GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanko

03.04.2009
18:01
smile
[1]

Kamiot [ Tajniak ]

Pytanko

Mam ogrinalny WindowsXpSp3 lecz chciałbym zmienic na Viste, tylko żę aktualnię ma 5gb ramu ale piszę że mam 4,50gb więc gdy zmienie na Viste to też mi tę ramy się zmniejszą?

03.04.2009
18:03
smile
[2]

Damian1539 [ Senator ]

A mozesz po Polsku?

03.04.2009
18:05
[3]

PitbullHans [ Legend ]

Tak.

03.04.2009
18:08
[4]

Kamiot [ Tajniak ]

Aha dzięki. A co gdy zainstaluję Windows7?

03.04.2009
18:10
[5]

karolreal [ Pretorianin ]

Nie instaluj Visty! Ty wiesz, co ty w ogóle robisz? To może przynieść poważne konsekwencje w przyszłości.

03.04.2009
18:11
[6]

Kamiot [ Tajniak ]

Nie mam zamiar kupywać Visty mam zamiar ją tylko wypróbować(pożyczyc od znajomego).

03.04.2009
18:12
[7]

Damian1539 [ Senator ]

I gdzie nie popatrze to .. piractwo.

03.04.2009
18:13
[8]

Kamiot [ Tajniak ]

Słucham pożyczenie od znajomego to piractwo?

03.04.2009
18:15
[9]

Damian1539 [ Senator ]

[8] Tak . A masz swoj oryginalny klucz ? Nie , czyli piractwo .

03.04.2009
18:15
smile
[10]

palpe [ Mister Kartofel ]

[8] tak. [11] każdy system jest na jeden komputer a właśnie system kupił i używa twój kolega.

03.04.2009
18:15
smile
[11]

Kamiot [ Tajniak ]

Ale przecierz ten Vista który ma znajomy jest orginalny!

03.04.2009
18:19
[12]

Damian1539 [ Senator ]

Ale to jest Jego a nie Twoje . On kupil i ma orygianlnego Windowsa. A jak Ty kupisz to Ty bedziesz mial , rozumiesz czy mam Ci narysowac?

03.04.2009
18:23
[13]

Kamiot [ Tajniak ]

Aha więc dzięki!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.