GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dungeon Lords - problem z cegłami

03.04.2009
22:01
smile
[1]

birkut_k [ Pretorianin ]

Dungeon Lords - problem z cegłami

Gra jest dość wiekowa ale może ktoś jeszcze ją pamięta (rok 2005) - zabawa jest przednia ale nie moge sobie poradzić z wystającymi cegłami, które trzeba wcisnąć żeby dostać się do ukrytych pomieszczeń - za diabła nie mogę ich wcisnąć (obleciałem już kilka razy całą klawiaturę i nic na nie nie działa). Przy zbliżeniu sie do cegły nie pojawia się też żaden napis (zwykle przy każdym przedmiocie, drzwiach, postaci czyli z rzeczami z którymi można wejść w interakcję pojawia się opis lub imię postaci itp) - wie ktoś może co z tym zrobić???. Swego czasu gra była mocno zbugowana ale teraz wydaje się że wszystko chodzi OK - tylko te CEGŁY!!

05.04.2009
00:10
[2]

birkut_k [ Pretorianin ]

W sumie już sobie poradziłem - okazało się, że miałem zbyt słabo rozwinięty zmysł rozpoznawania przycisków.
Teraz mam inny problem - nie mogę przejść przez palisadę zagradzającą drogę do Arindel - koleś mówi, że muszę mieć przepustkę (glejt) to mnie przepuści (tylko skąd ją wziąść???)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.