
Kamiot [ Tajniak ]
Pytanko
Mam ogrinalny WindowsXpSp3 lecz chciałbym zmienic na Viste, tylko żę aktualnię ma 5gb ramu ale piszę że mam 4,50gb więc gdy zmienie na Viste to też mi tę ramy się zmniejszą?

Damian1539 [ Senator ]
A mozesz po Polsku?
PitbullHans [ Legend ]
Tak.
Kamiot [ Tajniak ]
Aha dzięki. A co gdy zainstaluję Windows7?
karolreal [ Pretorianin ]
Nie instaluj Visty! Ty wiesz, co ty w ogóle robisz? To może przynieść poważne konsekwencje w przyszłości.
Kamiot [ Tajniak ]
Nie mam zamiar kupywać Visty mam zamiar ją tylko wypróbować(pożyczyc od znajomego).
Damian1539 [ Senator ]
I gdzie nie popatrze to .. piractwo.
Kamiot [ Tajniak ]
Słucham pożyczenie od znajomego to piractwo?
Damian1539 [ Senator ]
[8] Tak . A masz swoj oryginalny klucz ? Nie , czyli piractwo .

palpe [ Mister Kartofel ]
[8] tak. [11] każdy system jest na jeden komputer a właśnie system kupił i używa twój kolega.

Kamiot [ Tajniak ]
Ale przecierz ten Vista który ma znajomy jest orginalny!
Damian1539 [ Senator ]
Ale to jest Jego a nie Twoje . On kupil i ma orygianlnego Windowsa. A jak Ty kupisz to Ty bedziesz mial , rozumiesz czy mam Ci narysowac?
Kamiot [ Tajniak ]
Aha więc dzięki!