GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gry dla początkującego użytkownika x360

02.04.2009
23:09
[1]

Sub_Zerox [ Pretorianin ]

gry dla początkującego użytkownika x360

od niedawna mam xboxa 360 i naprawde nie wiem w jakie gry najlepiej zainwestowac na początek :) więc proszę o małą pomoc

02.04.2009
23:22
smile
[2]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

tzn.? Jak chcesz szpanować to rock band z perkusją, wiosłami i mikrofonami, jak chcesz mieć grę na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo, to GTA IV, jak szukasz dynamicznej akcji na szybko to seria Gears of War, jak szukasz wciągającej fabuły to Fable, jak chcesz zobaczyć jak została spieprzona świetna seria, wybierz f3llout.


Jest mnóstwo gier na X360, a ty nie podałeś gatunku

02.04.2009
23:23
[3]

klimson_ [ Ace of Spades ]

zainwestuj w Gearsy albo w GTA

02.04.2009
23:26
smile
[4]

Sub_Zerox [ Pretorianin ]

jeśłi chodzi o gatunek to jestem wszystkożerny wręcz ;p no może nie kręcą mnie jedynie bajerki w mikrofony itp ;p

02.04.2009
23:36
smile
[5]

Sandro [ Wielosmyczasty ]

Ja bym jeszcze polecił BF: Bad Company. Bardzo przyjemny FPS, zwłaszcza na multi.

02.04.2009
23:43
[6]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Oj, absolutnie nie Bad Company. Dla swiezaka bedzie to mordega na padzie (choc osobiscie gram bez autoaima) - gra jest bardzo dobra ale nie dla nowicjusza. Gears of War tez bym nie bral na poczatek. Na Easy jest slaba, a na wyzszych poziomach moze byc za trudna. GTAIV tez nienajlepszy wybor, trzeba sie uczyc jezdzic, model jazdy jest dla poczatkujacego trudny.
Wzialbym cos prostego moze Devil May Cry 4, alkbo Assasins Creed (tak, nudna, ale prosta, wystarczy dobry timing)

02.04.2009
23:48
smile
[7]

Sub_Zerox [ Pretorianin ]

przez chwilę miałem na oku ninja gaiden II ale podobno dosyć trudna ;p

02.04.2009
23:52
smile
[8]

CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]

Wybór masz ogromny, ja ci polecę gry dla hardcorowców :)

-Dead Rising - prawdziwy Capcomowski survival. Jesteś uwięziony w centrum handlowym z tysiącami żywych trupów. Gra tania jak barszcz, na początku trudna, piekielnie grywalna i do wielokrotnego przejścia.

-Ninja Gaiden II - krwawy slasher który daje w kość nawet na najniższym poziomie trudności. Gra jak ta wyżej jest piekielnie grywalna i ciężko się oderwać. Jest dużo ciekawych miejscówek, masa wroga do ubicia i bardzo ciekawe bossy.

-Midnight Club Los Angeles - niby arcadowe wyścigi dla mas, ale tak na prawdę nie jest lekko. Masz duże otwarte od początku miasto i masę wyścigów i zadań do zrobienia. Grafa super, autka też, nic tylko grać.

No i jeszcze nie taki hardcorowy ale równie dobry Resident Evil 5. Spędziłem z tą grą 65 godzin. Samo przejście fabuły to jakieś 10-12 godzin ale ile tu jest bonusów do odblokowania i ile rzeczy do zrobienia. Do tego fenomenalny coop. Must have!

02.04.2009
23:54
smile
[9]

yazz_aka_maish [ Legend ]

^^^ Nom, tylko wszystkie 3 powyzsze bardzo trudne :)

Nie jestem pewien czy autorowi o to chodzilo.

02.04.2009
23:56
[10]

Sandro [ Wielosmyczasty ]

yazz - i tak się na padzie musi nauczyć grać :>

02.04.2009
23:59
smile
[11]

CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]

Nie napisał czy jest casual czy pro :) Podałem trudniejsze pozycje żeby miał szerszy widok na Xboxowe perełki. A tak swoją drogą czy GTAIV na serio jest trudne do opanowania dla początkującego? Zawsze mi się wydawało że to gra przyjazna w sterowaniu.

