
sekret_mnicha [ fsm ]
Komputer wewnątrz bobra czyli najdziwniesza obudowa świata (?)
Reakcją może być albo facepalm, albo "dżizas", albo otwarta szeroko gęba. Albo śmiech.
Ktoś wsadził komputer do wypchanego bobra tworząc najdziwniejszą obudowę, jaką widziałem :)
(rzecz pochodzi sprzed ponad roku, ale mam nadzieję, że nie "byyyłooooo")

maviozo [ Man with a movie camera ]
SW-maniacy mają obudowy w kształcie hełmu Vadera, to dlaczego miłośnicy polowań nie mogą mieć bobra?
Tzn, zakładam, że zrobiła to osoba którą fascynują wypchane zwierzęta:P
Mr_Baggins [ Consigliere ]
A, o TAKIEGO bobra chodzi... wchodząc do wątku spodziewałem się czegoś innego.

Ezrael [ Very Impotent Person ]
Boję się pomyśleć, gdzie się wsadza płyty...

WreXX [ Gracz ]
Czego to już ludzie nie wymyślą...

Orl@ndo [ Blade Runner ]
Ezrael - płyte? Ty pomyśl, gdzie jest wejście na USB.

Xenesthis [ Legionista ]
Co oni z tymi bobrami tak wymyślają :D

not-so-easy [ Senator ]
Komputer wewnątrz bobra
:D :D :D

PitbullHans [ Legend ]
Jak kto lubi ;p
Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]
Coś dla kolesia z 1 serii Dextera
RaZoR_247 [ Trigen ]
Z tym futrem to pewnie wysoko temperatura jest wewnątrz.

kaj 5-10-15 [ Pretorianin ]
Fajna obudowa xD

Janczes [ You'll never walk alone ]
jakby koles gral Doom 3 w nocy zdygany, życz by ten bóbr ryknął mu w pysk :/

Matteo Lacca Capelli [ Konsul ]
Ezrael - płyte? Ty pomyśl, gdzie jest wejście na USB.
Gdzie? w dupe xD haha