GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o piratów i games for windows live

02.04.2009
22:09
smile
[1]

palpe [ Mister Kartofel ]

Pytanie o piratów i games for windows live

mam pytanie. czy jeżeli na przykład ja bym zagrał w multi przez live na ściągniętej grze to może grozić mi złapanie przez policjantów? :d pytam się z czystej ciekawości czy live ma jakieś zabezpieczenia.

macco -- hahaha. dzięki za szybką odpowiedź

i przestańcie tak żartować! zapytałem się po to żeby się czegoś dowiedzieć a nie po teksry do kolejnych wątków

02.04.2009
22:11
[2]

Macco™ [ CFC ]

Tak, pakuj się już po Ciebie jadą!

02.04.2009
22:11
smile
[3]

Cyber Rekin [ Pretorianin ]

Możesz być pewien że dostaniesz bana. Słyszałem też o zablokowanie całego Windowsa. W każdym razie nie polecam. By odpalić grę trzeba wgrać CRACK który, zmienia autorun gry.

02.04.2009
22:12
smile
[4]

Chrupenc [ Konsul ]

Puk puk puk...
Pamiętaj że listonosz nie przychodzi o 6:00 i puka tylko trzy razy

02.04.2009
22:12
[5]

ronn [ moralizator ]

jeżeli na przykład ja bym zagrał w multi przez live na ściągniętej grze to może grozić mi złapanie przez policjantów

teoretycznie tak, w praktyce nie

02.04.2009
22:16
[6]

Cyber Rekin [ Pretorianin ]

Policja już podobno nie łapie, tylko zamyka dostęp do neta dla twojego kompa.
Możesz grać w ściągnięte gry, ale tylko OFFLINE.

02.04.2009
22:20
[7]

palpe [ Mister Kartofel ]

rekin skąd ci się wzięło możesz ?

02.04.2009
22:26
[8]

jasonxxx [ Szeryf ]

czy jeżeli na przykład ja bym zagrał w multi przez live na ściągniętej grze to może grozić mi złapanie przez policjantów?

Oczywiście!

02.04.2009
22:28
smile
[9]

Janczes [ You'll never walk alone ]

czy jeżeli na przykład ja bym zagrał w multi przez live na ściągniętej grze to może grozić mi złapanie przez policjantów?
złapioł oczywiscie ;)

03.04.2009
12:48
[10]

Squall [ Pretorianin ]

Nawet bez grania online możesz być złapany przez policjantów;)

03.04.2009
13:51
[11]

CFH [ COWBOY FROM HELL ]

a oprocz policjantow, coraz wiecej firm produkujacych gier zatrudnia pewna ciekawa firme prawnicza ktora namierza delikfenta sciagajacego pliki/gry/filmy/muze itp
pozniej do domu listonosz przynosi liscik z 'prosba o zaplate' kilkuset zlotych.


spoiler start

spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.