
NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]
Pobił "swój, swojego"
Starcie Podolskiego i Ballacka w meczu eliminacyjnym Walia - Niemcy.
Mało śmieszne, ale nie tak często się zdarza, że podczas meczu zdarza się taka sytuacja. Tym bardziej z jednej drużyny, mimo, że nie są jednej narodowości.

Shoggoth [ Hiszpańska Kuroniówka ]
Pocieszne.
Dundersztyc [ Centurion ]
Polska krew! Ja ja!

jasonxxx [ Szeryf ]
Ale o co chodzi?

SPMKSJ [ Konsul ]
No faktycznie zmasakrowali się nawzajem
Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]
Krew się polała nie ma co
Salado. [ Generaďż˝ ]
A ten drugi Niemiec już Polaka odpychał... znowu polskiego wojownika chcieli przewaga liczebna zdusić
zapamiętajcie me słowa! niby nowe pokolenie, ale złego nie wyplenisz
Łysy Samson [ Bass operator ]
Ale z nich hardkokry.

Deepdelver [ Legend ]
Do pamiętnego popisu kopaczy z Newcastle United trochę im brakuje.
Mathiuss [ Pretorianin ]
Szkoda ze mu w ta szwabska morde porzadnie nie przywalil.
rogalinho [ Illmatic ]
Widać że Lukas to swój chłop.
Vegetan [ Bździągw ]
Łukasz, wracaj do Polski, marnujesz się w tych Niemczech!
Nie będzie Niemiec pluł Ci w twarz!
A tak na serio, to powinien posłuchać rady kapitana, a nie się spinać.
Polski typ tak ma:

legrooch [ MPO Squad Member ]
Szkoda, że temu czarnemu kędziorowi nie potargał czupryny. Byłby niezły Balasek
Beret z antenką [ Konsul ]
Ależ miałem problem z zalogowaniem sie uhiooooo