GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pobił "swój, swojego"

02.04.2009
21:45
smile
[1]

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

Pobił "swój, swojego"

Starcie Podolskiego i Ballacka w meczu eliminacyjnym Walia - Niemcy.

Mało śmieszne, ale nie tak często się zdarza, że podczas meczu zdarza się taka sytuacja. Tym bardziej z jednej drużyny, mimo, że nie są jednej narodowości.

02.04.2009
21:52
smile
[2]

Shoggoth [ Hiszpańska Kuroniówka ]

Pocieszne.

02.04.2009
21:54
[3]

Dundersztyc [ Centurion ]

Polska krew! Ja ja!

02.04.2009
22:23
smile
[4]

jasonxxx [ Szeryf ]

Ale o co chodzi?

02.04.2009
22:30
smile
[5]

SPMKSJ [ Konsul ]

No faktycznie zmasakrowali się nawzajem

02.04.2009
22:37
[6]

Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]

Krew się polała nie ma co

02.04.2009
22:40
[7]

Salado. [ Generaďż˝ ]

A ten drugi Niemiec już Polaka odpychał... znowu polskiego wojownika chcieli przewaga liczebna zdusić

zapamiętajcie me słowa! niby nowe pokolenie, ale złego nie wyplenisz

02.04.2009
22:58
[8]

Łysy Samson [ Bass operator ]

Ale z nich hardkokry.

02.04.2009
23:20
smile
[9]

Deepdelver [ Legend ]

Do pamiętnego popisu kopaczy z Newcastle United trochę im brakuje.

02.04.2009
23:43
[10]

Mathiuss [ Pretorianin ]

Szkoda ze mu w ta szwabska morde porzadnie nie przywalil.

02.04.2009
23:50
[11]

rogalinho [ Illmatic ]

Widać że Lukas to swój chłop.

03.04.2009
00:23
[12]

Vegetan [ Bździągw ]

Łukasz, wracaj do Polski, marnujesz się w tych Niemczech!


Nie będzie Niemiec pluł Ci w twarz!





A tak na serio, to powinien posłuchać rady kapitana, a nie się spinać.




Polski typ tak ma:

03.04.2009
00:29
smile
[13]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Szkoda, że temu czarnemu kędziorowi nie potargał czupryny. Byłby niezły Balasek

03.04.2009
01:25
[14]

Beret z antenką [ Konsul ]

Ależ miałem problem z zalogowaniem sie uhiooooo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.