GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Masakra w Nowym Jorku !

03.04.2009
21:38
[1]

Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]

Masakra w Nowym Jorku !



Co najmniej 12 osób nie żyje.

03.04.2009
21:40
[2]

ppaatt1 [ Trekker ]

Na wp pisali o jednym Azjacie.

03.04.2009
21:40
smile
[3]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Jak mucha zderzy się z samochodem to też nas powiadomisz?

03.04.2009
21:41
[4]

PitbullHans [ Legend ]

No ale co nas to obchodzi?

03.04.2009
21:42
[5]

Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]

No nie znowu Sqater -.-

03.04.2009
21:43
smile
[6]

AdamekPL1 [ Pretorianin ]

Nic Was, to nie obchodzi ale już wypowiedzieć się musieliście?
Co do newsa to straszna tragedia, komentarz usera Jeremy Clarkson strasznie gówniarski, mogłeś sobie odpuścić takie porównanie.

03.04.2009
21:46
[7]

mefsybil [ Legend ]

Masakra! :O

autor wątku: Sqater po Liftingu

Co nas to obchodzi?

03.04.2009
21:47
smile
[8]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

co w zwiazku z tym?Oglosimy zalobe?

03.04.2009
21:48
smile
[9]

Sub_Zerox [ Pretorianin ]

no nie ciekawie się dzieje na świecie ;|

03.04.2009
21:50
[10]

Eleeist [ Centurion ]

Ludzie to mają nie po kolei w głowach...

03.04.2009
21:51
smile
[11]

Pr0Gh0sT [ Jack Bauer ]

Tzw bezsensowne nabijanie postów durnymi wątkami :)

03.04.2009
21:52
[12]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Z cyklu "co by było, gdyby..."

Autor wątku: mirencjum
Odpowiedzi:
- [*]
- Szkoda ludzi;(
- [*]
- R.I.P.
- Broń w stanach jest łatwo dostępna to i takie efekty

03.04.2009
21:59
[13]

Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]

Właśnie tego nie lubię na forum , bo ja nie jestem święty ,ale jak "sqater" stworzy wątek to już afera i nie wiadomo co ; /

Dam głowę , żeby ten wątek stworzył np. mirencjum , adrem , kluha666 to by były same znicze , a nie obrażanie ... ;/

03.04.2009
22:00
smile
[14]

maviozo [ Man with a movie camera ]

nie martw się, mnie by napisano że włażę w dupsko i gwiazdek nie będzie.

Ale mnie też jakoś dziwnie denerwuje, że zakładasz te wątki klepsydro codzienna. Nie umiem nawet tego wytłumaczyć, może dlatego że masz takie podejście do niektórych spraw.

03.04.2009
22:10
[15]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Maviozo, już tak nie przeżywaj po raz enty, że w kółko Ci wytykają gwiazdki i włażenie w dupsko. Zaakceptuj siebie takiego jakim jesteś;p

03.04.2009
22:17
[16]

mefsybil [ Legend ]

promilus -> Co by było gdyby... wątek założył Attyla?

Dzisiaj już za dużo naklepałem się po klawiaturze, więc nie będę kończył...

03.04.2009
22:22
smile
[17]

maviozo [ Man with a movie camera ]

No i jeszcze wytykają że przeżywam;)

ale spoko, teraz mnie to już tylko bawi.

03.04.2009
22:30
[18]

meetball [ Generaďż˝ ]

Ehhh A u nas dziennie ginie XXX w wypadkach przez XXX pijanych kierowców i co czy sie o tym pisze?

Mam w D... USA i co oni tam robia

W nostradamusie pisalo że amerykańce beda żebrac u nas o zboże:D

03.04.2009
23:46
[19]

Mathiuss [ Pretorianin ]

szczerze mowiac wali mnie to, wiecej ginie codziennie na polskich drogach.

04.04.2009
08:40
smile
[20]

BuBaZ [ What's The Difference ]

E tam 12 osób w Ameryce to przecież nie takie ważne tu w Polsce, chociaż wiadomo że ludzi szkoda.
Co innego gdyby powystrzelal 100+ ludzi ;p

04.04.2009
08:52
[21]

kluha666 [ Senator ]

Czemu mnie do tego wmieszujesz (nie wiem jak to się piszę), ale i tak podobne tragedie zdarzają się przynajmniej raz na miesiąc, że szaleniec wpada z karabinem "gdzieś" i robi rozpierduchę... ale i tak [*]

04.04.2009
09:20
smile
[22]

Lethos. [ The Evil Candy ]

Kurde, ty jestes gorszy od Blizzmana i logicznegoalka razem wziętych...

04.04.2009
11:23
[23]

Belert [ Legend ]

haha i to byl atak al-kaidy ,przynajmiej tak pisza na interii.Zal.pl
Al-kaida schodzi na psy :) niedlugo bede strzelac do staruszek .

04.04.2009
11:35
smile
[24]

Xaltorun [ No way! ]

wmieszujesz

Ale mnie to rozbawiło :D

04.04.2009
11:36
[25]

Goozys[DEA] [ Mankindless ]

Sqater
"Właśnie tego nie lubię na forum , bo ja nie jestem święty ,ale jak "sqater" stworzy wątek to już afera i nie wiadomo co ; /
Dam głowę , żeby ten wątek stworzył np. mirencjum , adrem , kluha666 to by były same znicze , a nie obrażanie ... ;/"


Dlatego odpuść sobie i nie twórz takich tematów, skoro wiadomo jaka będzie reakcja.
Tysiące ludzi czyta wiadomości w internecie, stąd Twoja inicjatywa jest po prostu zbędna.

A co do masakry, żeby nie robić Off Topicu, bywa... mieli pecha... Jutro może być tak samo u nas i jakoś mnie to nie wzrusza.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.