GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Koniec z rysami na lakierze?

03.04.2009
12:58
[1]

Bazuukaa [ Centurion ]

Koniec z rysami na lakierze?

Gdyby taka technologia zadziałała, to koniec z martwieniem się o stan lakieru po wyjeździe z parkingu hipermarketu, a i ulubiony odtwarzacz MP3 pozostałby jak nowy :)

03.04.2009
13:02
[2]

'Head' [ Chor��y ]

Już widzę jakby wszyscy zaczęli oklejać nagle swoje samochody :) Bym prędzej szału dostał od naklejania tej folii... ;]

03.04.2009
13:03
[3]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

Jakiej folii? Ten film to będzie razem z lakierem nakładany przecież przy malowaniu auta w fabryce.

03.04.2009
13:05
[4]

Shaybecki [ Shaybeck ]

nie filtr tylko poliuretanowy film i pewnie się to będzie nakładać PO zarysowaniu
folia ? folia to już dawno była znana

03.04.2009
13:22
smile
[5]

jasonxxx [ Szeryf ]

Już widzę co na to powiedzą księgowi od projektowania samochodów ;)

03.04.2009
13:27
smile
[6]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Już widzę co na to powiedzą księgowi od projektowania samochodów ;)

Z pewnością zatrą rączki :)

03.04.2009
13:58
smile
[7]

Babiczka [ Senator ]

Dzisiaj mnie jakis sk.......... zarysowal. Oby cos wymyslili...


Koniec z rysami na lakierze? - Babiczka
03.04.2009
14:21
[8]

Gangstah [ Masz bober? ]

przyznaj sie ,ze ci nie poszedl manerw :"P

03.04.2009
14:44
[9]

IceManEk [ Konsul ]

mnie też to wygląda na niezauważenie jakiegoś słupka/murku:)

03.04.2009
14:54
[10]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Bedzie to wtandardowym wyposazeniu nowego samochodu? Jesli tak - o ile podniesie cene auta. Jesli nie - jaka bedzie roznica w cenie opcji Standard i wersji Crannyproof). I dlaczego tak duzo sobie za to zazyczyli?

03.04.2009
16:57
smile
[11]

Babiczka [ Senator ]

Zaparkowalem przed bialym samochodem. Pozniej jak wrocilem nie bylo samochodu bialego, a obtarcie bylo...

03.04.2009
17:02
[12]

przemek100 [ Generaďż˝ ]

ciekawe ciekawe ;]
oby szybciej to wprowadzili i jak ten system ma sie do konserwacji i zapobieganiu korozji

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.