Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]
Masakra w Nowym Jorku !
Co najmniej 12 osób nie żyje.
ppaatt1 [ Trekker ]
Na wp pisali o jednym Azjacie.

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Jak mucha zderzy się z samochodem to też nas powiadomisz?
PitbullHans [ Legend ]
No ale co nas to obchodzi?
Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]
No nie znowu Sqater -.-

AdamekPL1 [ Pretorianin ]
Nic Was, to nie obchodzi ale już wypowiedzieć się musieliście?
Co do newsa to straszna tragedia, komentarz usera Jeremy Clarkson strasznie gówniarski, mogłeś sobie odpuścić takie porównanie.
mefsybil [ Legend ]
Masakra! :O
autor wątku: Sqater po Liftingu
Co nas to obchodzi?

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
co w zwiazku z tym?Oglosimy zalobe?

Sub_Zerox [ Pretorianin ]
no nie ciekawie się dzieje na świecie ;|
Eleeist [ Centurion ]
Ludzie to mają nie po kolei w głowach...

Pr0Gh0sT [ Jack Bauer ]
Tzw bezsensowne nabijanie postów durnymi wątkami :)
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Z cyklu "co by było, gdyby..."
Autor wątku: mirencjum
Odpowiedzi:
- [*]
- Szkoda ludzi;(
- [*]
- R.I.P.
- Broń w stanach jest łatwo dostępna to i takie efekty
Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]
Właśnie tego nie lubię na forum , bo ja nie jestem święty ,ale jak "sqater" stworzy wątek to już afera i nie wiadomo co ; /
Dam głowę , żeby ten wątek stworzył np. mirencjum , adrem , kluha666 to by były same znicze , a nie obrażanie ... ;/

maviozo [ Man with a movie camera ]
nie martw się, mnie by napisano że włażę w dupsko i gwiazdek nie będzie.
Ale mnie też jakoś dziwnie denerwuje, że zakładasz te wątki klepsydro codzienna. Nie umiem nawet tego wytłumaczyć, może dlatego że masz takie podejście do niektórych spraw.
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Maviozo, już tak nie przeżywaj po raz enty, że w kółko Ci wytykają gwiazdki i włażenie w dupsko. Zaakceptuj siebie takiego jakim jesteś;p
mefsybil [ Legend ]
promilus -> Co by było gdyby... wątek założył Attyla?
Dzisiaj już za dużo naklepałem się po klawiaturze, więc nie będę kończył...

maviozo [ Man with a movie camera ]
No i jeszcze wytykają że przeżywam;)
ale spoko, teraz mnie to już tylko bawi.
meetball [ Generaďż˝ ]
Ehhh A u nas dziennie ginie XXX w wypadkach przez XXX pijanych kierowców i co czy sie o tym pisze?
Mam w D... USA i co oni tam robia
W nostradamusie pisalo że amerykańce beda żebrac u nas o zboże:D
Mathiuss [ Pretorianin ]
szczerze mowiac wali mnie to, wiecej ginie codziennie na polskich drogach.

BuBaZ [ What's The Difference ]
E tam 12 osób w Ameryce to przecież nie takie ważne tu w Polsce, chociaż wiadomo że ludzi szkoda.
Co innego gdyby powystrzelal 100+ ludzi ;p
kluha666 [ Senator ]
Czemu mnie do tego wmieszujesz (nie wiem jak to się piszę), ale i tak podobne tragedie zdarzają się przynajmniej raz na miesiąc, że szaleniec wpada z karabinem "gdzieś" i robi rozpierduchę... ale i tak [*]

Lethos. [ The Evil Candy ]
Kurde, ty jestes gorszy od Blizzmana i logicznegoalka razem wziętych...
Belert [ Legend ]
haha i to byl atak al-kaidy ,przynajmiej tak pisza na interii.Zal.pl
Al-kaida schodzi na psy :) niedlugo bede strzelac do staruszek .

Xaltorun [ No way! ]
wmieszujesz
Ale mnie to rozbawiło :D
Goozys[DEA] [ Mankindless ]
Sqater
"Właśnie tego nie lubię na forum , bo ja nie jestem święty ,ale jak "sqater" stworzy wątek to już afera i nie wiadomo co ; /
Dam głowę , żeby ten wątek stworzył np. mirencjum , adrem , kluha666 to by były same znicze , a nie obrażanie ... ;/"
Dlatego odpuść sobie i nie twórz takich tematów, skoro wiadomo jaka będzie reakcja.
Tysiące ludzi czyta wiadomości w internecie, stąd Twoja inicjatywa jest po prostu zbędna.
A co do masakry, żeby nie robić Off Topicu, bywa... mieli pecha... Jutro może być tak samo u nas i jakoś mnie to nie wzrusza.