02.04.2009
23:59
smile
[12]

Gangstah [ Masz bober? ]

yazz_aka_maish - eno co ty mowisz , zadna z tych giera co opisales trudna nie jest , w hgearsy gralem na pczoatku na latwym i fajnei sie gralo , jak poznalem sterowanko to wlaczylem poziom wyzej. Ja polecam Dead Space i GoW i GoW2

ninja gaiden 2 nie bierz , zniechecisz sie przy 1 bossie

03.04.2009
00:58
smile
[13]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Sandro, ale przy takim NGII moze sie jedynie zniechecic ;)

Gangstah, trudna nie jest dla nas. Dla kogos kto trzyma pada pierwszy raz w reku - powodzenia :)

Chester80, GTAIV trudna nie jest, ale......dziwna....nie dosc, ze model jazdy taki bumpowaty, to na domiar zlego Niko maszeruje kiwajac sie jak Titanic :)

03.04.2009
01:05
[14]

Morbus [ TIR DRIVER ]

ja zaczynalem od MH AIRBORNE i z czystym sumieniem polecam gierke... zaluje ze ja sprzedalem... o COD 5 nie bede sie wypowiadal bo gra jest zajebista :) zwlaszcza multi

jedyne co ci odradze to FARCRY2 bo gra jest nuda a jesli ktos twierdzi inaczej to mam do sprzedania stan igla

03.04.2009
01:08
smile
[15]

rogalinho [ Illmatic ]

Ja zaczynałem od Hexic HD znajdującego się na dysku:P Szpanem było demo Test Drived Unlimited:D

Od siebie na poczatek polecam Gears of War oraz Call of Duty: World at War.

03.04.2009
08:16
[16]

Mr_Baggins [ Consigliere ]

Ghost Recon, Rainbow Six Vegas, Conan, Fight Night Round 3 (albo poczekać na 4)

03.04.2009
08:26
smile
[17]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

[6]-->Dokładnie, zacznij zabawę ze strzelankami od GTA IV, potem staraj się wyłączać autocelowanie, i dopiero na koniec graj w FPSy

03.04.2009
08:33
smile
[18]

Jack6464 [ The Godfather ]

rogalinho - ja tak samo - hexic i TDU demo :D

Do autora wątku: jest wiele gier, ale jeżeli miałbym Ci coś polecić na początek... hmm ja zaczynałem "na poważnie" od Star Wars: Force Unlashed. Później Gearsy 2 i z poziomem trudności Hard( czy jak on się tam nazywa) pada znam niemal do perfekcji. Jeśli jednak nigdy nie trzymałeś pada w ręku, to może Fifa Street 3? Tak, wiem, szkoda wydawać na nią pieniądze itp. ale gra jest dosyć prosta i przyjemna, achievementy wbijają się same.

Później, kiedy już zostaniesz wymiataczem, masz do wyboru taki multum gier, że zapewne do następnej generacji nie ograsz wszystkich tytułów.

A na koniec, Witaj po radosnej stronie życia (jest to... hmm standardowe pozdrowienie posiadaczy X'a :) Jakby co, wszelkie informacje możesz uzyskać w wątkach o GRACH i SPRZĘCIE. Przyjemnego szpilania ;)

03.04.2009
08:36
[19]

Mr_Baggins [ Consigliere ]

Nie przesadzajcie z tymi problemami z graniem w FPS-y na padzie. Całe życie grałem myszą i klawiaturą, na pada przestawiłem się w ciągu paru godzin. Owszem, początki mogą być zniechęcające ale da się nauczyć.

03.04.2009
08:37
[20]

Damian1539 [ Senator ]

Fps'y na padzie sa latwiutkie , wystarczy sie przyzwyczaic . Ja zaczynalem gre na Xboxie przy Gears of War 2 , i Cod 4.

03.04.2009
08:50
[21]

CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]

Zgadzam się z przedmówcami, w strzelanki na padzie gra się bardzo dobrze, początki mogą być trudne, ale wystarczy chwilę pograć. Na początek polecam Halo 3 albo Call of Duty 4, oczywiście na najniższych poziomach trudności. Całe lata grałem myszą i klawą, a teraz już nie potrafię inaczej jak padem. Pad do Xboxa rządzi.

