GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kupował ktoś na dvd.co.uk?

03.04.2009
12:59
[1]

Wybor [ ]

Kupował ktoś na dvd.co.uk?

Znalazłem ostatnio taki sklep i mam pytanie czy ktoś tam kupował?

Na stronie jest informacja, że wysyłają do Polski i jest również możliwość zapłacenia kartą debetową. Taką tylko mam. (PKO BP - VISA)
Napisałem do nich e-mail, ale jakoś się nie odzywają.

Macie doświadczenie w tej sprawie?

Pozdrawiam.

03.04.2009
13:01
[2]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Kupiłem tam pare płyt, problemów nie było.
A co do karty - masz tam kod CVV2?

03.04.2009
13:03
[3]

Wybor [ ]

Mam z tyłu naklejkę na podpis i za tym trzy cyfry. To jest to?
A jak koszty przesyłki?

03.04.2009
13:12
[4]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Powinno być to.
Co do przesyłki to masz przy produktach, np.:

Non-UK Shipping Surcharge <znak funta>1.00

I to jest faktycznie tylko funt.

03.04.2009
14:16
smile
[5]

Wybor [ ]

Dzięki za pomoc :)

Jednak jest jakiś shit, bo nie chce przyjąć mi numeru karty :/

03.04.2009
14:19
[6]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Q. What types of payment do you accept?
A. We accept payment by credit or debit cards including VISA electron. We do not accept payment by cheque or postal order.

Więc nie wiem czemu to tak.

03.04.2009
14:22
smile
[7]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Masz zablokowaną kartę na transakcje mo/to/io

03.04.2009
14:39
smile
[8]

Wybor [ ]

Dobra poczytałem o tym i nici z moich zakupów jak na razie. Moja karta nie ma możliwości tych transakcji.
Trzeba będzie zaopatrzyć się w kolejną kartę.

03.04.2009
14:42
smile
[9]

kubinho12 [ Gooner ]

Kupowałem u nich, ale przez Ebay - tam może uda Ci się to załatwić transakcję dzięki PayPal.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.