GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Antoni Krauze - "Akwarium" (Wiktor Suworow)

03.04.2009
21:48
smile
[1]

Devilyn [ Arise from the ashes! ]

Antoni Krauze - "Akwarium" (Wiktor Suworow)

Witam!

Właśnie czytam książke Suworowa pt. "Akwarium" i chciałbym zapytać czy film albo serial (bo wiem że wyszło jedno i drugie) jest godne polecenia? Bo z tego co widze film jest cholernie trudny do zdobycia, na Allegro pojawiają się tylko zagraniczne wydania DVD (?! czyżby ktoś srał w majtki żeby to u nas wydać z jakiegoś powodu?) za cene około 100 zł (!!!) i nie wiem czy warto inwestować taką kasę. Dziękuje za pomoc ;)

03.04.2009
23:47
[2]

Devilyn [ Arise from the ashes! ]

Nikt? :(

03.04.2009
23:50
[3]

smuggler [ Patrycjusz ]

Byl polski serial... taki sobie. Poczytaj tez tego autora Specnaz. Jak lubisz historie - Lodołamacz, a jak do tego lubisz thrillery - Kontrolę.

04.04.2009
00:00
[4]

Devilyn [ Arise from the ashes! ]

Ogólnie zamierzam przeczytać wszystkie książki Suwoworwa, a smugg dlaczego serial był średni? Mały budżet, cienka obsada?

04.04.2009
13:14
[5]

smuggler [ Patrycjusz ]

I jedno i drugie i rezyseria taka sobie. Tu by sie nadal jakis Scott czy Sonderbergh z Holyłódzkim budzetem...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.