Kamiot [ Tajniak ]
A jednak ten debil żyję!
Przedtem oglądałem powtórke pierwszej miłości i paczę się koniec odcinka a ten debil artur idzie se ulicą.
Juventino23 [ Pretorianin ]
to straszne

Jeckyl [ Do zobaczenia ]
A jednak ten debil żyję!
Masz rację! Żyjesz.
wysiak [ Legend ]
"(...)miłości i paczę się koniec odcinka a ten debil(...)"
Co się robisz?

sugibejbs [ Pretorianin ]
<< [1]
żyje, żyje :D
Garret Rendellson [ Szlachcic ]
Alleluja!
żelazna_pięść [ Chris Redfield ]
Chodzi wam o tego przychlasta z tym "trendy" uczesaniem?
PS.
A tak w ogole ta telenowela to niezle sci-fi.
Gdzie jest Krowiak? [ Chor��y ]
Już pominę te błędy... ale jak można oglądać takie bzdety? Za dużo czasu masz, czy co?

gnoll [ Without brain ]
Co się dziwić ? Tuż przed świętami gdzie ktoś zmartwychwstał ?:D
Pewnie zombie - teraz będzie grał w Resident Evil :)
matisek14 [ Tak tak, to ja... ]
Ktoś miał co do tego wątpliwości?

mefsybil [ Legend ]
O, fajnie. Teraz możemy nazywać cię debilem.
PitbullHans [ Legend ]
Było...