Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]
Dobra karta graficzna do 1000 złotówek
Potrzebuję kartę z dużą ilością pamięci na pokładzie i żebym nie martwił się że będzie ciął crysis
na rozdzielczości 1900x1080 /dx 10/ very high /high detail
raziel88ck [ Legend ]
żądasz niemożliwego
Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]
jaka karta da radę?
raziel88ck [ Legend ]
za ta kwote? zadna
Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]
ile karta może kosztować która da radę tym ustawieniom?
endrju771 [ Slim Shady ]
Może 285 GTX da radę. Jakieś 1700zł.
Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]
no endemic ---- raziel ma rację, za tyle to nie marz o crysisie nawet na srednich, pozbieraj jeszcze tak do 1500 to bedzie inna sprawa...
Damian1539 [ Senator ]
Doloz z 200zl i bierz HD4890.
Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]
części na raty biorę i liczę żeby nie wyszło za drogo
radeon czy g-force
czy radeon ma dobre stery do swoich kart?
czy 4870 radeon 2048 to dobra karta do wysokich rozdzielczości ?
not-so-easy [ Senator ]
Kto sprzeda coś na raty 12-latkowi?
Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]
zignoruje cię

Tomkju [ Centurion ]
Kto sprzeda coś na raty 12-latkowi?
Endemic_thought [ **(O)-METAL GEAR-(O)*** ]
tyż cię zignoruję

unclesam [ Generaďż˝ ]
Przecież to wyrzucanie kasy w błoto, za 3 lata karta będzie już mocno średnia i dostępna za 200 zł.
Ale rób co chcesz oczywiście :)
Garret Rendellson [ Szlachcic ]
Jedziemy do Gęstochowy---->co ty gadasz? U kolegi crysis na high w rozdziałce 1024 chodzi płynnie, a ma 9600, która kosztuje coś ponad 400 zł.
Myślę, że na gtx260 lub radeonie 4870 1024mb powinno chodzic na very high ale w mniejszej rozdzaiłce.
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Polecam 4870.
Za tę kwotę nic lepszego nie kupisz
benek1267 [ Pretorianin ]
ja bym ci polecił gtx260 to na very high uciągnie ale na takiej rozdziałce to bedzie zacinało
radka 4870 ci do tej gry nie polecam. kolega go ma i na very high gra nie działa płynnie

Łysy Samson [ Bass operator ]
1000zł na kartę, w du*ach się poprzewracało.
Sub_Zerox [ Pretorianin ]
za 1000 zł proponuje kupić konsolę a za to co zostanie (jeśli zostanie) zechalć się z radości w pobliskim barze :)

Zebius [ Konsul ]
A jest na tej konsoli emulator Crysisa?
Świeży test:
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Właśnie niedawno była premiera, Radek HD 4890. Cena ok 1000 a masz wydajnośc GF GTX 280.
Crysis w 1920x1200 - żaden problem.
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Oooo-dobrze wiedzieć :D
Może jeszcze kupić pod Cross Fire takiego dziada :D