neostradek2 [ Centurion ]
a po co nam zdjęcia twojego telefonu?? chyba dla szpanu

Patryx0 [ Konsul ]
A na dysku twardym nie możesz tych zdjęć umieszczać? :D
meetball [ Generaďż˝ ]
nie rozumie tego wątku :D
maviozo [ Man with a movie camera ]
Może je podlinkuje do jakichś aukcji albo coś takiego. Od tego masz imageshack, a nie spamować tutaj..

.Eric Cartman. [ Skater ]
No ja też zbytnio tego wątku nie łapie...
jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
[5] :: Kto nie rozumie?
mefsybil [ Legend ]
#8 -> Może on ma na myśli autorów [3] lub [4]? :D

hordziak [ Konsul ]
Gościu oddaj tacie telefon i idź spać, w dupie mamy to N95, spamer... pff. Won kapciu.!

Selus Wielki [ Chor��y ]
Fikasz cwelu?
HAHAHA nie zauważyłem tego nicku na zdjęciu!!!XDDXD
Przemq1 [ Pretorianin ]
neostradek2 ==> Musiałem porostu je gdzieś wrzucić (chciałem jednej osobie go pokazać)
Patryx0 ==> Nie mogłem, przeczytaj wyżej
meetball ==> Przeczytaj wyżej
maviozo ==> Ty jednen jesteś co w jakiś sposób próbuje logicznie myśleć, a ja nie spamuję tylko nie miałem gdzie ich zamieścić
.Eric Cartman. ==> Musiałem te zdjęcia gdzieś wrzucić
erton2 ==> Ty też :D
hordziak ==> Kultury troszeczkę szmato. Ja za to mam w dupie ciebie
Selus Wielki ==> A ty cioto fikasz z tą swoją N96 z pomocy dla powodzian?
SORRY NO NIE PRZECZYTAŁEM TWOJEGO EDITU!!!
Gdybym czytał tak jak ty to bym z każdym musiał zaczynać rozmmowę od wyzwisk!!!
mefsybil [ Legend ]
maviozo ==> Ty jednen jesteś co w jakiś sposób próbuje logicznie myśleć, a ja nie spamuję tylko nie miałem gdzie ich zamieścić
kubicBSK [ Senator ]
Pewnie jesteś jeszcze mało doświadczonym internautom więc wybaczam Ci:D
O to strona, na której możesz zamieszczać swoje zdjęcia:)
axel1 [ LaCroix ]
Przemuś -> owszem, spamujesz, bo od tego jest imageshack.
Przemq1 [ Pretorianin ]
Ludzie nie wiedziałem, że tak bardzo wam przeszkadza jeśli wrzuce dwie fotki na forum, ja nie wiem czy z tego powodu to nie przydałoby się zrobić afery na szerszą skalę.
Widzę, że niektórzy to już i moje imię znaja. Ten mój nick jest widocxznie bardzo wymowny.
Poza tym wierzę, że co niektórzy są na pewno bardziej doświadczonymi internautami.
Ziku90 [ Ziku ]
Brawo.
hordziak ==> Kultury troszeczkę szmato. Ja za to mam w dupie ciebie
Selus Wielki ==> A ty cioto fikasz z tą swoją N96 z pomocy dla powodzian?

Moshimo [ FullMetal ]
hahaha, nie no, "kultury troche szmato" totalnie wymiata wszystko xD

Bemek [ Legionista ]
Człowieku zastanów się następnym razem jak będziesz chciał wrzucić fotki swojego telefonu za 5 złotych! Jesteś idiotą. Nie mogłeś sobie wrzucić na nk.pl?! Myśl! ! !
Przemq1 [ Pretorianin ]
Bemek ==> Zakładając, że ja jestem szmatą to w rzeczywistości kim ty jesteś? A zresztą co za problem, że tu wrzuciłem te fotki?

Beret z antenką [ Konsul ]
Ten wątek ssie "pauke"