GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komputer wewnątrz bobra czyli najdziwniesza obudowa świata (?)

03.04.2009
14:36
smile
[1]

sekret_mnicha [ fsm ]

Komputer wewnątrz bobra czyli najdziwniesza obudowa świata (?)

Reakcją może być albo facepalm, albo "dżizas", albo otwarta szeroko gęba. Albo śmiech.

Ktoś wsadził komputer do wypchanego bobra tworząc najdziwniejszą obudowę, jaką widziałem :)



(rzecz pochodzi sprzed ponad roku, ale mam nadzieję, że nie "byyyłooooo")


Komputer wewnątrz bobra czyli najdziwniesza obudowa świata (?) - sekret_mnicha
03.04.2009
14:40
smile
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

SW-maniacy mają obudowy w kształcie hełmu Vadera, to dlaczego miłośnicy polowań nie mogą mieć bobra?

Tzn, zakładam, że zrobiła to osoba którą fascynują wypchane zwierzęta:P

03.04.2009
14:41
[3]

Mr_Baggins [ Consigliere ]

A, o TAKIEGO bobra chodzi... wchodząc do wątku spodziewałem się czegoś innego.

03.04.2009
14:52
smile
[4]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

Boję się pomyśleć, gdzie się wsadza płyty...

03.04.2009
15:53
smile
[5]

WreXX [ Gracz ]

Czego to już ludzie nie wymyślą...

03.04.2009
15:55
smile
[6]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Ezrael - płyte? Ty pomyśl, gdzie jest wejście na USB.

03.04.2009
15:55
smile
[7]

Xenesthis [ Legionista ]

Co oni z tymi bobrami tak wymyślają :D

03.04.2009
15:59
smile
[8]

not-so-easy [ Senator ]

Komputer wewnątrz bobra

:D :D :D

03.04.2009
16:07
smile
[9]

PitbullHans [ Legend ]

Jak kto lubi ;p

03.04.2009
16:14
[10]

Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]

Coś dla kolesia z 1 serii Dextera

03.04.2009
16:17
smile
[11]

Lethos. [ The Evil Candy ]

--->


Komputer wewnątrz bobra czyli najdziwniesza obudowa świata (?) - Lethos.
03.04.2009
16:19
[12]

RaZoR_247 [ Trigen ]

Z tym futrem to pewnie wysoko temperatura jest wewnątrz.

03.04.2009
16:19
smile
[13]

kaj 5-10-15 [ Pretorianin ]

Fajna obudowa xD

03.04.2009
16:27
smile
[14]

Janczes [ You'll never walk alone ]

jakby koles gral Doom 3 w nocy zdygany, życz by ten bóbr ryknął mu w pysk :/

03.04.2009
16:37
smile
[15]

Matteo Lacca Capelli [ Konsul ]


Ezrael - płyte? Ty pomyśl, gdzie jest wejście na USB.

Gdzie? w dupe xD haha

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.