
Shoggoth [ Hiszpańska Kuroniówka ]
Kaczyński - 3 słowa
Może dno, ale mnie cieszy :]
było?
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
było?
Tak

Iwatani [ Centurion ]
A ja nie widziałem :)
Kazio5 [ Kazimierz Pionty ]
Jeżeli filmik na YT ma więcej niż trzy dni to znaczy że było już na GOL-u ;p

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]
Stare, ale jare.
WreXX [ Gracz ]
Stare, ale nadal fajne :)
JanP_ [ MoonWalker ]
Mój film ma więcej niż trzy dni i nie był na golu jeszcze.
orzinn [ GOD LIKE ]
Może i było ale dawno. Dobrze , że ktoś o tym przpomniał wiec Jeremy Clarkson schowaj sie ^^

Tasak221 [ Pretorianin ]
Hahahah pojawia się usmiech na twarzy :D:D:D:D:D
BuBaZ [ What's The Difference ]
stare co nie zmienia faktu że fajne :)

Selman [ Wings for Marie ]
heh nie widziałem wcześniej! :D
btw. 5555 :D
m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
Dobre dobre :)
Też nie widziałem wcześniej :)

Saul Hudson [ Senator ]

Midalan [ Konsul ]
zabija haha

Belert [ Legend ]
dobre :))

Ogon. [ półtoraken fechten ]
Kompletnie nie śmieszne... żałosne nawet.

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

ArtoseruS [ Konsul ]
Hah..: