GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Reklama TVN

03.04.2009
19:02
smile
[1]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Reklama TVN



Czyli mój koszmar. Jak mało telewizji oglądam mówią mi moi znajomi, ale jeśli tak jest, to jakim cudem udaje mi się naliczyć minimum 10 wyświetleń tej reklamy w ciągu dwóch godzin?!
Z początku sama mi się podobała; ładne sceny, ciekawe przedstawienie ramówki, chwytliwa piosenka.

Jednak po, na oko, tysięcznym wyświetleniu tego spotu poczęło mnie to irytować. Na przykład strasznie nijaki głos wokalistki w czasie "szOOOOOOOOOOł" i to, że siostra za każdym razem powtarza "ach, podoba mi się ta reklama", a mama potrząsa nogą w rytm piosenki. Reklamę pozytywnie ocenił nawet mój ojciec!

Co za dramat. Ile jeszcze?!

03.04.2009
19:04
smile
[2]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Nie mam telewizora/nie oglądam tv od lipca 08, jeszcze żyje i dobrze mi z tym.

03.04.2009
19:04
smile
[3]

fire [ Spacz ]

Ach, podoba mi się ta reklama! <potrząsa nogą w rytm muzyki>

03.04.2009
19:04
smile
[4]

Sorcerer [ Konsul ]

Załóż własną telewizję i ją sobie oglądaj.

03.04.2009
19:06
smile
[5]

Kazio5 [ Kazimierz Pionty ]

Ja potrząsam obiema nogami w rytm piosenki.

03.04.2009
19:06
[6]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Mi się też się nawet podoba :)

03.04.2009
19:06
[7]

mefsybil [ Legend ]

W takim razie kanał "Dla Abonentów" jest w sam raz dla ciebie.

03.04.2009
19:07
[8]

Sierżant Pieprz [ Chor��y ]

To byla dopiero fajna zapowiedz:

03.04.2009
19:08
[9]

Lysack [ Przyjaciel ]

reklama jak reklama, w sumie kiepska, ale melodia naprawdę fajna, lekka i wpadająca w ucho :)

o tym, że melodia jest z reklamówki dowiedziałem się jakieś 15 minut temu, bo telewizji nie oglądam, a piosenkę wyszukałem po tytule, gdy usłyszałem ją w radio :)

03.04.2009
19:10
smile
[10]

VoltkeMan [ Pretorianin ]

Jednak po, na oko, tysięcznym wyświetleniu tego spotu poczęło mnie to irytować

A mnie irytuje to, że piłkarze ciągle się cieszą ze zdobytego właśnie gola. Cholera, przecież on już około sto bramek w swoim życiu strzelił, a nadal się cieszy... i cieszy... i nadal cieszy... A kibice wstają, śpiewają... Nawet mój przyjaciel określił go pozytywnie! K*rwa mać, przestań!

Ile jeszcze?!

Bo ja wiem, ten piłkarz nawet dobry jest, więc jeszcze kilkadziesiąt bramek jak w mordę strzeli! Cholera, przestań się cieszyć! No!!

03.04.2009
19:30
[11]

szuBZ [ HartigaN ]

Voltke -> to co pisał DJ Pinata to całkiem inna rzecz. Reklama jest cały czas ta sama, a bramka nigdy nie jest taka sama i ma inną wartość np. strzelisz wyrównującego gola w meczu towarzyskim, a za rok strzelisz zwycięską bramkę w Mistrzostwach Swiata. To całkiem co innego... A reklama naprawdę wkurza ;]

03.04.2009
19:34
smile
[12]

unclesam [ Generaďż˝ ]

[8] całkiem fajne

03.04.2009
19:37
[13]

los_hobbitos [ Hellas fanboy ]

Jednak po, na oko, tysięcznym wyświetleniu tego spotu poczęło mnie to irytować.

