po wpisaniu danego zespołu - pokazywało się kilka innych podobnych klimatycznie (mniej wiecej na takiej zasadzie to działało)
niestety nie mam do niej linka a bardzo by mi się w tej chwili przydała
ktoś może kojarzy takową stronę?
===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
last.fm
Shaybecki [ Shaybeck ]
zawsze możesz podać tutaj te piosenki to pokarzemy ci pokrewne
last.fm
Ashaard [ enjoy the silence ]
Revanisko [ Senator ]
' zawsze możesz podać tutaj te piosenki to pokarzemy ci pokrewne ' - nie chce wam marudzic ;p
thx ;-]
zombie czu-czu [ Ja ]
last.fm
Revanisko [ Senator ]
żeby nie robi nowego tematu - spytam się tu
szukam jednego utworu - a dokładniej jednej z jego wersji - jeszcze dokladniej mowiac wykonawcy tej wersji :-]
utwor nazywa sie House of the rising sun/dom wschodzacego slonca
Szukam wersji śpiewanej przez jakąś niemke - robiona na lekkie disco - z charakterystyczna zmiana tępa mniej wiecej w srodku (wolne->szybkie)
zdaję sobie ,że są marne szanse ,że ktoś akurat to kojarzy - no ale męczy mnie to już od dłuższego czasu :P
zombie czu-czu -> troszke sie spozniles
Debczak_Lebork [ Głos Prawdy ]
"tępa" --- mozna mowic np do kbity "ty tępa srako" ale w muzyce mowimy o "tempie"
Nie znam odpowiedzoio na Twoje pytanie
Revanisko [ Senator ]
Debczak_Lebork ->fajne porownanie xD