GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Klej do sklejki

03.04.2009
19:45
[1]

stalowe gacie [ Konsul ]

Klej do sklejki

Rozwarstwiła mi się trochę deskorolka. Jak wiadomo sklejka. Skleiłem wikolem, schła 24h i po chwili i tak klej puścił. Znacie jakieś super megakosmicznetrwałe kleje do drewna? Albo taka co skleja się sklejki.

03.04.2009
19:46
[2]

kluha666 [ Senator ]

Kropelka ?

03.04.2009
19:49
smile
[3]

Dundersztyc [ Centurion ]

Polecam!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.