ProPs3 [ Konsul ]
potrzebna mi wasza rada ! :)
Siemka zastanawiam się nad kupnem psp. Doradzi mi ktoś czy się opłaca ?
PitbullHans [ Legend ]
To już lepiej PS2...
Armorgedon12 [ DreamCatcher ]
Jak już brać PSP to takie które można przerobić... A to można co link podałeś :)

RaZoR_247 [ Trigen ]
[2] Buhahahaha

ProPs3 [ Konsul ]
1.to brać ? (dużo podróżuje)
2.z czego sie tak śmiejecie ?
3.fajnie mu lewe oko wygląda na zdjęciu [2] xD
albo to :
ProPs3 [ Konsul ]
up
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Wiesz, niby 300zł.......
Jeśli lubisz gry-kupuj :)
Eleeist [ Centurion ]
Jeżeli często gdzieś wyjeżdżasz albo podróżujesz, to jak najbardziej się opłaca. Jak cały czas siedzisz w domu, to nie ;).
prick [ All of you are DEAD! ]
W 1 linku podanym przez ciebie było samo PSP (bez ładowarki i reszty). W 2 linku jest mała karta pamięci. Osobiście najbardziej polecam ci kupić wersję 3004, ale jak wolisz mieć piraty to.. Twój wybór.
Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]
Bierz, gierki super!
ogółem konsola znakomita, nie słuchaj tych co pisza kup ps2 --- zapewne chodzi ci o przenośną?
a ps2 takie nie jest, bierz psp.

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Weź 2000(1000 jak nie masz kasy, 3000 jak jesteś ,,óczciwy''), przerób softem i ciesz się konsolką