Ja widzę spot w całości po raz pierwszy, wcześniej jedynie kawałkami (zareklamowanie pojedynczego programu na przykład), więc akurat mi się podoba :) Zresztą, każe ci ktoś tę reklamę oglądać? Masz wyłącznie TVN? Albo może jesteś przypięty do fotela? Nie dramatyzuj, nie podoba ci się, to przełączasz/wychodzisz/wyrzucasz telewizor przez okno i po kłopocie. Wielkie rzeczy :)

03.04.2009
19:37
[14]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

a kojarzy ktoś taką kolęde TVNu, puszczaną w 2003 r., gdzie prowadzący róznych programów śpiewali o świętach, wplatając w zwrotki tytuły swoich programów, np Wodecki, Chajzer i "Chwila prawdy", czy "Maraton usmiechu" i "Jak łyse konie"?


EDIT: o, znalazłem tekst

03.04.2009
19:39
[15]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Widywałem gorsze.

03.04.2009
19:50
[16]

buszmen33 [ Pretorianin ]

[8]----- pamiętam super było xD

03.04.2009
20:02
[17]

Salado. [ Generaďż˝ ]

niezłe, pierwszy raz widzę

a skoro ty widziałeś już tysiąc razy to znaczy, że musisz ograniczyć siedzenie przed telewizorem

03.04.2009
20:12
[18]

gorn2500 [ Pretorianin ]

Mnie też wnerwia głos tej piosenkarki

03.04.2009
20:13
smile
[19]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

mnie tez ta reklama zaczyna wkurzac

03.04.2009
20:18
[20]

sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]

ser pleśniowy -
tu masz video :D

03.04.2009
20:21
smile
[21]

Grzesiek [ www eRepublik com PL ]

Niech TVP wypuści taką "reklamówkę" (pod względem profesjonalizmu), to wyrzucę telewizor przez okno :)

03.04.2009
20:21
smile
[22]

Kozi89 [ Legend ]

[8] to pierwsze widzę, ale doprawdy... niezwykłe:D

03.04.2009
20:27
[23]

Vegetan [ Bździągw ]

TVN zazwyczaj robi najlepsze zapowiedzi, z polotem, pomysłowo. Pamiętam jak kiedyś przesuwali godzinę "Na wspólnej" to wycięli fragmenty serialu i zmontowali w "Na wspólnej - 5 minut - wcześniej".


[8] to już w ogóle rządzi, zawsze z zacieszem przed TV siedziałem, jak była puszczona ta zapowiedź.



A tą z [1] widziałem parę razy, widząc pierwszy raz baaaardzo mi się podobała :)

04.04.2009
00:10
[24]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

sliwonk - wielkie dzięki :D

04.04.2009
00:16
[25]

eT x BanDzaii [ Konsul ]

pocieszna sprawa:)

04.04.2009
00:17
smile
[26]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

Wojewodzki wymiata

04.04.2009
00:17
smile
[27]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Ma ktoś może link do zapowiedzi TVNu filmu "Forrest Gump"? Leciała ze 2-3 lata temu, chyba nie padało tam żadne słowo tylko pomontowane (dość dziwnie) fragmenty ujęć i powtarzane wielokrotnie by tworzyły pewien "nabijany rytm".

04.04.2009
00:18
smile
[28]

sepultura fan [ Konsul ]

Nienawidzę stacji TVN

Propagandowe i stronnicze Fakty i Mrozowski z tym drugim pacanem działają mi na nerwy.

Majewski ok.

04.04.2009
00:19
smile
[29]

rogalinho [ Illmatic ]

[8] To było coś:)

04.04.2009
08:12
[30]

Halucyn89 [ Senator ]

8 wspaniałe :D
Co za melodia :)

04.04.2009
08:18
smile
[31]

Matteo Lacca Capelli [ Konsul ]

[8] -->> pamiętam ta reklamę :) w trakcie każdej przerwy miałem nadzieje ze ja puszcza xD

04.04.2009
08:20
[32]

RaVitZ [ Legionista ]

[8] Świetna piosenka :D

04.04.2009
08:27
[33]

meetball [ Generaďż˝ ]

hehe ja tez nie lubie tvn ostatnio polubiłem TVS



© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.