GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Halo 3 na PC, GoW2 nie?

02.04.2009
21:37
[1]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Halo 3 na PC, GoW2 nie?

Znalazłem taką plotkę -

Jeszcze świeży news, sprzed dwóch dni.

Ja sam to chciałbym obie gry na PC :) Ale bardziej Gearsy, ze względu na co-opa i to, że to cover-tppka, a nie FPS :)

03.04.2009
12:18
[2]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Nikt nic nie skomentuje? :)

03.04.2009
12:55
[3]

klimson_ [ Ace of Spades ]

no Gearsy by sie przydały na PC, ale porządnie skonwertowane, a nie zacinajace sie tak jak jedynka

03.04.2009
12:59
[4]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

komu jak komu ale mi się nic nie przycinało a kartę graficzną mam wcale nie nową
a co do info fajnie tylko tu trzeba zadać pytanie: co to za strona? Aha i z tych cytatów na tej stronie można wywniąskować że GoW 2 nie na pc wcale nie przekreślone

03.04.2009
13:01
[5]

żelazna_pięść [ Chris Redfield ]

Halo 3 jest slabe, wiec jakby ukazala sie na pc to kupilbym tylko ze wzgledu na multi. Gears of War 2 na pc to gra, na ktora na pewno bym czekal, gdyby tylko optymalizacja byla tak dobra jak w Burnout: Paradise, a nie w pierwszej czesci Gearsow. Choc znajac polityke M'Shitu obie gry jak wyjda beda wymagaly WinVista.

03.04.2009
13:44
smile
[6]

CFH [ COWBOY FROM HELL ]

Choc znajac polityke M'Shitu obie gry jak wyjda beda wymagaly WinVista.
taaa jeszcze tego by brakowalo zeby dla gry zmieniac windoze.

03.04.2009
13:47
[7]

jasonxxx [ Szeryf ]

ale porządnie skonwertowane, a nie zacinajace sie tak jak jedynka
gdyby tylko optymalizacja byla tak dobra jak w Burnout: Paradise, a nie w pierwszej czesci Gearsow

Może trzeba było zainwestować w komputer spełniający standardy, bowiem jedynka to jedna z najlepszych konwersji hitów konsolowych na PC.
Burnout Paradise natomiast jest kiepską konwersją, grę oceniłbym na 6/10 w porównaniu do 9/10 w wersji konsolowej. Na PC odebrano jej dużą część dynamiki i poczucia prędkości.

03.04.2009
14:00
[8]

Mathiuss [ Pretorianin ]

Jakbym mial kupic xboxa, to chyba tylko dla Gearsow 2. Fajnie jakby to wyszlo na pc.
Na Halo leje cieplym skosnym.
Juz bym wolal na peceta exclusivy z ps3, jakos tak lepiej sie prezentuja (to moje zdanie, nie chce tu wywolywac zadnej wojny).

03.04.2009
15:24
[9]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Gears musi być na PC, bo jedynka przyniosła im chyba większe dochody na PC niż 360. Poza tym na PC był Brumak, a na 360 go nie było. Halo 3 na PC też by był fajnie pograć sobie Master Chifem.

03.04.2009
16:06
smile
[10]

unclesam [ Generaďż˝ ]

bo jedynka przyniosła im chyba większe dochody na PC niż 360

wow, serio ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.