GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

A jednak ten debil żyję!

03.04.2009
14:50
[1]

Kamiot [ Tajniak ]

A jednak ten debil żyję!

Przedtem oglądałem powtórke pierwszej miłości i paczę się koniec odcinka a ten debil artur idzie se ulicą.

03.04.2009
14:50
[2]

Juventino23 [ Pretorianin ]

to straszne

03.04.2009
14:51
smile
[3]

Jeckyl [ Do zobaczenia ]

A jednak ten debil żyję!

Masz rację! Żyjesz.

03.04.2009
14:51
[4]

wysiak [ Legend ]

"(...)miłości i paczę się koniec odcinka a ten debil(...)"
Co się robisz?

03.04.2009
14:54
smile
[5]

sugibejbs [ Pretorianin ]

<< [1]

żyje, żyje :D

03.04.2009
14:54
[6]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Alleluja!

03.04.2009
15:03
[7]

żelazna_pięść [ Chris Redfield ]

Chodzi wam o tego przychlasta z tym "trendy" uczesaniem?

PS.
A tak w ogole ta telenowela to niezle sci-fi.

03.04.2009
15:09
[8]

Gdzie jest Krowiak? [ Chor��y ]

Już pominę te błędy... ale jak można oglądać takie bzdety? Za dużo czasu masz, czy co?

03.04.2009
15:09
smile
[9]

gnoll [ Without brain ]

Co się dziwić ? Tuż przed świętami gdzie ktoś zmartwychwstał ?:D

Pewnie zombie - teraz będzie grał w Resident Evil :)

03.04.2009
15:21
[10]

matisek14 [ Tak tak, to ja... ]

Ktoś miał co do tego wątpliwości?

03.04.2009
15:22
smile
[11]

mefsybil [ Legend ]

O, fajnie. Teraz możemy nazywać cię debilem.

03.04.2009
15:23
[12]

PitbullHans [ Legend ]

Było...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.