GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobra karta graficzna do 1000 złotówek

03.04.2009
18:56
[1]

Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]

Dobra karta graficzna do 1000 złotówek

Potrzebuję kartę z dużą ilością pamięci na pokładzie i żebym nie martwił się że będzie ciął crysis

na rozdzielczości 1900x1080 /dx 10/ very high /high detail

03.04.2009
18:58
[2]

raziel88ck [ Legend ]

żądasz niemożliwego

03.04.2009
19:01
[3]

Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]

jaka karta da radę?

03.04.2009
19:01
[4]

raziel88ck [ Legend ]

za ta kwote? zadna

03.04.2009
19:03
[5]

Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]

ile karta może kosztować która da radę tym ustawieniom?

03.04.2009
19:04
[6]

endrju771 [ Slim Shady ]

Może 285 GTX da radę. Jakieś 1700zł.

03.04.2009
19:04
[7]

Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]

no endemic ---- raziel ma rację, za tyle to nie marz o crysisie nawet na srednich, pozbieraj jeszcze tak do 1500 to bedzie inna sprawa...

03.04.2009
19:06
[8]

Damian1539 [ Senator ]

Doloz z 200zl i bierz HD4890.

03.04.2009
19:06
[9]

Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]

części na raty biorę i liczę żeby nie wyszło za drogo

radeon czy g-force

czy radeon ma dobre stery do swoich kart?

czy 4870 radeon 2048 to dobra karta do wysokich rozdzielczości ?

03.04.2009
19:08
[10]

not-so-easy [ Senator ]

Kto sprzeda coś na raty 12-latkowi?

03.04.2009
19:10
[11]

Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]

zignoruje cię

03.04.2009
19:17
smile
[12]

Tomkju [ Centurion ]

Kto sprzeda coś na raty 12-latkowi?


spoiler start

a mnie?
spoiler stop

03.04.2009
19:19
[13]

Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]

tyż cię zignoruję

03.04.2009
19:21
smile
[14]

unclesam [ Generaďż˝ ]

Przecież to wyrzucanie kasy w błoto, za 3 lata karta będzie już mocno średnia i dostępna za 200 zł.
Ale rób co chcesz oczywiście :)

03.04.2009
19:22
[15]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Jedziemy do Gęstochowy---->co ty gadasz? U kolegi crysis na high w rozdziałce 1024 chodzi płynnie, a ma 9600, która kosztuje coś ponad 400 zł.

Myślę, że na gtx260 lub radeonie 4870 1024mb powinno chodzic na very high ale w mniejszej rozdzaiłce.

03.04.2009
19:30
[16]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Polecam 4870.
Za tę kwotę nic lepszego nie kupisz

03.04.2009
21:28
[17]

benek1267 [ Pretorianin ]

ja bym ci polecił gtx260 to na very high uciągnie ale na takiej rozdziałce to bedzie zacinało
radka 4870 ci do tej gry nie polecam. kolega go ma i na very high gra nie działa płynnie

03.04.2009
21:30
smile
[18]

Łysy Samson [ Bass operator ]

1000zł na kartę, w du*ach się poprzewracało.

03.04.2009
21:33
[19]

Sub_Zerox [ Pretorianin ]

za 1000 zł proponuje kupić konsolę a za to co zostanie (jeśli zostanie) zechalć się z radości w pobliskim barze :)

03.04.2009
21:50
smile
[20]

Zebius [ Konsul ]

A jest na tej konsoli emulator Crysisa?

Świeży test:

03.04.2009
22:09
[21]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Właśnie niedawno była premiera, Radek HD 4890. Cena ok 1000 a masz wydajnośc GF GTX 280.


Crysis w 1920x1200 - żaden problem.

05.04.2009
08:42
[22]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Oooo-dobrze wiedzieć :D
Może jeszcze kupić pod Cross Fire takiego dziada :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.