GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kilka gier... Kilka pytań...

03.04.2009
19:26
[1]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Kilka gier... Kilka pytań...

Mam parę pytań odnośnie kilku gier.


1.Zacząłem Far Cry 2 no i prawda najlepszą grą to on nie jest, ale nie jest też i taki zły i zamierzam go przejść. I tu moje pytanie, czy misji w których zdobędę leki wystarczy aby zaliczyć wszystkie misje główne, dodatkowe i poboczne?
2. Czy złoty Kałasznikow w Far Cry 2, jest lepszy od zwykłego? Chodzi mi to o np. że się nie zacina tak często albo coś w ten deseń czy to tylko kolor jest złoty i nic więcej? Bo go znalazłem i na razie schowałem do pojemnika na broń.
3.Żeby grać w multi w Far Cry 2 trzeba się zarejestrować na stronie Ubisoftu. Rejestruje się, wszystko cacy, żadnych problemów. Dostaje od nich maila, potwierdzam wszystko. Żeby jeszcze móc grać potrzebuje jakiegoś kodu. W mailu było takie coś 10THANKS. Myślałem że chodzi o to, ale jednak nie. Kod potrzebny przy rejestracji nie pasuje bo jest za długi. A zakładam tam profil o takiej samej nazwie i haśle, ale i tak nic.
4.Czy czas spędzony na grze w multiplayer w GTA IV będzie naliczany w statystykach w grze singleplayer. Chodzi mi tu po prostu o jednego z achivementów. Bo zrobiłem już większość misji głównych i teraz chcę zacząć sobie trochę grać w multi i nie wiem czy czas w multi też będzie naliczany.
5.Czemu za Halo 2 w Empiku w moim mieście ciągle muszę zapłacić 259,90 zł?


Z góry dzięki.

03.04.2009
19:34
[2]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

O, i zapomniałbym. Czy macie jakiś link do filmiku, czy stronę na której pokazane jest jak obsługiwać Edytor Przygód Dj'inni? Tylko żeby było po Polsku. Chciałbym spróbować własnych sił w tworzeniu przygód Wiedźmina.

03.04.2009
19:36
[3]

scofield132 [ Pretorianin ]

odpowiem na 5 pytanie...ja miałem tak samo u siebie...GTA 4 było za 250 zł a w innym supermarkecie był już taniej...cena producenta ciągle sie zmienia a empik rzadko zwraca na to uwage

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.