GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

potrzebna mi wasza rada ! :)

03.04.2009
18:18
[1]

ProPs3 [ Konsul ]

potrzebna mi wasza rada ! :)

Siemka zastanawiam się nad kupnem psp. Doradzi mi ktoś czy się opłaca ?

03.04.2009
18:19
smile
[2]

mefsybil [ Legend ]




Jeśli często nie ma cię w domu, a nie masz co robić to kup.


potrzebna mi wasza rada ! :) - mefsybil
03.04.2009
18:20
[3]

PitbullHans [ Legend ]

To już lepiej PS2...

03.04.2009
18:20
[4]

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]

Jak już brać PSP to takie które można przerobić... A to można co link podałeś :)

03.04.2009
18:20
smile
[5]

RaZoR_247 [ Trigen ]

[2] Buhahahaha

03.04.2009
18:24
smile
[6]

ProPs3 [ Konsul ]

1.to brać ? (dużo podróżuje)
2.z czego sie tak śmiejecie ?
3.fajnie mu lewe oko wygląda na zdjęciu [2] xD

albo to :

03.04.2009
18:32
[7]

ProPs3 [ Konsul ]

up

03.04.2009
18:45
[8]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Wiesz, niby 300zł.......
Jeśli lubisz gry-kupuj :)

03.04.2009
18:46
[9]

Eleeist [ Centurion ]

Jeżeli często gdzieś wyjeżdżasz albo podróżujesz, to jak najbardziej się opłaca. Jak cały czas siedzisz w domu, to nie ;).

03.04.2009
18:55
[10]

prick [ All of you are DEAD! ]



W 1 linku podanym przez ciebie było samo PSP (bez ładowarki i reszty). W 2 linku jest mała karta pamięci. Osobiście najbardziej polecam ci kupić wersję 3004, ale jak wolisz mieć piraty to.. Twój wybór.

03.04.2009
19:02
[11]

Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]

Bierz, gierki super!

ogółem konsola znakomita, nie słuchaj tych co pisza kup ps2 --- zapewne chodzi ci o przenośną?

a ps2 takie nie jest, bierz psp.

03.04.2009
19:06
smile
[12]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Weź 2000(1000 jak nie masz kasy, 3000 jak jesteś ,,óczciwy''), przerób softem i ciesz się konsolką

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.