maytec [ Junior ]
Nie mogę zagrać
mam problem. zainstalowałem grę world racing 2 i wszystko wygląda w porząku dopóki chcę zagrać... włączam wyścig i... no właśnie... wyświetla się takie okno
i nie mogę rozpocząć wyścigu...
zna ktoś rozwiązanie tego problemu?
Midalan [ Konsul ]
po pierwsze przeinstaluj grę