GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zdjęcia

03.04.2009
22:22
[1]

Przemq1 [ Pretorianin ]

Zdjęcia

Utworzyłem ten wątek tylko w celu utworzenia większzej ilości zdjęć. Mam nadzieję, iż nikmu nie będzie to przeszkadzało.


Zdjęcia - Przemq1
03.04.2009
22:23
[2]

Przemq1 [ Pretorianin ]

...


Zdjęcia - Przemq1
03.04.2009
22:28
[3]

neostradek2 [ Centurion ]

a po co nam zdjęcia twojego telefonu?? chyba dla szpanu

03.04.2009
22:30
smile
[4]

Patryx0 [ Konsul ]

A na dysku twardym nie możesz tych zdjęć umieszczać? :D

03.04.2009
22:31
[5]

meetball [ Generaďż˝ ]

nie rozumie tego wątku :D

03.04.2009
22:32
[6]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Może je podlinkuje do jakichś aukcji albo coś takiego. Od tego masz imageshack, a nie spamować tutaj..

03.04.2009
22:35
smile
[7]

.Eric Cartman. [ Skater ]

No ja też zbytnio tego wątku nie łapie...

03.04.2009
22:36
[8]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

[5] :: Kto nie rozumie?

03.04.2009
22:37
[9]

mefsybil [ Legend ]

#8 -> Może on ma na myśli autorów [3] lub [4]? :D

03.04.2009
22:37
[10]

erton2 [ Konsul ]

jestes aresztowany


Zdjęcia - erton2
03.04.2009
22:38
smile
[11]

hordziak [ Konsul ]

Gościu oddaj tacie telefon i idź spać, w dupie mamy to N95, spamer... pff. Won kapciu.!

03.04.2009
22:45
smile
[12]

Selus Wielki [ Chor��y ]

Fikasz cwelu?


HAHAHA nie zauważyłem tego nicku na zdjęciu!!!XDDXD


Zdjęcia - Selus Wielki
04.04.2009
14:03
[13]

Przemq1 [ Pretorianin ]

neostradek2 ==> Musiałem porostu je gdzieś wrzucić (chciałem jednej osobie go pokazać)

Patryx0 ==> Nie mogłem, przeczytaj wyżej

meetball ==> Przeczytaj wyżej

maviozo ==> Ty jednen jesteś co w jakiś sposób próbuje logicznie myśleć, a ja nie spamuję tylko nie miałem gdzie ich zamieścić

.Eric Cartman. ==> Musiałem te zdjęcia gdzieś wrzucić

erton2 ==> Ty też :D

hordziak ==> Kultury troszeczkę szmato. Ja za to mam w dupie ciebie

Selus Wielki ==> A ty cioto fikasz z tą swoją N96 z pomocy dla powodzian?

SORRY NO NIE PRZECZYTAŁEM TWOJEGO EDITU!!!

Gdybym czytał tak jak ty to bym z każdym musiał zaczynać rozmmowę od wyzwisk!!!

04.04.2009
14:04
[14]

mefsybil [ Legend ]

maviozo ==> Ty jednen jesteś co w jakiś sposób próbuje logicznie myśleć, a ja nie spamuję tylko nie miałem gdzie ich zamieścić


04.04.2009
14:05
[15]

kubicBSK [ Senator ]

Pewnie jesteś jeszcze mało doświadczonym internautom więc wybaczam Ci:D



O to strona, na której możesz zamieszczać swoje zdjęcia:)

04.04.2009
14:05
[16]

axel1 [ LaCroix ]

Przemuś -> owszem, spamujesz, bo od tego jest imageshack.

04.04.2009
14:18
[17]

Przemq1 [ Pretorianin ]

Ludzie nie wiedziałem, że tak bardzo wam przeszkadza jeśli wrzuce dwie fotki na forum, ja nie wiem czy z tego powodu to nie przydałoby się zrobić afery na szerszą skalę.

Widzę, że niektórzy to już i moje imię znaja. Ten mój nick jest widocxznie bardzo wymowny.

Poza tym wierzę, że co niektórzy są na pewno bardziej doświadczonymi internautami.

04.04.2009
14:36
[18]

Ziku90 [ Ziku ]

Brawo.

hordziak ==> Kultury troszeczkę szmato. Ja za to mam w dupie ciebie

Selus Wielki ==> A ty cioto fikasz z tą swoją N96 z pomocy dla powodzian?

04.04.2009
14:55
smile
[19]

Moshimo [ FullMetal ]

hahaha, nie no, "kultury troche szmato" totalnie wymiata wszystko xD

04.04.2009
15:24
smile
[20]

Bemek [ Legionista ]

Człowieku zastanów się następnym razem jak będziesz chciał wrzucić fotki swojego telefonu za 5 złotych! Jesteś idiotą. Nie mogłeś sobie wrzucić na nk.pl?! Myśl! ! !

04.04.2009
15:52
[21]

Przemq1 [ Pretorianin ]

Bemek ==> Zakładając, że ja jestem szmatą to w rzeczywistości kim ty jesteś? A zresztą co za problem, że tu wrzuciłem te fotki?

04.04.2009
15:55
smile
[22]

Beret z antenką [ Konsul ]

Ten wątek ssie "pauke"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.