
Devilyn [ Arise from the ashes! ]
Antoni Krauze - "Akwarium" (Wiktor Suworow)
Witam!
Właśnie czytam książke Suworowa pt. "Akwarium" i chciałbym zapytać czy film albo serial (bo wiem że wyszło jedno i drugie) jest godne polecenia? Bo z tego co widze film jest cholernie trudny do zdobycia, na Allegro pojawiają się tylko zagraniczne wydania DVD (?! czyżby ktoś srał w majtki żeby to u nas wydać z jakiegoś powodu?) za cene około 100 zł (!!!) i nie wiem czy warto inwestować taką kasę. Dziękuje za pomoc ;)
Devilyn [ Arise from the ashes! ]
Nikt? :(
smuggler [ Patrycjusz ]
Byl polski serial... taki sobie. Poczytaj tez tego autora Specnaz. Jak lubisz historie - Lodołamacz, a jak do tego lubisz thrillery - Kontrolę.
Devilyn [ Arise from the ashes! ]
Ogólnie zamierzam przeczytać wszystkie książki Suwoworwa, a smugg dlaczego serial był średni? Mały budżet, cienka obsada?
smuggler [ Patrycjusz ]
I jedno i drugie i rezyseria taka sobie. Tu by sie nadal jakis Scott czy Sonderbergh z Holyłódzkim budzetem...