
palpe [ Mister Kartofel ]
Pytanie o piratów i games for windows live
mam pytanie. czy jeżeli na przykład ja bym zagrał w multi przez live na ściągniętej grze to może grozić mi złapanie przez policjantów? :d pytam się z czystej ciekawości czy live ma jakieś zabezpieczenia.
macco -- hahaha. dzięki za szybką odpowiedź
i przestańcie tak żartować! zapytałem się po to żeby się czegoś dowiedzieć a nie po teksry do kolejnych wątków
Macco™ [ CFC ]
Tak, pakuj się już po Ciebie jadą!

Cyber Rekin [ Pretorianin ]
Możesz być pewien że dostaniesz bana. Słyszałem też o zablokowanie całego Windowsa. W każdym razie nie polecam. By odpalić grę trzeba wgrać CRACK który, zmienia autorun gry.

Chrupenc [ Konsul ]
Puk puk puk...
Pamiętaj że listonosz nie przychodzi o 6:00 i puka tylko trzy razy
ronn [ moralizator ]
jeżeli na przykład ja bym zagrał w multi przez live na ściągniętej grze to może grozić mi złapanie przez policjantów
teoretycznie tak, w praktyce nie
Cyber Rekin [ Pretorianin ]
Policja już podobno nie łapie, tylko zamyka dostęp do neta dla twojego kompa.
Możesz grać w ściągnięte gry, ale tylko OFFLINE.
palpe [ Mister Kartofel ]
rekin skąd ci się wzięło możesz ?
jasonxxx [ Szeryf ]
czy jeżeli na przykład ja bym zagrał w multi przez live na ściągniętej grze to może grozić mi złapanie przez policjantów?
Oczywiście!

Janczes [ You'll never walk alone ]
czy jeżeli na przykład ja bym zagrał w multi przez live na ściągniętej grze to może grozić mi złapanie przez policjantów?
złapioł oczywiscie ;)
Squall [ Pretorianin ]
Nawet bez grania online możesz być złapany przez policjantów;)
CFH [ COWBOY FROM HELL ]
a oprocz policjantow, coraz wiecej firm produkujacych gier zatrudnia pewna ciekawa firme prawnicza ktora namierza delikfenta sciagajacego pliki/gry/filmy/muze itp
pozniej do domu listonosz przynosi liscik z 'prosba o zaplate' kilkuset zlotych.