03.04.2009
09:56
smile
[22]

Sub_Zerox [ Pretorianin ]

heh no to widzę że wybór jest tak duży, że czeka mnie pare lat dobrego grania :) dobrze że wybrałem x'a a nie PS3 :)

03.04.2009
10:20
smile
[23]

_MaZZeo [ Senator ]

Nie zgadzam sie z tym, ze NG2 jest trudne. Ja ostatni raz grałem w tego typu slashera na pegasusie, było to coś z serii Ninja Turtles, a dałem rady NG2 :) chociaż zginąłem 130 razy w ciągu gry, LOL :D moze po prostu jestem cierpliwy.

03.04.2009
10:21
[24]

wojak5 [ Underboss ]

moja pierwsza gra na x360 to było GTA IV

03.04.2009
10:25
[25]

Damian1539 [ Senator ]

Ostatnio przechodze HL2 na Xboxie 360 , i za chu** nie moglem zrobic jednego miejsca bo mi sie bohater za wolno obracal do tylu , zginalem z 20 razy az mi sie udalo uciec przed helikopterem .

Wojtak 5 , wiele osob kupowalo Xbox'a 360 tylko dla Gta IV ;)

03.04.2009
10:32
[26]

Genetyk [ Generaďż˝ ]

również miałem problemy ze sterowaniem kiedy kilka miesięcy temu kupiłem Xboxa. Gry na których nauczyłem się grać padem:
Mass Effect
FarCry 2
Fallout 3

największą szkołą było FarCry 2 - trzeba się namachać padem aby wyjść cało ze spotkania typu patrol z granatnikami na samochodach lub motorówka z rkm

03.04.2009
10:34
smile
[27]

Neo12 [ Prince of Persia ]

dobrze że wybrałem x'a a nie PS3 :)

I czemu to pisałeś? Teraz znienawidzi Cię cała masa fanboyów PS3 ;-)

03.04.2009
10:36
smile
[28]

Sub_Zerox [ Pretorianin ]

haha nienawidzą mnie miłośnicy PS3 ale teraz za to kochają miłośnicy xboxa 360 :p haha

03.04.2009
10:37
[29]

Neo12 [ Prince of Persia ]

Wiesz, musisz się gdzieś ustawić na tej wielkiej szali - trudno tu o neutralność. Niedługo pewnie do was dołączę bo planuję zakup XBoxa 360.

03.04.2009
10:39
[30]

Sub_Zerox [ Pretorianin ]

no to będzie bardzo dobra decyzja z Twojej strony ;)

03.04.2009
10:53
[31]

Sub_Zerox [ Pretorianin ]

a co sądzicie o Fife 09 albo Pesie ? może by tak zacząć od tego :) ?

03.04.2009
10:56
[32]

pompaziom [ Konsul ]

zdecydowanie na konsole Fifa09 wygrywa

03.04.2009
11:28
[33]

DVDdawDVD [ Wszedłem ]

W tym roku jest udana fifa i na konsolach rządzi fifa nie pes.
Polecam GTA 4 i CoD4 oraz 5

03.04.2009
13:19
[34]

cneyhaz [ Upadly Aniol ]

Jesli chodzi o Fable 2 to odradzam fabula jest nudna i prostolinijna.
To predzej polecilbym Mass Effect
Lost Odyssey prezentuje sie tu znacznie lepiej i niedrogo kosztuje.
Hmm wypatrywac nalezy Tales of Vesperia no i najnowszego FF

Gta 4 tazke otrzyma moja osobista rekomendacje ze wzlegu na swietne poczucie bycia niemal w kinie ;)

Rock Band 1 i 2 + GH:WT jesli masz odlozona gotowke

Przy Ace Combat sie tez dobrze bawilem

03.04.2009
14:02
smile
[35]

Sub_Zerox [ Pretorianin ]

zakupiłem dziś GTA IV :) zobaczymy jak to będzie ;p

03.04.2009
14:15
smile
[36]

Neo12 [ Prince of Persia ]

Miłej zabawy :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.