GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Thunderbird - pytanie

03.04.2009
15:12
[1]

obrydzien [ Konsul ]

Thunderbird - pytanie

zainstalowałem sobie ten programik do poczty, ale teraz jest maly problem. Na pierwotnej poczcie na portalu internetowym mam maile z objętością ponad 1GB...
I teraz nie chce aby Thundebird ściągał mi to na komputer a tylko aby odbierał maile te które przyjdą nowe. Można to jakoś zrobić?

03.04.2009
15:14
smile
[2]

Morbus [ TIR DRIVER ]

hehe wlasnie ogladalem filmik o thunderbird w krzesinach i juz myslalem ze znowu bedzie pokaz.. a tu taka lipa ;) i pytanie o poczte


Thunderbird - pytanie - Morbus
03.04.2009
16:06
[3]

obrydzien [ Konsul ]

up

03.04.2009
16:08
[4]

Broken_Heart [ Konsul ]

Jest taka opcja w Thunderbirdzie. Zaraz poszukam.

03.04.2009
16:15
[5]

Broken_Heart [ Konsul ]

Narzedzia -> Konfiguracja kont -> Miejssce na dysku

tudzież:

Plik -> Pobierz nowe...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.