GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie mogę zagrać

03.04.2009
15:36
[1]

maytec [ Junior ]

Nie mogę zagrać

mam problem. zainstalowałem grę world racing 2 i wszystko wygląda w porząku dopóki chcę zagrać... włączam wyścig i... no właśnie... wyświetla się takie okno



i nie mogę rozpocząć wyścigu...

zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

03.04.2009
15:52
[2]

Midalan [ Konsul ]

po pierwsze przeinstaluj grę

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.